Latvijas ekociemati

Piedāvājam Jums informāciju par 5 ekociematu projektiem, kas šobrīd tiek īstenoti Latvijā:

Lai pievienotu informāciju par citiem ekociematiem vai Dzimtas Īpašumiem, jāaizpilda Ekociemata anketa vai Dzimtas Īpašuma anketa un jānosūta ekociemats@inbox.lv!

85 Responses to Latvijas ekociemati

 1. Piekūns says:

  Tiek veidots jauns ekociemats Aizkraukles rajonā Seces pagastā. Ja ir interese, jautājiet – pastāstīšu sīkāk 😉
  mans e-pasts – jekabz@inbox.lv

 2. Jazeps says:

  rožkalniem ir mājas lapa:
  http://www.camphillrozkalni.lv/

  eko ciemati ir brīnišķiga ideja. vajag radināt pašvaldības pie šīs idejas, lai sāk apdomāt, piešķirt zemi nomāšanā cilvēkiem, utml. jāiekustina tā lieta

 3. Aija says:

  Eko- vai dzimtas- atšķiras, vai ne? Par ko runā Anastasija, Kāds ir viņas piedāvātais tēls? – dzimtas, taču!!!

 4. appoons says:

  Zemgalē neviens nedomā veidot ekociematu?

 5. arturs says:

  ko dzird par dziesmaam?

 6. Linda says:

  Jā, ir divas intervijas, bet cik interviju vai rakstu ir par to, ka Anastasija cilvēkus maina uz labo pusi?

 7. Aigars/ appoonam says:

  Nu ja Zemgali “aizvelk” līdz Aizkraukle…; skatīt Piekūna teikto.

 8. Piekūns says:

  jekabz@inbox.lv vairs nav 🙂
  tagad – aivarsz@gmail.com – sīkākai informācijai.

  Aktualizējot informāciju par Seces ekociematu, jāteic, ka tur pastāvīgi dzīvo divi cilvēki, kas šo ciematu arī vada. Aktīva darbība patlaban nenotiek, bet ir visas iespējas uzsākt aktīvu darbību 🙂

 9. Baiba says:

  padalieties lūdzu ar zināšanām par šiem ciematiem Latvijā. Tā būtu liela žēlsirdība. 🙂
  Jebkāda informācija- sākot ar ideoloģiju, beidzot ar materiālo pusi.
  Meklēju savu vietu…

 10. AiGars says:

  Sveika Baiba !
  Prieks ka Jūs vēl esat savā vietā -Latvijā. Manuprāt reāli ekociemati pašlaik neizdodas… Un ir censoņi kas pagaidām rušinās savā lauciņā bet informāciju pietur, un ne man tiesības to neievērot.
  Ja katrs paliktu savās senču mājā, būtu jau lieliski.
  {ekosece@inbox.lv}

 11. Aleksejs says:

  Labāk turiet vietas noslepumā, lai sliktie netraucētu normālus cilvēkus.

 12. Konstantin says:

  Aleksej, v sekrete takie ve6i derzatj ne polu4itsja, eto i ne nuzno! Ploxie ljudi sami otsejatsja! Dlja etogo estj ispitateljnij srok! da i po mnogim drugim pri4inam!

  Kogda u menja pojavitsja vozmoznostj ja postarajusj u4astvovatj v proekte! mozet daze v Latvii!

  I to 4to ti xo4e6 skritj blago ot drugix vozmo tex kto i6et ego, eto ploxo! Imenno tebe budet i tjazelo! Misli materialjni!

  • Jūlija says:

   Konstantin, mozhete podrobnee o poselenijax v Latvii, kak ja ponjala vi znaete 4to-to ob etom.
   Menja uvlekla eta ideja.
   Zaranee blagodarju.

 13. Kaspars says:

  Man ir neskaidrs izmeiģinājuma laiks. Tad pirmā gadā ko darit, kamēr izmeiģinājuma laiks ? Cilveks kamēr viņu iepazis, ja ko organizēs savai zemei, bet viņš izrādisies nevēlams, tad cilveks visu to zaudēs. Bet ja neko nedaris, tad ar slikti jutisies, neko nedarot. Ja nu tas cilveks ir čakls, labs, bet tik nesaskanēs releģiski uzskati ,piemēram nepatiks ka viņš saentalogs ?

