Par projektu

PROJEKTS

http://www.anastasija.org

…Anastasijas domubiedru veidots portāls…

Misija
Reprezentēt Latvijas sabiedrībā Anastasijas idejas (pēc Vladimira Megre grāmatu motīviem). Informēt par aktualitātēm saistībā ar Anastasijas idejām un nodrošināt domubiedru komunikāciju Latvijas un starptautiskā līmenī.
Mērķis
Izveidot Latvijas sabiedrībā atpazīstamu, funkcionālu un mākslinieciski kvalitatīvu portālu, kurš kalpo Vladimira Megre grāmatu lasītāju vajadzībām.

Portāla skices
Nodaļa par Anastasiju un MegreTitullapaDzimtas Zemes nodaļaIedvesmas nodaļaLielā izvēlne

21 Comments Add yours

 1. Ligita Jenča saka:

  Man prieks!

 2. Mikanda saka:

  Es ceru, ka galaversija nebūs tik blāva (teksta/fona krāsa). Ir jau skaisti, bet – ja gribu ko salasīt (un vēl ātri pāršķirstīt / atrast lapā), tad ātri sāk sāpēt acis…

 3. Janis saka:

  Poika, es uzdevu tavu jautājumu? Un zini kā par pārsteigumu man sekoja atbilde- “nē Jāni, Tu neesi izpratis visu kas tur rakstīts….”, un tad es turpināju jautāt, un mans nākamais jautājums sev bija “cik reizes man vēl vajadzētu pārlasīt šīs grāatiņas lai izprastu visu ko Anastasija ir teikusi”, atbilde “miljons”.
  Nu ko es nospļāvos un aizmetu to grāmatu stūrī…., un nodomāju, ja tik ilgi jāizprot, tad dzīvošu savu dzīvi un klausīšos to ko saka mana sirds, nevis kaut kāda tur grāmata…. Un mana sirds daudz ko saka… Piemēram, ka šeit nav nekāds klubs, bet gan mājas lapa kurā komunicē un savas idejas visi, kuri kaut vienu reizi ir lasījuši Megrē grāmatas un kuriem sirds pēc lasīšanas ir sākusi runāt….!

 4. Aigars Liepiņš saka:

  padalīšos, kā bija ar mani un Megre “grāmatiņām”. Ap 2000 gadu, kāda rado žurnāliste klausoties manu runāšanu pēkšņi pajautāja – vai esu lasījis Anastasiju no Megre… Atzīšos, tajā brīdī pamāju, bet prātā centos atcerēties vai ir bijis tāds franču krimiķis no Simenona sērijas…!
  Tādas bija manas runas un darbi, kas beidzot iesvieda rokās arī dažas no grāmatām par taigas vientuļnieci. Fantāzija ? Nu lai ! Liek padomāt.
  Bet Nikolaju apskaužu par spēju TĀ izrakstīties/izteikties, ak, kapēc gan mēs no zaļās puses neesam tik daiļrunīgi ?!
  Taču diemžēl plašajos palagos nesaskatīju nevienu racionālu ieteikumu, ko gan ārpus reliģijas meklēt tām dvēselēm…

 5. aija saka:

  Paldies Nikolajam, pretējas domas tikai mudina vēl vairāk paātrināt domu un meklēt patiesību. Nikolaj, pievērsiet uzmanību gremošanas sitēmai!

 6. Maris Ķirsis saka:

  Es te tik vēlu.Nikolajs laikam būs pazudis.Labu iespaidu radīja.Cilvēks tic un tas vien rada cieņu.Bet kāpēc nav lasījis Puzakova grāmatas un tik aktīvi spriež tiesu.Visās šajās grāmatās par reliģiju vispār nekā nav izņ emot to ,ka katrs var runāt ar Dievu bez starpniekiem.

 7. Aldis Bodnieks saka:

  Nejausi ienaacu un sagribeejaas ar kopeejaa jautriibaa padaliities lasot Nikolaja Galgauska tekstus un parejo izmisiigo ciinu ar vina zults produktu sagremosanu – cilveki miilie lai tak Nikolajs mokaas pats ar sevi uz nebeedu – vins tak pats izveleejies mekleet patiesiibu caur religijaam nevis caur savu pasa speeju analizeet un cik sapratu vinam speja pasam analizet ir svesa- nu ja piemeram vins butu lasijis kaut vienu Megre gramatu nez vai vins apgalvotu ka mums ,kas esam lasijusi, kautkas tiktu uzspiests . Esmu lasijis un analizejis bibeli, koranu, bhagavat gitu un daudzu visadu religiozu apcerejumu lidz nonacu lidz secinajumam – patiesam jocigi ja atceramies kad Anastasija deva Vladimiram ideju iedomaies ka justos teevs kura berni visu laiku luudzas dod man dod so – piedod grekus – tas jau viss dominee visaas religijaas un brivam cilveekam nav pienemami un lai jums Nikolaj veicas – jus atradisiet ari sev ko pienemamu bet man vairs neinteresee nekas religisks. Man par Kristu ar varat neko nestastit – nav interesanti kad ebreju puisi man latvietim par dievu grib uztaisit – dodat kadu latvju delu un es veel padomasu 🙂 . Man Bibele ir vairs tikai patiikams izzinas avots ja vajag datus kadai krustvaardu miiklai. ceru ka ne parak kadu aizskaru un paldies par kopejo jautriibu

 8. Kaspars Rimšs saka:

  lai kādas reliģijas, nācijas pāratāvji esat Dievs ar jums runās jums saprotamā valodā! Dievs mīl mūs, kā mīloši vecāki savus bērnus, lai ko mēs darītu, kā atiektos pret Viņu.pret reakcija ir adekvāta mūsu rīcībai, to ir pašiem ir jāpieņem.ateisu tēzi “NEDARI OTRAM TO, KO PATS NEVĒLIES SAŅEMT ”, atlaušos nosaukt par kosmosa likumu.
  esmu ekociematu piektitējs, tādēļ patīkami būtu savu dzīvi sākt vidē, kurā nevajag izrakt vecus atkritumus, kurā ir kādas dzīvības formas, kas spēj ipriecināt sirdi un dvēseli, jo tieši patīkamais, tā daudzums mūsu dzīvē nosaka mūsu dvēseles, izauksmi.jo daudzi neuzskata sevi par dvēseli, tikai fiziskā forma piesaista radošai darbībai.domā ir spēks, jo vairāk vienādu, līdzīgu un Dievam tīkamu domu, jo tā spēcīgāka.mūsdienās, diemžēl,jāsastopās ar kvantumu dažāda veida netīrībām.
  tādēļ, ja jūs domājat pozitīvi, bet kāds nedomā pietiekami līdzīgi jūsu viedoklim, iespējam tādēļ ka atrodas uz cita pakāpiena, veido citu vai redz citu ainavas fragmentu, nav jātērē dārgais laiks, lai kādu pārliecinātu vai main†u, tas ir bezjēdzīgi. ja mīli mainies pats un pasaule ap Tevi mainīšies Tev vēlamā virzienā! tas ir gandrīz ik vienas labas grāmatas autora zemteksts. mans ieteikums ir ieklausies savā sirdī, tad varēsi saprast dvēseli.Dievs Tavā dvēselē ir ielicis Tavu uzdevumu, ESI GATAVS TO PILDĪT!
  Ps. katra reliģija ir tikai dzīvesveids, nekas vairāk!katra sekta ir viedokļu kopums, nekas vairāk! mēs ar Pēteri sarunājām, bet Veltiņa visam pagastam klaigā, ka mums sekta. pirms rādi ar pirkst kādam, paskaties spogulī iespējam labais piemērs paveiks vairāk kā varēsi panest!

 9. Maris Ķirsis saka:

  Jums kungi taisnība,bet….Nikolajs bija tik pamācošs,tēvišķīgs un tik…neinformēts.Labprāt būtu aprunājies.

 10. Linda saka:

  Jā, žēl, ka Nikolajs tik ļoti netic dzīvajam. Bet es uzskatu, ka mūs, Anastasijas ”draugus” nevar atraut no ceļa, ko esam izvēlējušies.

 11. jolanta saka:

  бедный Николай.Если идеи Анастасии для него бред и сказка,то пусть сам предложит тот путь развития мира,при котором каждая семья,каждый ребенок,каждый человек будет жить счастливо,в гармонии с природой,с землей,со вселенной.Пусть Николай объяснит что нужно для того,чтобы у каждого человека были в голове светлые мысли.Кругом религии а покоя в мире нет.Гитлер тоже был верующим,и мусульмане все верующие и европа вся верущия а войны все прдолжаются и конца им не видно.Николай,протрите глаза,задумайтесь,никто вас не пытается обмануть в книгах Мегре.Вы уже давно обманутый.

 12. . saka:

  Es esmu tam, kam es esmu.

 13. kristaps saka:

  Sveicinājums bīskapam Albertam

  Esi sveicināts, bīskap Albert,
  Pagānu zemē.
  Netici tiem, kas teic,
  Ka mēs tevi nemīlot.

  Tā nav taisnība. Mēs tevi mīlam
  Pat ļoti.
  Mēs tevi mīlam tikpat,
  Cik tu mūsu meitenes
  Izvarotās.

  Mēs tevi mīlam tikpat,
  Cik tu mūsu tautu –
  Kristīto, pazemoto.

  Tu droši vien zini –
  Ir tāds sakāmais:
  “Dots pret dotu.”

  Tu mums soli –
  Ļaut cītīgi kalpot
  Septiņus simtus gadu.
  Mēs esam maza tauta.
  Daudz nav mums ko solīt.
  Bet kaut ko mēs varam atdot.

  Bez tā, ko tu paņēmi pats,

  Ko paņemsi arī vēl tālāk,
  Mēs varam vienīgi apsolīt tev
  Bīskapa Bertolda galu.

  Tā patiešām ir viegla nāve
  Un vērā liekama –
  Nomirt kaujas laukā,
  Kā pieklājas bruņiniekam.

  Citādi, kas lai zina,
  Kur katrs galu sev dabū –
  Pazūd kādā sētmalē,
  Un ne čiku, ne grabu.

  Un pēc tam – visam ordenim
  Jāstaigā sērās.
  Lielas izdošanas,
  Jārīko bēres…

  Kā būšot ar mūsu kaunu?
  Kā nu tā vēl var prasīt?
  Tavu kristījumu
  Mēs Daugavā nomazgāsim.

  Kaut arī nekristīta
  Šī upe un grēcīga,
  Tā tomēr ir
  Visuspēcīga

  Nu tad nāc vien, bīskap,
  Mēs tevi gaidām.
  Nevajag baidīties –
  Mēs taču smaidām.

  1965
  Māris Čaklais

 14. ilz saka:

  Nikolaj- es tevi mīlu! :]

 15. Jānis saka:

  Tikai šogad izlasīju pirmo grāmatu… būtu priecīgs atrast kādu vienpati ar ko padiskutēt par šo…ja nu esi te iemaldījusies – atraksti lūdzu… j.brzi@yahoo.com.

  1. Ai Gars saka:

   … ar pirmo grāmatu nepietiks …

 16. Ausma saka:

  Labdien.
  Ja ekociemats būtu valstiskā līmenī pirms apm. 15gadiem tad nebūtu
  / zemes izpārdošana ārzemniekiem,
  / lielā migrācija
  / nenormālās kredītsaistības.
  Šeit Gudenieku pag. Kuldīgas nov.ir ideāla vieta ekociematam, bet lielākā daļa zemes ir pārdota dāņiem, vismaz 500ha.
  Zeme tiek noplicināta, saindēta.
  Man ir piemājas saimniecība, apm 1ha. Ļoti labi. Tikai nav naudas. Jaunām ģimenēm jameklē darbs ārpusē vai jāveido visai kopienai liela ražotne, piem. slaucamo govju ferma.

  1. Jānis saka:

   Kamēr neapvienosies vairākas ģimenes tādā kā kopienā – labās idejas var neizdzīvot. 😦 Vai tā ir ferma – ar savu pienu, biezienu, krējumu – gan pašiem, gan pārdošanai… vai biškopība, vai malkas sagatavošana, vai maizes ceptuve… Esmu pilsētnieks, bet no rīta mostos un vakarā eju gulēt pārdomājot Anastasijas uzskatus. Bet viss apstājas pie nepieciešamības pēc pastāvīgiem ienākumiem…

   1. Ika saka:

    Labdien! Sakiet lūdzu, kur var nopirkt ciedra sēkliņas lai izaudzētu ciedriņu? Paldies!

 17. Ausma saka:

  Tā ir Jāni! Tikai mēs neviens nebūsim kā Anastasija, bet tas ko viņa stāsta Latvijā ir darbojies, kad mūsu senči līda līdumus, stādīja dārzus utt.Jālasa Janševskis, Mauliņš, Brigadere un jālūdz Dievs, lai mūsu valdība palīdz šādām uzņēmīgām ģimenēm.

  1. Jānis saka:

   Valdībai ir savas prioritātes… jāsāk ir ar savu attieksmi, māju, saimniecību, pagastu, novadu – tikai tad varētu kaut kas mainīties viņu prioritātēs. Latviešiem ir senču gudrība asinīs, bet mēs nemākam par sevi cīnīties, sevi aizstāvēt… mēs visu paciešam un pielāgojamies visam…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s