Mežacūkas un kartupeļi

Ko darīt, lai mežacūkas nenorok kartupeļus? Dažas idejas.

1. Meža vidū izveido tīrumu, vidū uzceļ torni, izaudzē kartupeļus un vaktē ar stroķi rokās. Slikta ideja, jo īpaši eko ideju atbalstītājiem, zaļi domājošiem un dabu mīlošiem.

2. Neknauzerēties un sastādīt divreiz vairāk. Seps Holcers tā dara. Cūkas arī ir cilvēki, visus vajag pacienāt, lai būtu draudzīgas attiecības!

3. Lauka malā piesiet suni.

4. Aprunāšanās metode. Grūti izpildāma, jo jāpamanās noķert kādu sivēnu. Kad tas izdarīts, viņam ilgi un rūpīgi skaidro, kas ir labi un kas ir slikti. Ar mīlestību un stingrību, ar savstarpēju sapratni un motivāciju. Galu galā vienkārši palūdzot. Kad sivēns visu ir sapratis, palaiž vaļā. Šī metode labāk der bebriem – tie tā kā vairāk uzturas savā mājā, tad var sēdēt blakus un stāstīt. Palīdz.

5. Fekālijas. Laukam apkārt saliek spaiņus ar kakām un urīnu, katrā ieliek koku un reizi dienā visus apstaigā un apmaisa, lai smird.

6. Apkārt laukam apvelk auklu at labu uzsūkšanas spēju, kas samērcēta dīzeļdegvielā.

7. Elektriskais gans. Jāvelk tā, lai pa šņukuru dabū mazie sivēni, citādi veltīgi – mamma ies pāri visiem šķēršļiem pakaļ saviem bērniem.

8. Sēta galu galā, lai netiek iekšā ne lieli, ne mazi, ne racēji (sivēni), ne augstu lēcēji (stirnas).

One Comment Add yours

  1. lavanda saka:

    Polijä dara tä:apm.80cm gara mieta galä piesien maisinju ar matiem,kas iegüti peedeejä friziera apmekleejuma laikä.Attälums starp mietiem apm.1om.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s