 14. appolons says:

  Jātaisa Zemgalē ekociemats, a to aiz neko darīt var galus atdot. Un tā pārbāztā dzīve pilsētā sāk pieriebties. Urbanizācija nav laba lieta.
  Zemgale ir diezgan trokšnaina, salīdzinot piemēram ar Latgales mazākskarto teritoriju, bet skatoties tālā nākotnē arī Zemgale vēlāk, vai agrāk būs plaukstoš dārzs. Tāda aprobežotība tagad vai nu Latgalē vai Vidzemē. Bet nu pagaidām tā ir naudas lieta, kam ir tas taisa.

  • AiGars says:

   Nesaprotu Ko par naudu taisies taisīt?… Zeme ir brīva, mājas pamestas – uz priekšu! Es ieguvu 4 ha īpašumu izlietojot Ls.800. (astoņi simti). Daļu iedzīves un instrumentus sameklēju drupās… palasi ko Anastasija saka par NAUDU…

 15. ekobaba says:

  Kur Tu te ierīkosi?Katrs pleķis lielbudžu apindēts

 16. ekobaba says:

  Kur?Te katrs zemes pleķis liebudžu apindēts un norapšots!

 17. Ai_Gars says:

  KASPARAM – izmēģinājuma laiks; lai kā tas beigtos būs iegūta pieredze, nekur citur nesaņemama vērtība. Un cig gadus nosēžam veltīgi skolas solā…

  • Diāna says:

   Mēs izdomājam,ka Rēzeknes novadā vajag ekociematu!Anastasijas idejas piekritēju ir daudz,bet viņu “kustība”ir pārāk lēna.Visiem interesentiem piedāvājam zemi vai pa hektāram,vai pa zemnieku sētām.Mums pieder ap 15 ha,kā arī te daudzi kaimiņi gribētu pārdot zemi,bet nu cena viņiem būs cita 🙂
   Ainaviska un reljefa vieta meža ielokos-kā saka mans vīrs!Pakalni,meži un aizauguši izcirtumi-sēnes,avenes,meža zemenes pa pilnam.Mēs pirms 5 gadiem atradām savu dzimteni te,un tagad ar prieku un zirgiem,govi,kazām,suņiem,kaķiem,cāļiem,pīlēm cenšamies mīlēt viens otru un dabu.

 18. Madara says:

  Sveiki,
  Vai būtu kādi atsaucīgi cilvēki, kam ir lauku viensētas ar zemes platību un mežu, kas gribētu ziedot un/vai arī paši izveidot ekociematu, kur cilvēki kopā radītu un labiekārtou zemi, dārzu pēc pelmakultūras metodes, izmantojot Anastasijas ieteiktās sēklu sēšanas principu, apvienot īmenes ar bērniem un būt saskaņā ar dabu, es pati dzīvoju kopā ar cilvēkiem no visas Eiropas pēc līdzīga principa kā Anastasijas ieteiktas, taču neatsaucoties uz viņu, tas gan ir Vācijā, taču esmu latviete un mana vieta ir šeit Latvijā, man nav līdzekļi, lai iegādātos īpašumu, taču varbūt kāds cilvēks sadzirdēs mani un vēlēsies iesaistīties un kopā radīt kaut ko skaistu. Paldies, gaidīšu atbildes un ieteikumus uz ppeach@inbox.lv.

 19. juris says:

  Ir vieta un idejas, derētu domubiedri un vēl idejas.
  jurisc03@inbox.lv

 20. Matīss says:

  Es arī meklēju savu vietu, visdrīzāk jau latgalē, šobrīd finansiāli man nav nekādu iespēju, bet plānoju kauko iekrāt un pēc gada sākt rušināties, kādam ir kādi piedāvājumi par vietu? matissbluzma@inbox.lv

 21. Vija says:

  Jauki! Es arī gribu piepulcēties interesentiem. Šobrīd dzīvojam Rīgā, bet jau meklējam vietiņu laukos. Ar finansēm arī mums ir pagrūti. Bet dedzīga vēlēšanās jau šovasar tikt uz zemes. Varbūt īrēt ar vēlāku izpirkšanu? Un kur pulcējas domubiedri?

