Grāmatu sērija “Skanošais ciedrs”

Vladimira Megre iedvesmojošās grāmatas jau ir iznākušas angļu, latviešu, igauņu, lietuviešu, vācu, franču, čehu, krievu un daudzās citās valodās.

 • 2. grāmata – “Anastasija”
  “Gaišo domu vienlaicīgums vairākkārt pastiprina katra atsevišķā cilvēka spējas.” (Anastasija)
 • 3. grāmata – “Mīlestības telpa”
  V. Megre grāmatas “Skanošais Ciedrs” trešajā daļā, kam dots apakšvirsraksts “Mīlestības Telpa”, lasītājs turpinās iepazīties ar Anastasiju – Sibīrijas taigā mītošu neparastu sievieti, ar viņas uzskatiem par cilvēka misiju uz Zemes un zināšanām, kas var gan mulsināt un pārsteigt, gan pilnīgi paņemt lasītāju savā varā.
  “Kam piekrist? Kam ticēt? Tikšanās ar akadēmiķi Mihailu Ščetiņinu un iepazīšanās ar viņa neparasto skolu notika pēc otrās vizītes pie Anastasijas. Pēc šīs skolas apmeklējuma man vairs nebija palicis gandrīz nekādu šaubu par Anastasijas izteikumiem bērnu audzināšanas sakarā un par viņas saskarsmi ar dēlu. Taču toreiz taigā manī it kā viss pretojās viņai. Negribējās viņai ticēt, vismaz ne pilnīgi visam.” (Autors)
 • 4. grāmata – “Radīšana”
  Lasītājs saņem V. Megre grāmatu sērijas “Skanošais Ciedrs” ceturto grāmatu. Tai autors devis virsrakstu “Radīšana”. Kā tapusi mūsu Zeme, kāda ir cilvēka misija uz tās, kāda ir citplanētiešu attieksme pret mums – uz šiem un vairākiem citiem ļoti interesantiem jautājumiem sniegtā atbilde dažu ļoti pārsteigs, dažu sadusmos vai aizkaitinās, bet daudzu dvēselēs sēs ticību un mieru.
  “Nevienā galaktikā nav tādas stīgas, kas spētu radīt labāku skaņu par to, kāda skan cilvēka dvēseles dziesmā.” (Anastasija)
 • 5. grāmata – “Kas mēs esam?”
  Lasītājs saņem V. Megre grāmatu sērijas “Skanošais Ciedrs” piekto grāmatu. Tai autors devis virsrakstu “Kas mēs esam?”. Un grāmatā kopā ar Anastasiju meklē atbildi uz šo jautājumu, parādot gan mūsdienu dzīves ainas, gan nākotnes vīzijas.
  “… Tie, kuri izpratīs savu sūtību un bezgalības jēgu, laimīgi dzīvos, mūžīgi pāriemiesodamies, jo viņi ar savām domām paši radīs savu laimīgo bezgalību.” (Anastasija)
 • 6. grāmata – “Dzimtas grāmata” (2002. gads)
  Sērijas “Skanošais Ciedrs” jaunajā, sestajā grāmatā V. Megre neparasti traktē cilvēces pagātni un nākotni.
  “… Paies pavisam nedaudz dienu un Dzimtas grāmatu sāks radīt, ar savu roku rakstīt, lappuses aizpildīt miljoniem tēvu un māšu dažādās Zemes malās. Un šo dzimtas grāmatu būs ļoti daudz. Un katrā būs rakstīta no sirds rakstīta patiesība, un tā būs rakstīta pašu bērniem. Viltību šajās grāmatās nebūs. To priekšā vēstures meli sabruks.” (Anastasija)
 • 7. grāmata – “Dzīves enerģija” (2003. gads)
  Cilvēka liktenis! Daudzi paraduši uzskatīt, ka likteni veido kāds no augšas. Bet šis “kāds” tikai nodod katra cilvēka rīcībā pašu spēcīgāko Visuma enerģiju, kas spēj gan veidot tās īpašnieka likteni, gan radīt jaunas galaktikas. Šīs enerģijas vārds ir “cilvēka doma”.
  “Tomēr cilvēkā ir kāda tikai viņam vien raksturīga enerģija, tā saucas – domas enerģija. Un, ja cilvēks sapratīs, ar ko viņš ir apveltīts, iemācīsies to izmantot pilnā mērā, tad viņš kļūs par Visuma valdnieku.” (Anastasija)
 • 8. grāmata – “Jaunā civilizācija 1. daļa” (2005. gads)
  Sērijas “Skanošais ciedrs” astotās grāmatas pirmajā daļā Anastasija saka: “Lai tava, Vladimir, un citu cilvēku doma mēģina iepazīt Dieva radīto, viņa programmu, sapni. Tad tava un visu cilvēku dzīve kopumā izveidos citu programmu.”
 • 9. grāmata – “Jaunā civilizācija 2. daļa” (2006. gads)
  “…Lūk, kāpēc darbības, kas saistītas ar dzimtas mājvietas projekta radīšanu, nemanāmi pārgāja laulību rituālā, kas jauniešus sagatavoja bērna ieņemšanai. Un viņi veidoja Mīlestības telpu. Sieva, kas bija ieņēmusi bērnu šādā telpā, deviņus mēnešus dzīvoja pašos ideālākajos apstākļos, un bērns viņas klēpī bija laimīgs.”

Divos sējumos “Skanošais ciedrs” apkopotas pirmās septiņas Vladimira Megre populārās grāmatu sērijas “Skanošais ciedrs” grāmatas: “Anastasija” – pirmā grāmata, “Anastasija” – otrā grāmata, “Mīlestības telpa”, “Radīšana”, “Kas mēs esam”, “Dzimtas grāmata” un “Dzīves enerģija”.
Galvenā varone – Sibīrijas taigas dabasbērns Anastasija aizvedīs jūs brīnišķīgā ceļojumā, atklājot gan seno civilizāciju noslēpumus, gan ieskicējot neparastas cilvēces nākotnes garīgās attīstības un izaugsmes iespējas.

11 Comments Add yours

 1. vejsh saka:

  patiesibaa ir jau 10 gramata iznakusi,krievu valodaa..es lasiju.. ljoti patika..arii parejas lasiju krievu valodaa internetaa taas ir pieejamas doc vai pdf formatos

 2. Marta saka:

  vai kāds nezin saiti, kur online varētu izlasīt šīs jaunās Anastāsijas grāmatas? 🙂

  1. imants saka:

   pašlaik esmu sācis skanēt… Ja viss izdosies ievietošu saitā newoutlaw

 3. Atbalsojums: Doma «
 4. Sandra saka:

  Grāmatas pavisam vienkārši var paņemt bibliotēkā un pie dabas palasīt 🙂

 5. ilz saka:

  Sveicināti, vai Jums ir zināms, kur var iegādāties šīs grāmatas- latviešu valodā? :]

 6. Ai Gars saka:

  Sveika ILZE !
  Grāmatas latviski vis-lētāk iegādāties Lubānas ielā izdevniecībā Vieda.

  1. Ilze saka:

   Paldies!

 7. Kristīne saka:

  Manuprāt svarīgi tomēr šīs grāmatas lasīt krievu valodā, jo valodā ir ieliktas īpašas vibrācijas! Katra burta salikums rada savu īpašu vibrāciju, kas arī darbojas uz cilvēka zemapziņu! Un viņas var arī klausīties, youtubē ir pieejamas bezmaksas audiogrāmatas!

 8. Baiba saka:

  Vel nakusas klat divas gramatinas: “Анаста” un “Притчи” http://www.vmegre.com/books/?PAGEN_1=2

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s