Sēkliņa – dziedniece

Anastasija apgalvoja:
-Katrā ziņā jūsu iesētajā sēkliņā ir ļoti daudz kosmiskās informācijas. Tās apjoms nav salīdzināms ar cilvēka iegūtās informācijas apjomu. Ar šīs informācijas palīdzību sēkliņa precīzi – līdz sekundes simtdaļai – zina laiku, kad tai jāatdzīvojas, jādzen asni, kādas vielas jāuzņem no augsnes, kā jāizmanto kosmisko ķermeņu – Saules, Mēness un zvaigžņu izstarojumi, kādi augļi jānobriedina. Augļi paredzēti cilvēka dzīvotspējas uzturēšanai. Tie var efektīvāk, iedarbīgāk nekā jebkuras citas cilvēka tagad un arī nākotnē radītās zāles cīnīties pret jebkuru cilvēka organisma saslimšanu. Taču par šīm slimībām jāzina jau sēkliņai, lai nobriešanas procesā varētu piesātināt augli ar nepieciešamajām vielām pareizā proporcijā tieši konkrētā cilvēka ārstēšanai, viņa konkrētajai slimībai vai vairākām slimībām, ja tādas ir vai cilvēkam ir nosliece uz tām.
Lai gurķa, tomāta vai jebkura cita ģimenes dārziņa izaudzēta auga sēkliņa ietvertu sevī šādu informāciju, pirms sēšanas attiecīgā sēkliņa vai sēkliņas, tās iepriekš nemērcējot, jāpatur mutē nemazāk kā deviņas minūtes. Pēc tam – pirms pašas sējas – sēkliņa 30 sekundes jāpatur starp kopā saliktām plaukstām. To darot, jāstāv uz zemes ar basām kājām tajā vietā, kur tiks paredzēts sēt. Pēc 30 sekundēm plaukstas paver vaļā un uzpūš sēkliņām elpu, cenšoties izelpot visu gaisu, kas ir plaušās. Vēl 30 sekundes sēkliņas jāpatur pavērtās plaukstās tā, lai uz tām kristu saules stari. Tad jāsēj. Nekādā gadījumā sējumu nedrīkst tūlīt laistīt. To drīkst darīt tikai pēc trim diennaktīm. Sēja jāveic katram attiecīgajam augam labvēlīgā laikā (to cilvēki jau zina pēc Mēness kalendāra). Agra sēja bez laistīšanas ir mazāk bīstama nekā vēla. Šādi iesēto augu dobēs nevajag izravēt pilnīgi visas nezāles, jāatstāj vismaz no katras sugas pa vienai. Šīs nezāles var nepieciešamības gadījumā apgriezt.
Pēc Anastasijas vārdiem, sēkliņa šādā veidā uzņem sevī visu nepieciešamo informāciju par attiecīgo cilvēku un augļu audzēšanas periodā no Kosmosa un Zemes maksimāli uzņem tieši konkrētajam cilvēkam nepieciešamo enerģiju. Visas nezāles nedrīkst izravēt tādēļ, ka arī tām šajā procesā ir savs uzdevums. Vienas pasargā kultūraugus no saslimšanas, citas – sniedz papildu informāciju. Augšanas periodā ar augiem jākontaktējas – vismaz vienu reizi augšanas laikā pilnmēness periodā pie tiem jāpieiet un jāpieskaras.
Anastasija apgalvoja, ka šādā veidā no sēkliņām izaudzētie augļi savu audzētāju spēj izdziedēt no absolūti visām slimībām, spēj jūtami palēnināt organisma novecošanos, palīdz atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, vairākkārt palielina intelektuālās spējas, sniedz dvēseles mieru. Visefektīvākā iedarbība ir tad, ja šos augļus lieto ne vēlāk kā trīs dienas pēc novākšanas.
Augstākminētās darbības veicamas ar dažādu kultūraugu sēklām. Nav nepieciešams tādā veidā, iesēt visus gurķus, tomātus utt. Pilnīgi pietiks ar dažiem ceriem. Šādā veidā izaudzētā raža atšķirsies no pārējās ne tikai garšas ziņā. Ja izdarītu analīzes, būtu redzams, ka atšķirīgs ir arī ķīmiskais sastāvs.
Dēstot stādus, zeme stādāmajā bedrītē katrā ziņā jāuzrušina ar rokām un basu kāju pirkstiem. Uz jautājumu, kāpēc ar kājām, Anastasija paskaidroja, ka kāju svīšanas procesā no cilvēka izdalās vielas (mūsu izpratnē tie droši vien ir toksīni), kas satur informāciju par organisma slimībām. Šo informāciju saņem stādi un noraida augļiem, kuri tādējādi būs spējīgi cīnīties ar kaitēm. Anastasija ieteica laiku pa laikam pastaigāt pa ģimenes dārziņu basām kājām. (71.lpp.)
Pie obligātajiem augiem, bez kuriem grūti iedomājams pilnīgs enerģētiskais mikroklimats dārziņā pieder saulespuķes. Dārziņā jābūt vismaz vienai. Pusotru līdz divu kvadrātmetru platībā noteikti jāiesēj graudaugi; rudzi, kvieši. Absolūti obligāta prasība ir vismaz divus kvadrātmetrus atstāt brīvus dažādām zālītēm. Šo laukumiņu nedrīkst mākslīgi apsēt, tam jāpaliek savvaļā, dabiskam. Ja jūs neesat sava dārziņa teritorijā saglabājuši dabisku zāļu stūrīti, tas ir jāiekopj atnesot no meža velēnas.(..)(74.lpp)
Svarīgi ir gabaliņu sev apkārt esošā dabas piesātināt ar informāciju par sevi. Tikai tad ārstnieciskais efekts, arī tava organisma dzīvotspējas nodrošinājums, būs ievērojami lielāks nekā tikai no augļiem vien iegūtais. Dabā ir milzum daudz augu, ar kuru palīdzību var izārstēt absolūti visas slimības.(..) (74.lpp)
Galvenais ārsts ir tavs organisms. Tam jau no sākta gala ir dota spēja izzināt kādi augi un kad jālieto. Organisms to darīja ar zemapziņas palīdzību. Un nekas cits to nespēj aizstāt, jo organisms ir personīgais ārsts , ko tieši tev ir devis Dievs. Es tev stāstu kā šo stāvokli atjaunot. Pareizi ievirzītas attiecības ar sava dārziņa augiem ārstēs tevi un rūpēsies par tevi, augi patstāvīgi noteiks precīzu diagnozi un radīs speciālas, tieši tev radītas zāles. (75.lpp)