 22. jolanta says:

  день добрый,единомышленники!извините что пишу на русском,на латышском плохо получается.мы с друзьями тоже пытаемся найти свои гектары для родового поместья,но денег не хватает,пытаемся найти оптимальный вариант по цене и по расстоянию от Риги.думаем брать в банке кредит и платить его на две семьи,так легче выплачивать.я думаю ,что надо всем обьединяться, и искать варианты вместе.жду ваших коментариев.

  • Arturo says:

   Jolanta, kredītu gan neiesaku ņemt – tas var kļūt par milzīgu slogu un apgrūtinājumu, kas nereti izjauc sākotnējās ieceres. Ja vien ģimenei jau pieder dzīvoklis vai kāds cits īpašums, tad noteikti var atrast risinājumu bez kredīta ņemšanas.

 23. Aleks says:

  ir zeme Latgalē. Es jau 20 gadu šeit dzivoju. Ir iespeja sakt veidot EKOciematu. Ir daudz idejas…..Vajadzigi stradigi cilveki.

 24. Aleks says:

  Jolantai: ja patik Latgale varam meginat sakt. No Rigas 180km pa asfaltu….

 25. Aleks says:

  Aiz Līvaniem uz Preiļu pusi.Rākstit var :…alesadr@mai.ru

 26. Aleks says:

  Kads klusums……Laikam ziemas miegs…..HELUVINS!!!!!!

 27. Приятно вас здесь всех узнать, милые единомышленники! Мы живём в Резекненском округе. У нас есть свой сайт http://www.vedruss-prosnis.ucoz.ru .
  Будем всем очень рады!!!
  Думаю, что всё же надо думать об поселении родовых поместий, так будет точнее, чем экопоселение. Во-вторых, без обид конечно, но ausma написана по еврошаблону, она никак не может подойти под идею Мегре.
  Хотя, то, что уже делается и начали так красиво говорить о земле и мылить – это ЗДОРОВО!!!
  С уважением, Елена Чеснакова-Чударс.
  ***
  землю у нас люди продают очень дёшево от 200 лат за 1 га. и далее.

 28. Gints says:

  Sveiki ! Varbūt te kādu var interesēt veca lauku viensēta ar 4ha zemi . Atrodas Preiļu raj. Upmalas pag . cena 2k ls

 29. juris says:

  Vai ir cilvēki, kas interesējas par ekociematiem, bet (neņemiet ļaunā) nav anastasijas piekritēji?ir saimniecība, kur pamata saimniekoju es ar mammu. Jāsaka, ka saimniecība ir diezgan nolaista, kadēļ darbu ir vēl vairāk.Skrienu, no rīta līdz vakaram, knapi ar pamatlietām tieku galā, bet gribētos uzbūvet koka gāzes generatoru,vai dampi, kas būtu darbināms ar koka gāzi, paspēlēties ar vēja un ūdens enerģiju, esmu iesācis mazu guļbūvīti celt, bet arī tam neatliek vairs laika.Ir kaziņas un aitas, mēsli uz lauka, lai viss labi aug, tiku pie grāmatas par biodinamisko dārzkopību, domājams, ka var saukt par permakultūru, domāju, kā pamazām pāriet no ierastās dārzkopības, bet tā lai uz ziemu pagrabs nav tukšs. Pļavas 10 ha, un vēl meži, dīķis. Tiku pie labas grāmatas par bluķu biškopību, kas ar prasa savu laiku un enerģiju.Gribas darīt labas lietas. Mana apziņa ir plaša un atvērta. Varbūt ir kāds cilvēks, kas būtu gatavs uz šo piebiedroties. Tas varētu būt sākums ekociematam.Domāju to veidot, kā saimi, iekārtojoties vienā māja, lai efektīvi izmantotu resursus un tad pamazām pec vajadzības paplašināties. Varētu vieglāk ar visu tikt galā un īstenot labas idejas. Esmu Vidzemes vidū, kur Gauja vēl diezgan šaura. jurisc03@inbox.lv

 30. Inga says:

  Es esmu Daugavpilī un meklēju zemīti tepat, blakus pilsētai. Vēlu veiksi tavā darbā.

 31. Lena says:

  50 km no Daugavpils, 35 no Krāslavas.

  • Aigars says:

   Ļena ? Lieliskas Tewv iespējas, apskaužu ! Bet kur LAIKS palika – melanjā caurumā !? Laiks TĀ ir vienīgā vērtība kura mums visiem dota vienādi daudz.
   Veiksmi visā !

