Par mums

Sveiks, lasītāj!

Šo lapu ir veidojuši daudzi cilvēki no mūsu 1000 domubiedru lielā pulka, kurš ir atrodams portālā draugiem.lv zem sadaļas Ticība un reliģija ar nosaukumu “Anastasijas sapnis”.
Arī Tev ir visas iespējas šo lapu papildināt ar saviem vērtīgajiem rakstiem, ko lasīs vairāki simti domubiedru, kā arī Tu vari izpausties radoši, mainot lapas izskatu un izkārtojumu. Sazinies ar mums un sniedz savu atbalstu Anastasijas idejām Latvijā!

Vēlot iedvesmu un dzīvesprieku,
Tavi domubiedri

Kārlis Šulcs
“Ar Anastasijas idejām iepazinos kopš pirmās latviski tulkotās grāmatas parādīšanās. Izrādās, tās saskan ar manām vērtībām un misiju dzīvē. Jau vairākus gadus dzīvoju ļoti ekoloģisku dzīvi gan materiālā, gan garīgā sfērā. Saku paldies visiem, kuri atbalsta šo projektu, kuri saprot tā būtību un ar savu esību parāda to sev un citiem.”

e-pasts: mansrokraksts @ inbox . lv
http://www.mansrokraksts.lv

Vineta Vīksna
“Tik daudz laba vēlos pateikt, tik vārdos tas nav izsakāms. Sajūtiet šo sapni un Jūs tam noticēsiet… :)”

e-pasts: vinetaviksna @ inbox . lv
skype: vivjenaw

Svetlana Kosova
“Esmu ļoti priecīga ka esmu izlasījusi grāmatas par Anastasiju. Viņas idejas un viņas vectēvu domas par dzīvi man tik skaidri un gaiši visu izskaidroja, ka tagad ir atlicis tikai pašai īstenot šīs idejas savā dzīvē. Ceru ka mēs visi – tagad esošā jaunā paaudze – būsim tā paaudze, kura ar savu dzīves stilu beidzot nomainīs cilvēces pašiznīcināšanos pret radošu sadarbību ar Zemi! Ja katrs no mums “pieliks savas rokas” pie mūsu zemes, Latvijas zeme var kļūt par “Zemes paradīzi” jau tagad!”

skype: lightshiner
Mob.t. 29519648

Varis Vītols

Ģirts Īvāns

Marks Leidmans

un citi…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s