Domu enerģija

– Visā Visumā nav būtnes, kas spētu attīstīties spēcīgāk par cilvēku un kas būtu apveltīta ar vēl lielāku brīvību. Visas citas civilizācijas ir apveltītas ar spēju attīstīties un pilnveidoties tikai vienā virzienā, un tās nav brīvas. Cilvēka varenība tām nav izprotama. Dievs – Diženais Saprāts – radīja Cilvēku un nevienam nav vairāk devis kā Cilvēkam…
(1. grāmata 134. lpp.)

Vēlmju skaidrība dara cilvēku visu spēcīgu un visu zinošu. Cilvēks ir radības kronis.
(1. grāmata 170. lpp.)

– Vispirms ir jāsaprot galvenais. Dievs ir visu radījis cilvēka labā. Tu esi cilvēks un spēj visu apkārt esošo pārvaldīt. Tu esi cilvēks! Mēģini saprast un sajust ar dvēseli kāda ir īstenā Zemes paradīze…
(4. grāmata 154.lpp.)

Viss sākas ar domu!
– Anastasija, kā tu vari uztaustīt un iztēloties tūkstošiem gadu senus notikumus un pat redzēt pagātnes diženo cilvēku domas? – viņa atbildēja:
– Pirmā doma un pirmais vārds pieder Radītājam, Viņa domas dzīvo vēl šodien. Tās neredzami mūs ieskauj un piepilda Visuma telpu, atspoguļodamās dzīvos materiālos veidojumos, kas radīti galvenajam – cilvēkam! Cilvēks ir Radītāja bērns. Kā visi vecāki, arī Viņš nevarēja novēlēt savam mazulim mazāk, nekā bija pašam. Viņš deva viņam visu. Vēl vairāk – Viņš deva izvēles brīvību. Cilvēks var radīt un pilnveidot ar savu domu spēku. Neviena cilvēku radīta doma nepazūd. Ja tā ir gaiša, tad piepilda gaišo izplatījumu un pievienojas gaišajiem spēkiem, ja tumša, nostājas pretējā pusē. Arī šodien ikviens cilvēks var izmantot jebkuru Radītāja vai cilvēku jebkad radītu domu.
– Kāpēc tad ne visi tās izmanto?
– Izmanto visi, bet dažādā mērā. Lai izmantotu, ir jādomā, bet ne visiem tas izdodas ikdienas dzīves steigas dēļ.
– Tātad vajag vienīgi domāt – un viss izdosies? Tātad ir iespējams uzzināt pat Radītāja domas?
– Lai iepazītu radītāja domas, vispirms ir jāpaceļas līdz Viņam piemītošo nodomu tīrībai un jāsasniedz Viņa domāšanas ātrums. Lai saprastu apskaidroto domas, ir jābūt tikpat tīriem nodomiem un jāprot tikpat ātri domāt. Ja kāda cilvēka nodomi nav pietiekami tīri, lai varētu kontaktēties ar gaišo spēku dimensiju – dimensiju, kurā mājo gaišās domas, viņš smelsies domas no tumšā pretpola, tā rezultātā pats mocīsies un mocīs citus.
(2. grāmata 5. lpp.)
Domu enerģija
Septītajā V. Megre grāmatā par Anastasiju ir likts ļoti liels uzsvars uz šīs enerģijas apzināšanos un izmantošanu katra cilvēka labā. Ar domu enerģijas palīdzību katrs cilvēks var gan izārstēties no lielākām vai mazākām kaitēm, gan izmainīt un vadīt savu likteni, gan teleportēties, pat radīt citas galaktikas un vadīt dzīvi uz to planētām, ja vien pārvalda šo enerģiju pilnībā. Katra cilvēka domām ir ātrums, kā arī domu skaidrība. No šiem parametriem arī ir atkarīgas katra konkrētā cilvēka spējas. Tehnokrātiskā sistēma cilvēkus ir novedusi līdz tādam stāvoklim, ka viņu domu ātrums ir salīdzināms gandrīz ar nulli, kas ir bijis viens no galvenajiem sistēmas uzdevumiem. Anastasijas vectētiņš stāsta, kādi vingrinājumi būtu jāveic cilvēkiem, lai tie savu domu ātrumu palielinātu.
Vingrinājums, lai ceļotu domu līmenī
Materiālais ķermenis ir viena no daudzajām cilvēka sastāvdaļām. Cilvēks spēj dzīvot arī bez materiālā ķermeņa, taču tad viņš būtu jāsauc kādā citā vārdā. Materiālais ķermenis dod redzamo iespēju noteikt, cik harmoniski līdzsvarojas visas pārējās enerģijas.
Tagad iztēlojies, ka tu vai kāds cits cilvēks pēc savas gribas visas savas enerģijas, visu to kompleksu ir ņēmis un atdalījis no ķermeņa un pārvietojis citā telpā.
Lai to izdarītu, vajag tikai mazliet patrenēties. Lūk, vingrinājums treniņam.