 32. Ausma says:

  Labdien.
  Vai te vēl kāds darbojas!
  Ja būtu kādas 30 ģimenes, kuras vēlas iziet no pilsētas komforta zonas- varētu atgūt zemi no dāņie, Kulīgas nov. un veidot ekociematu.Vajag valdības palīdzību un jāmeklē sponsori.

  • Kārlis says:

   Labdien,
   Šobrīd man personīgi tāds pārejas laiks un dzimtu ciemata doma ir pietiekoši iesakņojusies apziņā. Arī veidošu savu Dzimtu ciematu, bet nākotnē, jo kā jau Ausma rakstīja, jāatpērk zemīte.
   Visam savs laiks,
   Lēnāk brauksi tālāk tiksi.

  • AiGars says:

   Valdībām (visām pēc kārtas) ir jāiesniedz prasība par HEKTĀRA Dzimtas īpašumu piešķiršanu.
   Sponsori būs tie pilsētnieki kuri spēj pirkt zaļus produktus vai pat morāli atbalstot.
   Varētu vākt “mana balss.lv”, taču laiks rit neatgriezeniski…!

 33. william hill says:

  Sveiki, es esmu Michael saimniece. Es dzīvoju Liepājā Lativian šeit, es vēlos izmantot šo mediju, lai visiem šiem aizdevumu meklētājiem uzmanīgi, ļoti uzmanīgiem, jo ​​ir veida izkrāpšanu. Mēnešus atpakaļ man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums interneta krāpšanu. Es gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevēju sauc Mr William Hill sniegt man aizdevumu, kas nodrošināti 85000 latu 20 minūtes bez stresa. Ja jūs vēlaties Viljama veida aizdevumu tikai sazināties pa e-pastu, aizpildot šādu informāciju.
  * Pilns nosaukums:
  * Adrese:
  * Valsts:
  * Kredīta summa, kas vajadzīga:
  * Lai aizdevums:
  * Atmaksas termiņš:
  * Dzimšanas datums (dd-mm-dd)
  * Sex:
  * Ģimenes stāvoklis:
  * Ikmēneša ienākumi:
  * Mobile / Cell Phone:
  * E-pasts:
  Williamhill2@blumail.org un sazināties ar viņu pa e-pastu.

  PALDIES

 34. Agnese says:

  Sveiki, mes ar viiru ari meklejam iespeju dzivot kada eko ciemata.Piedavajumus , ludzu, sutiet uz epastu emocijaacii@inbox.lv

 35. Kristaps says:

  Sveiki, mes ar draudzeni ari meklejam iespeju dzivot kada eko ciemata. Piedavajumus, ludzu, sutiet uz epastu justidpro@gmail.com
  Ir finanses pietiekošā daudzumā

 36. martins says:

  Ir iespēja atjaunot guļbūvi netālu no rāznas ezera, netālu no lielā liepukalna. Tur var dzīvot un pakāpeniski atpirkt zemi. Skaista, ainaviska vieta, turpat ceļš. Vienkārši žēl ka tāda leģendāra māja iet postā. Sazināties – tartins.arbidans@gmail.com

 37. Kristine says:

  Ģimene ar 2 bērniem, vēlamies atteikties no pilsētas komforta un dzīvot ekociemā, lauku sētā, pašiem tādas vietas nav. Labprāt izskatīšu visus piedāvājumus. Rakstiet ulullaa@inbox.lv

 38. AiGars says:

  Diemžēl – saskaņā ar Latvijas Avīze publicēto mums palicis iespējams viens ekociemats. Jo Amatciemu pats īpašnieks tā nedēvē, Rožkalni ir savs profils ārpus konkurences, nu miniet kas paliek?!