6 Comments Add yours

 1. Aija saka:

  Ciedru čiekurus ar riekstiem, ciedru eļļu ar pusrubuli iepakojumā, kurš izplata, labprāt iegādātos?

 2. Aija saka:

  Un vēl, kā Jūs saprotat: hibrīdās sēklas, pirmatnējo augu sēklas? Kurš ar to nodarbojas?

 3. Aija saka:

  Pēc pēdējās V.Megre grāmatas izlasīšanas, kādus augus Jūs neieteiktu stādīt Dzimtas mājvietā?

 4. Aija saka:

  Šķērslis idejai: bez drāšu žoga dzīvžogu kā vienam hektātam ieaudzēt, ja meža zvēriem iecienīta vieta…? Pajautāju, bet apdomājot, – nograuza jau tikai:pāris tūjas, priedes, potētās plūmes,ko ieliku rindā, – šitos varbūt iekšpusē stādīt, kad dzīvžogs paaugsies, – domāju, aizņemot vietu tīmeklī…

 5. Aija saka:

  “Esmu novērojusi, ka vislabāk aug tas, kas sēts 3 dienas pirms pilna Mēness, bet tukšā Mēnesī labāk zemē neko nelikt”Ilze Žola, bioloģiskā dārzkope “Dārza Pasaule” marts nr.133
  Kā sokas ar sēšanas darbiem?

 6. Narcise saka:

  “To darot, jāstāv uz zemes ar basām kājām tajā vietā, kur tiks paredzēts sēt.”

  Kā īsti ir ar to stāvēšanu zemē ar basām kājām, ja sēkliņas sēs kastītē un stādīs tikai vēlāk zemē? Kā jūs darāt? Stāvat stādu kastītē?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s