Treniņam vajag izvēlēties vietu, kur tevi neviens netraucēs. Tā var būt arī parasta istaba, gulta. Un šajā istabā nedrīkst iekļūt skaņas, kas tevi atrautu no vingrināšanās. Apgulies gultā un atslābini savu ķermeni. Pārbaudi, lai rokas, kājas, galva svabadi un ērti būtu novietotas atstatus. Pēc tam nekustoties, tikai ar gribas piepūli vien, pamēģini uz vienas rokas plaukstu nosūtīt vairāk asins pūsmas nekā uz citām ķermeņa daļām. Uzreiz neizdosies, atkārto, līdz sajutīsi vieglu durstīšanu tās rokas pirkstu galos, uz kuru novirzīji vairāk savu asiņu, enerģiju. Šādus mēģinājumus vajag veikt ne ilgāk kā 30 minūtes dienā, bet darboties tikmēr, kamēr spēsi pēc paša vēlēšanās brīvi aizvadīt enerģijas, asiņu plūsmu uz vienas, uz otras rokas plaukstu, uz kāju pēdām. Kad sasniegsi vēlamo rezultātu, tad spēsi noraidīt enerģiju arī uz smadzenēm.
Vairākas dienas pirms vingrinājuma uzsākšanas nedrīkst ēst gaļu. Uzturam jābūt daudzveidīgam, viegli sagremojamam un svaigam, ar ēteriem. Tādos apstākļos, kādos tu dzīvo, šādu barību ir grūti sagādāt. Taču daudz ko no trūkstošā tev aizstās, lūk, kādi produkti: no rīta izdzer apmēram 10 gramus ciedru eļļas, pēc tam apēd gramus 20 medus un 5 gramus ziedputekšņu. To pašu vajag atkārtot 3 stundas pirms gulētiešanas.
Kad apgūsi vingrinājuma pirmo daļu, vari pāriet arī pie otrās.
Izvēlies kādu darbību, kas atkārtojas visbiežāk. Nav svarīgi, kādu, galvenais, lai tā tev būtu ļoti abi zināma.
Tad nu paskaties uz pulksteni, un, sākot darbu, uzņem laiku. Strādājot centies ne par ko citu nedomāt, iegaumē visus sīkumus un savas izjūtas. Piemēram, ja tu mizo kartupeļus, paturi prātā, kā turēji nazi, kur liki mizas, kā tos mazgāji, kādas bija sajūtas, kad iegremdēji rokas ūdenī. Iegaumē, kā liki kartupeļus katliņā un novietoji to uz uguns, paturi prātā, kā pēc darba savāci atkritumus.
Kad nolemsi, ka tavs darbs ir pabeigts, paskaties pulkstenī, iegaumē vai pieraksti, cik minūšu esi patērējis savām darbībām. Piemēram, pavisam ir aizritējušas 20 minūtes. Paņem modinātājpulksteni, uzliec, lai tas zvanītu tieši pēc 20 minūtēm. Aizej uz otru istabu, kur, gultā gulēdams, tu apguvi vingrinājuma pirmo daļu. Liecies gultā, atslābinies un iztēlojies, ka esi tajā telpā, kurā mizoji kartupeļus.
Vissīkākajās detaļās visu vajag iztēloties. Ja pareizi, secīgi un detalizēti visu iedomāsies, modinātājs iezvanīsies tad, kad beigsies viss tevis iztēlotais.
Kad šādos treniņos pavadīs gadu, kādam būs vajadzīgi divi, bet dažs arī mēneša laikā spēs iemācīties. Tas, kurš būs to apguvis, kura laiks iztēlē sakritīs ar reālo, būs gandrīz pietuvojies teleportācijai. Viņš var ķerties pie vingrinājuma trešās daļas.
Trešajā vingrinājuma posmā vajag domās pāriet citā savas mājas istabā un veikt darbības, kuras tu dari ļoti reti. Tagad tev būs jāfiksē savu iedomāto darbību laiks. Kad domās darbību būsi veicis, pieraksti, cik minūšu šī darbība ir aizņēmusi.
Pēc tam izpildi šo darbību reāli. Laikam ir jāsakrīt līdz minūtei, Nesakritība liecinās, ka tev atkal nedaudz jāpatrenējas. Bet, kad laiks sakritīs, tu daudz ko spēsi paveikt ar savu otro „Es”, atrasties ne tikai citā sava dzīvokļa istabā, bet arī kaimiņu mājā un valstī. Šim nolūkam tev būs vajadzīgas tikai neapšaubāmas detaļas. Tās izanalizējis, tu spēsi visu iekārtojumu un apstākļus visos sīkumos atveidot un tur pabūt.
Ja esi svešā zemē reiz jau bijis kādā tālā pilsētā, tad otro, trešo reizi vari pabūt tur, vien savu otro „Es” tur pārvietojot.
Tam, kurš to būs panācis, vienas briesmas prātā jāpatur – savu otro „Es” no ķermeņa viņš nedrīkst pārāk ilgi palaist projām…
(7. grāmata 171. – 174.lpp)