 39. bishopjakes says:

  Sveiki,
  Esmu Juan Diego, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzlabotu savu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdod līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu:
  (diegosaintloans@outlook.com)

 40. Sveiki, es esmu villaspin anderson kungs, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Redzēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs aizdevuma līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (villaspinanderson@outlook.com)

 41. EVA RUIPEREZ says:

  Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Vai jūs nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi, mēs dodam individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumus un visu aizdevuma veidu, ar 2% procentiem vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (evaruiperezfinance@gmail.com)

 42. Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu iestāde par jebkuru iemeslu dēļ. Es esmu Ruth kundzi, aizdevējs, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien pie (daviesruthfirm@gmail.com)

 43. Vai jums ir nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu rēķinus vai uzsākt savu biznesu, sazinieties pa: elizabethmorganhelpss@gmail.com

 44. Linda Sancho says:

  Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jums ir nopietni nepieciešama steidzama kredīta, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi sniegt personas aizdevumiem, uzņēmuma aizņēmumiem un biznesa aizdevumu un visiem kredītu veidiem, ar 2% procentiem vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (lindasancholoan@outlook.com)

 45. Catherine Jones says:

  Sveiki, es esmu kundze Catherine JONEZ privātu aizdevumu aizdevējs aizdevumiem piešķirti kalpošanas iespēja. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankas un citas finanšu iestādes? Jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs esam līdzekļus cilvēkiem, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un mēs būsim gatavi sniegt aizdevumu. Tad sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (catherinejonezloan@gmail.com).

 46. paulo roberto says:

  Vai jums nepieciešama aizdevuma? ir bankas noliedza jums aizdevumu, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums finansiāli, viss, kas jums ir jādara tagad, ir e-pastu mums, izmantojot (paulorobertomenesez@gmail.com), lai saņemtu savu tūlītēju kredītu jebkuru summu jebkurā galamērķī. Jūsu laime ir mūsu prioritāte.

 47. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu rēķinus vai starta uzņēmējdarbību sazinieties ar mums šodien, nekavējoties pa e-pastu: williamsmarkeasyloancompany@yandex.com

 48. Mrs Maria says:

  Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi ir apstiprināti 3 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz 2000 $ līdz maksimāli 10000000. $ Mums ir sertificēti un jūsu privātumu ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par savu aizdevumu vai finansējumu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (johnnyloanconsultant@gmail.com) un saņemt jūsu tūlītēju kredīta apstiprinājums šodien.

  Uzņēmuma aizņēmumiem vai Personal aizdevums (slikta kredīta pieņemts)
  Uzņēmumu īpašnieki; Jūs varat saņemt zemu procentu aizdevumu, pat ar sliktu kredītu. Aizņēmumi no 3,000-500,000USD Fast slēgšanas 7-10 Nr soda par priekšapmaksu Visas uzņēmējdarbības veidu uzskatīja jebkurā laikā
  Mums saka, jā, kad bankas pateikt NĒ!
  sūtīt e-pastu:

  Kontakti: Johnny Porter kgs (direktors)
  Pasts: johnnyloanconsultant@gmail.com

 49. targobank says:

  Vai jūs saskaras finansiālas grūtības? Vai jums nepieciešama aizdevuma? tu esi noraidīts jūsu vietējo banku? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda iemesla dēļ? Jūsu palīdzība ir beidzot šeit, kā Targo Banka piedāvā aizdevumus visiem nodarbinātajiem un darba meklētājiem, personām un uzņēmumiem, mēs piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 2%. Ieinteresētie aizņēmēja ir sazināties ar mums pa e-pastu: (targo_bank@yahoo.com) un saņemt savus kredītus šodien. Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, lai sazināties ar mums tagad (targo_bank@yahoo.com) un baudīt no mūsu finanšu pakalpojumu klāstu.

 50. Mr Richard says:

  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu (līdzekļi)? Ja jā, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot mūsu e-pastu: (richardcosmos5@gmail.com)

 51. eduardo santos says:

  “Laipni Eduardo Santos kredītu aizdevējiem aizdevumu uzņēmumiem reģistrēto kredītu, kas sniedz aizdevumus, lai palīdzētu dzīvē. Jums ir steidzami nepieciešams kredīts, lai nomaksātu savu parādu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai jūsu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? It dos jums konsolidācijas aizdevumu vai hipotēku? jūs meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. mēs palīdzam cilvēkiem, kuri ir nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, dot kredīts tikai 2% procentu likmi, es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu atbalstu un adresātu, un būs gatavi sniegt aizdevumu. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums šodien (EduardoSantosloan @ gmail.com)

 52. jelena erkman says:

  Do you think of getting a loan? Are you seriously in need of an urgent loan to start your own business? Are you in debt? This is your opportunity to achieve your desire,we give personal loans, business loans and all types of loan with 2% interest for more information please contact us via e-mail ( erkmanjelenaloancompanygmail.com)

