Par ciedriem

Dievs radīja ciedru kā Kosmosa enerģijas uzkrājēju.

Ciedrs dzīvo apmēram 550 gadus.Ar miljoniem savu skuju adatu tas dienu un nakti uztver un uzkrāj sevī gaišo enerģiju, visu tās spektru. Ciedra dzīves laikā tam pāri pāriet visi debess ķermeņi, un tie atstaro šo enerģiju.

Pat mazā ciedra gabaliņā enerģijas ir vairāk nekā visās cilvēku roku radītajās enerģētiskajās iekārtās uz Zemes, tās kopā ņemot.

Ciedrs uzņem arī to enerģiju, kas nāk no cilvēka, glabā to un atdod brīžos, kad tās ir nepietiekami Kosmosā, tātad arī cilvēkā, visā, kas dzīvo un aug uz Zemes.

Ļoti reti sastopami ciedri, kas uzkrāj, taču neatdod atpakaļ uzkrāto enerģiju. Pēc 500 gadiem šādi ciedri sāk skanēt. Tā tie dod ziņu, lai paņemam šo uz Zemes uzkrāto enerģiju. Tāds ciedrs skan trīs gadus, ja nenotiek saskarsme ar dzīviem cilvēkiem. Pēc trim gadiem, ja nav iespējas uzkrāto enerģiju atdot cilvēkam ar Kosmosa starpniecību, ciedrs šo enerģiju sāk sadedzināt sevī. Šis mokošais process ilgst 27 gadus.

Ciedram, sākot ar skuju adatām un beidzot ar mizu, piemīt ļoti efektīvas ārstnieciskās īpašības.

Ciedru skujām ir augsts fitoncīdu saturs, tās spēj attīrīt apkārtējo atmosfēru, bet koksnei raksturīgs ļoti patīkams balzama aromāts.

Mājā novietots neliels ciedra gabaliņš atbaida kodes.

Ziemeļu rajonos augošā ciedra kvalitatīvie rādītāji ir ievērojami augstāki nekā vairāk uz dienvidiem augošajam ciedram.

Sibīrijas ciedra augļi atjauno vīrieša potenci un palīdz cilvēkam saglabāt jaunību, ievērojami palielina organisma pretošanās spēju daudzām slimībām.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s