Dievišķā programma

***
Lieliski, Anastasija! Tātad, kad cilvēki īstenojot Dievišķo programmu, būs labiekārtojuši visu Zemi, viņiem radīsies iespēja pārcelties uz citām planētām?
Protams. Citādi jau planētu pastāvēšana Visumā būtu bezjēdzīga. Bet Viņš visam ir devis lielu jēgu. Divu cilvēku mīlestība, mīlestības radīts sapnis spēj iedvest dzīvību jebkurai planētai.
Un vēl, kā es sapratu, cilvēki, kuri tagad iekārto dzimtas mājvietas, nemirs. Viņi tikai nomainīs ķermeni un tūlīt atkal iemiesosies.
Protams, viņu veikums Zemes virsū ir visvairāk nepieciešams. Viņi ir Dievam tīkami. Un pat tie cilvēki, kuri nav paspējuši ar roku pieskarties zemei, bet domās sākuši radīt savu nākamo paradīzes stūrīti, Dieva programma īstenošanai ir daudz vairāk vajadzīgi nekā simtiem gudrajo aiz akmens sienām, kuri, norobežojušies no Dieva radītā, runā par Dievu un garīgumu.
Viņu runas ir zaimojošas un skumīgas, viņus sagaida nāve bez jaunas iemiesošanās. Briesmīgs ir viņu liktenis, taču tas nav Dieva sods, šo likteni viņi paši ir izvēlējušies!
Visumā Viņš iemirdzējās ar jaunu domu – tā ir liela enerģija, bet arī tiesnesis. Traktātos un leģendās daudz ir runāts par Dieva tiesu. Tā skars visus pašlaik uz planēts dzīvojošos cilvēkus. Un katrs pats sev būs tiesnesis.
Kurš izvēlas dzīvi un rada dzīvu dzīvi, – būs mūžīgs un kļūs līdzīgs lielajam Visuma Radītājam.
Kurš savos priekšstatos modelē nāvi, – to viņa doma nolemj nāvei.
(8. grāmata 1. daļa 218. lpp.)

3 Comments Add yours

 1. Ingrida saka:

  hmmm ….kas to zin kā tad tur patiesībā ir
  manā izpratnē-tas ir daudz , ja spēj nodzīvot godīgi savu dzīvi

 2. Linda saka:

  arī mikrobam peļķē šķiet, ka viņš dzīvo okeānā.
  Domāsim tomēr plašāk, jo 1 godīga dzīve varbūt ir daudz, bet tikai x..oooooo-tā daļa

 3. inta saka:

  Man ļoti patika….ir par ko padomāt. Cilvēks var nodzīvot savu dzīvi godīgi un pēc savas sirdsapziņas, bet,ja nebūs atradis DIEVU un JĒZU kā savu glābēju,tad mūžš būs nodzīvots velti.Meklējiet DIEVU,kas to vēl neesat atraduši,un tālāk izziniet pasauli Tā Kunga atļautajos rāmīšos.Vēlu veiksmi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s