 53. MARIA HOFFMAN says:

  Vai jūs meklējat aizdevumu? Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevumu risinājumus tieši šeit! Global Finance Limited dot aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu caur hoffmanmaria91@gmail.com

  PIETEIKUMS DATA

  1) Pilns nosaukums:
  2) Valsts:
  3) Adrese:
  4) Valsts:
  5) Sex:
  6) Ģimenes stāvoklis:
  7) Nodarbošanās:
  8) Tālruņa numurs:
  9) Pašreizējais stāvoklis darba vietā:
  10) Ikmēneša ienākumi:
  11) Kredīta summa nepieciešams:
  12) Kredīta ilgums:
  13) mērķis aizdevums:
  14) Reliģija:
  15) Vai esat piemēroja pirms:
  16) Dzimšanas datums:
  Pateicība.

 54. Vai jums ir nepieciešams aizdevumu ??

  Sveiki,

  Mans vārds ir Fred kungs. Es esmu privāto aizdevēju, kas sniedz no aizdevuma privāto un
  korporatīvie privātpersonām. Vai jums ir pagriezts pa
  tik daudzas bankas? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai izveidotu savu
  Bizness? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai paplašinātu no jums
  Bizness? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? mans kredīts
  diapazoni. No personīgās uzņēmējdarbības aizdevumu. mana interese
  likme ir ļoti pieņemamām cenām. 3%, un vismaz 50,000.00 EUR maksimums € 500,000,000,000.00 EUR, mūsu aizdevums process ir ļoti ātri
  arī. Es esmu ļoti gatavs darīt visu savu finanšu
  nepatikšanas pagātnei. Ja Jums ir patiešām gatavi
  saņemt jūsu finanšu problēmas atrisināt, tad meklēt ne
  tālāk un pieteikties aizdevumam šodien E-pasts, izmantojot:
  (Fredlarryloanfirm@gmail.com). Es ar nepacietību gaidu to darot
  bizness ar jums.

  Fred Larry mr
  CEO.

 55. johnny wilson says:

  SVEIKI,

  Jūs esat nepieciešama steidzami aizdevumu, ja jā, es gribētu, lai jūs sazināties ar mums pa e-pastu johnnywilsonloanoffice@gmail.com.
  aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu zemāk un atgriezties.

  Kredīta pieteikuma forma

  vārds____________
  Uzvārds_____________
  Sex__________________
  Marital____________
  summa needed_________
  Duration______________
  mērķis loan__________
  Mēneša ienākumi__________
  Country________________
  Valsts / province___________
  Phone________________
  Pasta indekss______________

  aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapā iepriekš ar savu pareizu informāciju, lai mēs varētu sākt uzticamu darījumu.

 56. fred says:

  Jūs esat meklē aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai atmaksāties jūsu
  rēķini, ka iemesls, kāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu tiem, kurus nepieciešams aizdevums ar
  2 % procenti Tātad tiktu atpakaļ pie mums ar šādiem
  Aizņēmējs vai pieteikuma veidlapu:
  Nosaukumi:
  Summu, kas nepieciešama:
  Aizdevuma termiņš:
  Dzimums:
  Vecums:
  Valsts:
  Valstis:
  Tālruņa numurs:
  Aizdevuma mērķis:
  E-pasts:
  Lietoti pirms:
  Vai jūs saprotat angļu valodā:
  Kur jūs uzzinājāt par mums:
  Es ar nepacietību gaidu jūsu update par šo jautājumu…
  Paldies par jūsu laiku un sapratni!
  Lai saņemtu atpakaļ mūsu [e-pasts] fredjoseph335@gmail.com

 57. Marek Haval says:

  Vai jums ir nepieciešams aizdevumu 2% aizdevuma piedāvājumu rakstiet mums tagad: marekhaval@gmail.com

