Viesu grāmata

Mēs esam priecīgi, ka Tu esi atradis šo lapu, un ceram, ka Tev te patīk!
Darbs pie šīs lapas veidošanas prasa lielu iedvesmu un daudz pozitīvas enerģijas, tāpēc, lūdzu, pastāsti, kas Tev ir paticis un Tevi iedvesmojis lapā Anastasija.org!

Ļoti gaidīsim Tavu vēstuli!
Jau iepriekš paldies!

Anastasija.org kolektīvs

9 Comments Add yours

 1. Gunta saka:

  Grāmatas par Anastasiju izlasīju jau sen.Gan krievu gan latviešu valodā. Iespadīgi, ļoti aizraujosi un interesanti. Ļoti priecē, ka ir izveidots šāds portāls.Daudz ko var vēlreiz izlasīt, jau mazliet citādā versijā. Šo mājas lapu gan nejauši atkāju tikai šodien. Šeit viss ir interesanti. Paldies, ļoti jauki.
  P.s. Kāds nevisai taktisks jautājums: kad ir dzimusi Anastasija un vai viņa vēl joprojām dživo taigā viena ar savu dēlu, nu jau pieaugušu?

 2. Vineta saka:

  Un meita arī jau noteikti ir 🙂

 3. Prulis saka:

  Anastaijas ideja liekas ļoti interesanta un aizraujoša bet lai tajā dotos iekšā vispirms tā jāizprot. Varbuut ir kāds kurš var iedot izlasīt – ne jau visus sējumus uzreiz, bet tomēr
  Edgars
  uzrakstiman2@inbox.lv

 4. Ginta saka:

  Forša mājaslapa.

 5. Zumzum saka:

  Paldies par jauko mājas lapu! 🙂

 6. Baiba Ozolina saka:

  Paldies par so jauko majaslapu!

 7. Linda saka:

  Man pašai ir 12 gadi, un esmu 4. ”Anastasijas”grāmatā.Kaut kā vienmēr licies, ka tā pilsēta nav tas, ko gribētos.Un tad arī atradu anastasijas grāmatas.Kāda laime ka mamma šīs grāmatas lasījusi!
  Dažkārt cerības aizlido, bet, kad atrodu apstiprinājumu Anastasijai kā, piem., šo mājaslapu, tad es vēl vairāk ceru, ka cilvēce izrausies no šīs tehnokrātiskās dzīves!!!!!
  Man prieks, ka redzu, ka cilvēki to uztver nopietni un caur internetu pildās arī Anastasijas sapnis!Šeit iederētos arī teiciens ”Uzskati ir kā mīlestība – tos nevar uzspiest”.Piekrītu – nekas cilvēkus vairs neapstādinās ejot īsto ceļu, un par to ir jāpateicas arī šai mājaslapai!!!
  Paldies!

 8. Agris saka:

  Sapni vienmer piepildas ja tic no sirds dzilumiem.

 9. Ai Gars saka:

  ANDZAm komentārus nevajag?…
  PAR LIETUS ŪDENI
  Sveiciens! Esu dzīvojis kā zem plakana jumta, tā zem slīpa …
  Šeit par lietusūdeni viss nav pateikts. Lai cik liela būs tā muca, MĪNUS 20 grādus viņa nesagaidīs. Man arī patīk plastiikas KUBI, tikai viņu gandrīz neiespējami izmazgāt un dezinficēt. Nokrišņi mēdz būt nevienmērīgi, lietot šķkidrumu vajag ikdienas – uzkrājums nedēļas laikā pieaug ar baktērijām (ne tikai legionelllu).
  k k taisnība – viss notiek ar pašteci.
  Ne jau ūdens paliek dārgāks, bet tā sūknēšana pa mākslīgām sistēmām.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s