 58. labdien Ikvienam, es esmu Jean Speer pēc vārda un es dzīvoju ASV, es gribētu runāt par labestību Dievu manā dzīvē, pēc tik daudziem mēnešiem cenšoties saņemt aizdevumu internetā, un tika scammed tik i kļuva izmisīgi iegūt aizdevumu no legit aizdevējs tiešsaistē, tad es redzēju komentāru no draugu sauc John William un viņš runāja par šo legit aizdevumu uzņēmumam, kur viņš dabūja viņa aizdevumu ātri un viegli, bez stresa, lai viņš mani iepazīstināja sieviete sauc kundze Veronica Suarex kas kontrolē firma sauc vispārēja nodrošināšana FONDI, tāpēc es lūdza aizdevuma summu (89,000.00) ar zemu procentu likmi 3%, tādēļ aizdevums tika apstiprināts un nogulda manā bankas kontā, kas bija kā man bija iespēja saņemt savu aizdevums saglabāt savu sadalīti uzņēmumu darbību, kā arī, lai nomaksātu savus rēķinus, tāpēc es esmu konsultē ikvienu no jums, kas ir ieinteresēts iegūt aizdevumu ātri un viegli, lūdzu sazinieties ar viņiem pa e-pastu: {supremefinance.link@gmail.com}, lai saņemtu jebkādu veida aizdevumu, jums ir nepieciešams šodien. Paldies…

 59. ZZ says:

  Labprāt iepazīšos ar 30-40 gadus vecu sievieti, kurai patiktu dzīvot saskaņā ar dabu un Anastasijas idejām.
  Raksti – skate2006@gmail.com

 60. Robby says:

  Nav kredīta pārbaude, Fast apstiprināšana

  Finanses apstiprināts un Transferrred IN 2-5 dienām

  Vai jums ir nepieciešams finanšu palīdzība? Zemu procentu likmi 3%? ja jā, saņemt atpakaļ, aizpildot kredīta pieteikuma veidlapu:

  Ja Jums ir interese, Atbildēt šodien lai saņemtu sīkāku informāciju.

  Pretendents Personal Details.

  Pilnais vārds:
  Dzimums:
  Ģimenes stāvoklis:
  Adrese:
  ZIP / Pilsēta:
  Valsts:
  Dzimšanas datums :
  E-pasts:
  Nepieciešamā summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Alga / gada ienākumi:
  Nodarbošanās:
  Aizdevuma mērķis:
  Tālrunis:
  Fakss:

  Mr Robby Hilson / MD /

  Kontakti e-pasts: robbyhilsoncooperative@gmail.com

  ————————————————– ————–
  Moto: Finanšu stabilitāte ir mūsu bažas pasaulei.

 61. excel. says:

  Piesakies viegli personiskās vai biznesa aizdevumu ar 3% procentu, saņemt atpakaļ, lai iegūtu vairāk informācijas, ja interesē. pa e-pastu: (excelservices.managementonline@gmail.com)

  aizdevums piedāvājums

 62. bishopjakes says:

  Sveiki,
  Es esmu bīskaps T.D Jakes, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Needs kredītu parāda konsolidāciju, ar ātrumu 2% būvniecības, nekustamā īpašuma aizdevumu, refinansēt, personas, uzņēmējdarbības mērķiem vai ārkārtas naudu? Vai Jūs esat uzņēmējs vai sievietes, kas domā paplašināt jūsu biznesa piedāvājuma aizdevumus visu veidu. ja ir interese sazinieties ar mums šodien, izmantojot (bishopjakesloancompany@gmail.com)

 63. Vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai finansētu savu uzņēmējdarbību vai personīgai mērķim? Kontaktinformācija acctjohnmorrison@gmail.com pieteikties.

 64. henry mark says:

  Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jūs nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu jūsu vēlmes, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumus un korporatīvo aizdevumu un visiem kredītiem ar procentu likmi 2% veidus, lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (Hmark8648@gmail.com)

 65. Es esmu kundze samlia packam.

  Es gribu pateikt lielu paldies Sergejs Shikunov Finance kas man palīdzēt, lai nodrošinātu aizdevumu, lai notīrītu visu savu parādu. ar šo man ir jābūt jāpārliecina, ka nav mater skaits krāpnieks uz neto, joprojām ir legit un apstiprina aizdevumu aizdevējs par net.

  lūdzu, ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, lūdzu, lūdzu, apmeklējiet tos pa e-pastu: sergeyshikunov@yahoo.com

  Tas ir tas, ko es apsolu darīt, ja man aizdevumu no viņiem, tāpēc es esmu tikai izpildīt savu solījumu. Es gribu, lai vairāk klientu, uz tiem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: