Latvijas ekociemati

Piedāvājam Jums informāciju par 5 ekociematu projektiem, kas šobrīd tiek īstenoti Latvijā:

Lai pievienotu informāciju par citiem ekociematiem vai Dzimtas Īpašumiem, jāaizpilda Ekociemata anketa vai Dzimtas Īpašuma anketa un jānosūta ekociemats@inbox.lv!

Advertisements

116 Responses to Latvijas ekociemati

 1. Piekūns saka:

  Tiek veidots jauns ekociemats Aizkraukles rajonā Seces pagastā. Ja ir interese, jautājiet – pastāstīšu sīkāk 😉
  mans e-pasts – jekabz@inbox.lv

 2. Jazeps saka:

  rožkalniem ir mājas lapa:
  http://www.camphillrozkalni.lv/

  eko ciemati ir brīnišķiga ideja. vajag radināt pašvaldības pie šīs idejas, lai sāk apdomāt, piešķirt zemi nomāšanā cilvēkiem, utml. jāiekustina tā lieta

 3. Aija saka:

  Eko- vai dzimtas- atšķiras, vai ne? Par ko runā Anastasija, Kāds ir viņas piedāvātais tēls? – dzimtas, taču!!!

 4. appoons saka:

  Zemgalē neviens nedomā veidot ekociematu?

 5. arturs saka:

  ko dzird par dziesmaam?

 6. Linda saka:

  Jā, ir divas intervijas, bet cik interviju vai rakstu ir par to, ka Anastasija cilvēkus maina uz labo pusi?

 7. Aigars/ appoonam saka:

  Nu ja Zemgali “aizvelk” līdz Aizkraukle…; skatīt Piekūna teikto.

 8. Piekūns saka:

  jekabz@inbox.lv vairs nav 🙂
  tagad – aivarsz@gmail.com – sīkākai informācijai.

  Aktualizējot informāciju par Seces ekociematu, jāteic, ka tur pastāvīgi dzīvo divi cilvēki, kas šo ciematu arī vada. Aktīva darbība patlaban nenotiek, bet ir visas iespējas uzsākt aktīvu darbību 🙂

 9. Baiba saka:

  padalieties lūdzu ar zināšanām par šiem ciematiem Latvijā. Tā būtu liela žēlsirdība. 🙂
  Jebkāda informācija- sākot ar ideoloģiju, beidzot ar materiālo pusi.
  Meklēju savu vietu…

 10. AiGars saka:

  Sveika Baiba !
  Prieks ka Jūs vēl esat savā vietā -Latvijā. Manuprāt reāli ekociemati pašlaik neizdodas… Un ir censoņi kas pagaidām rušinās savā lauciņā bet informāciju pietur, un ne man tiesības to neievērot.
  Ja katrs paliktu savās senču mājā, būtu jau lieliski.
  {ekosece@inbox.lv}

 11. Aleksejs saka:

  Labāk turiet vietas noslepumā, lai sliktie netraucētu normālus cilvēkus.

 12. Konstantin saka:

  Aleksej, v sekrete takie ve6i derzatj ne polu4itsja, eto i ne nuzno! Ploxie ljudi sami otsejatsja! Dlja etogo estj ispitateljnij srok! da i po mnogim drugim pri4inam!

  Kogda u menja pojavitsja vozmoznostj ja postarajusj u4astvovatj v proekte! mozet daze v Latvii!

  I to 4to ti xo4e6 skritj blago ot drugix vozmo tex kto i6et ego, eto ploxo! Imenno tebe budet i tjazelo! Misli materialjni!

  • Jūlija saka:

   Konstantin, mozhete podrobnee o poselenijax v Latvii, kak ja ponjala vi znaete 4to-to ob etom.
   Menja uvlekla eta ideja.
   Zaranee blagodarju.

 13. Kaspars saka:

  Man ir neskaidrs izmeiģinājuma laiks. Tad pirmā gadā ko darit, kamēr izmeiģinājuma laiks ? Cilveks kamēr viņu iepazis, ja ko organizēs savai zemei, bet viņš izrādisies nevēlams, tad cilveks visu to zaudēs. Bet ja neko nedaris, tad ar slikti jutisies, neko nedarot. Ja nu tas cilveks ir čakls, labs, bet tik nesaskanēs releģiski uzskati ,piemēram nepatiks ka viņš saentalogs ?

 14. appolons saka:

  Jātaisa Zemgalē ekociemats, a to aiz neko darīt var galus atdot. Un tā pārbāztā dzīve pilsētā sāk pieriebties. Urbanizācija nav laba lieta.
  Zemgale ir diezgan trokšnaina, salīdzinot piemēram ar Latgales mazākskarto teritoriju, bet skatoties tālā nākotnē arī Zemgale vēlāk, vai agrāk būs plaukstoš dārzs. Tāda aprobežotība tagad vai nu Latgalē vai Vidzemē. Bet nu pagaidām tā ir naudas lieta, kam ir tas taisa.

  • AiGars saka:

   Nesaprotu Ko par naudu taisies taisīt?… Zeme ir brīva, mājas pamestas – uz priekšu! Es ieguvu 4 ha īpašumu izlietojot Ls.800. (astoņi simti). Daļu iedzīves un instrumentus sameklēju drupās… palasi ko Anastasija saka par NAUDU…

 15. ekobaba saka:

  Kur Tu te ierīkosi?Katrs pleķis lielbudžu apindēts

 16. ekobaba saka:

  Kur?Te katrs zemes pleķis liebudžu apindēts un norapšots!

 17. Ai_Gars saka:

  KASPARAM – izmēģinājuma laiks; lai kā tas beigtos būs iegūta pieredze, nekur citur nesaņemama vērtība. Un cig gadus nosēžam veltīgi skolas solā…

  • Diāna saka:

   Mēs izdomājam,ka Rēzeknes novadā vajag ekociematu!Anastasijas idejas piekritēju ir daudz,bet viņu “kustība”ir pārāk lēna.Visiem interesentiem piedāvājam zemi vai pa hektāram,vai pa zemnieku sētām.Mums pieder ap 15 ha,kā arī te daudzi kaimiņi gribētu pārdot zemi,bet nu cena viņiem būs cita 🙂
   Ainaviska un reljefa vieta meža ielokos-kā saka mans vīrs!Pakalni,meži un aizauguši izcirtumi-sēnes,avenes,meža zemenes pa pilnam.Mēs pirms 5 gadiem atradām savu dzimteni te,un tagad ar prieku un zirgiem,govi,kazām,suņiem,kaķiem,cāļiem,pīlēm cenšamies mīlēt viens otru un dabu.

 18. Madara saka:

  Sveiki,
  Vai būtu kādi atsaucīgi cilvēki, kam ir lauku viensētas ar zemes platību un mežu, kas gribētu ziedot un/vai arī paši izveidot ekociematu, kur cilvēki kopā radītu un labiekārtou zemi, dārzu pēc pelmakultūras metodes, izmantojot Anastasijas ieteiktās sēklu sēšanas principu, apvienot īmenes ar bērniem un būt saskaņā ar dabu, es pati dzīvoju kopā ar cilvēkiem no visas Eiropas pēc līdzīga principa kā Anastasijas ieteiktas, taču neatsaucoties uz viņu, tas gan ir Vācijā, taču esmu latviete un mana vieta ir šeit Latvijā, man nav līdzekļi, lai iegādātos īpašumu, taču varbūt kāds cilvēks sadzirdēs mani un vēlēsies iesaistīties un kopā radīt kaut ko skaistu. Paldies, gaidīšu atbildes un ieteikumus uz ppeach@inbox.lv.

 19. juris saka:

  Ir vieta un idejas, derētu domubiedri un vēl idejas.
  jurisc03@inbox.lv

 20. Matīss saka:

  Es arī meklēju savu vietu, visdrīzāk jau latgalē, šobrīd finansiāli man nav nekādu iespēju, bet plānoju kauko iekrāt un pēc gada sākt rušināties, kādam ir kādi piedāvājumi par vietu? matissbluzma@inbox.lv

 21. Vija saka:

  Jauki! Es arī gribu piepulcēties interesentiem. Šobrīd dzīvojam Rīgā, bet jau meklējam vietiņu laukos. Ar finansēm arī mums ir pagrūti. Bet dedzīga vēlēšanās jau šovasar tikt uz zemes. Varbūt īrēt ar vēlāku izpirkšanu? Un kur pulcējas domubiedri?

 22. jolanta saka:

  день добрый,единомышленники!извините что пишу на русском,на латышском плохо получается.мы с друзьями тоже пытаемся найти свои гектары для родового поместья,но денег не хватает,пытаемся найти оптимальный вариант по цене и по расстоянию от Риги.думаем брать в банке кредит и платить его на две семьи,так легче выплачивать.я думаю ,что надо всем обьединяться, и искать варианты вместе.жду ваших коментариев.

  • Arturo saka:

   Jolanta, kredītu gan neiesaku ņemt – tas var kļūt par milzīgu slogu un apgrūtinājumu, kas nereti izjauc sākotnējās ieceres. Ja vien ģimenei jau pieder dzīvoklis vai kāds cits īpašums, tad noteikti var atrast risinājumu bez kredīta ņemšanas.

 23. Aleks saka:

  ir zeme Latgalē. Es jau 20 gadu šeit dzivoju. Ir iespeja sakt veidot EKOciematu. Ir daudz idejas…..Vajadzigi stradigi cilveki.

 24. Aleks saka:

  Jolantai: ja patik Latgale varam meginat sakt. No Rigas 180km pa asfaltu….

 25. Aleks saka:

  Aiz Līvaniem uz Preiļu pusi.Rākstit var :…alesadr@mai.ru

 26. Aleks saka:

  Kads klusums……Laikam ziemas miegs…..HELUVINS!!!!!!

 27. Приятно вас здесь всех узнать, милые единомышленники! Мы живём в Резекненском округе. У нас есть свой сайт http://www.vedruss-prosnis.ucoz.ru .
  Будем всем очень рады!!!
  Думаю, что всё же надо думать об поселении родовых поместий, так будет точнее, чем экопоселение. Во-вторых, без обид конечно, но ausma написана по еврошаблону, она никак не может подойти под идею Мегре.
  Хотя, то, что уже делается и начали так красиво говорить о земле и мылить – это ЗДОРОВО!!!
  С уважением, Елена Чеснакова-Чударс.
  ***
  землю у нас люди продают очень дёшево от 200 лат за 1 га. и далее.

 28. Gints saka:

  Sveiki ! Varbūt te kādu var interesēt veca lauku viensēta ar 4ha zemi . Atrodas Preiļu raj. Upmalas pag . cena 2k ls

 29. juris saka:

  Vai ir cilvēki, kas interesējas par ekociematiem, bet (neņemiet ļaunā) nav anastasijas piekritēji?ir saimniecība, kur pamata saimniekoju es ar mammu. Jāsaka, ka saimniecība ir diezgan nolaista, kadēļ darbu ir vēl vairāk.Skrienu, no rīta līdz vakaram, knapi ar pamatlietām tieku galā, bet gribētos uzbūvet koka gāzes generatoru,vai dampi, kas būtu darbināms ar koka gāzi, paspēlēties ar vēja un ūdens enerģiju, esmu iesācis mazu guļbūvīti celt, bet arī tam neatliek vairs laika.Ir kaziņas un aitas, mēsli uz lauka, lai viss labi aug, tiku pie grāmatas par biodinamisko dārzkopību, domājams, ka var saukt par permakultūru, domāju, kā pamazām pāriet no ierastās dārzkopības, bet tā lai uz ziemu pagrabs nav tukšs. Pļavas 10 ha, un vēl meži, dīķis. Tiku pie labas grāmatas par bluķu biškopību, kas ar prasa savu laiku un enerģiju.Gribas darīt labas lietas. Mana apziņa ir plaša un atvērta. Varbūt ir kāds cilvēks, kas būtu gatavs uz šo piebiedroties. Tas varētu būt sākums ekociematam.Domāju to veidot, kā saimi, iekārtojoties vienā māja, lai efektīvi izmantotu resursus un tad pamazām pec vajadzības paplašināties. Varētu vieglāk ar visu tikt galā un īstenot labas idejas. Esmu Vidzemes vidū, kur Gauja vēl diezgan šaura. jurisc03@inbox.lv

 30. Inga saka:

  Es esmu Daugavpilī un meklēju zemīti tepat, blakus pilsētai. Vēlu veiksi tavā darbā.

 31. Lena saka:

  50 km no Daugavpils, 35 no Krāslavas.

  • Aigars saka:

   Ļena ? Lieliskas Tewv iespējas, apskaužu ! Bet kur LAIKS palika – melanjā caurumā !? Laiks TĀ ir vienīgā vērtība kura mums visiem dota vienādi daudz.
   Veiksmi visā !

 32. Ausma saka:

  Labdien.
  Vai te vēl kāds darbojas!
  Ja būtu kādas 30 ģimenes, kuras vēlas iziet no pilsētas komforta zonas- varētu atgūt zemi no dāņie, Kulīgas nov. un veidot ekociematu.Vajag valdības palīdzību un jāmeklē sponsori.

  • Kārlis saka:

   Labdien,
   Šobrīd man personīgi tāds pārejas laiks un dzimtu ciemata doma ir pietiekoši iesakņojusies apziņā. Arī veidošu savu Dzimtu ciematu, bet nākotnē, jo kā jau Ausma rakstīja, jāatpērk zemīte.
   Visam savs laiks,
   Lēnāk brauksi tālāk tiksi.

  • AiGars saka:

   Valdībām (visām pēc kārtas) ir jāiesniedz prasība par HEKTĀRA Dzimtas īpašumu piešķiršanu.
   Sponsori būs tie pilsētnieki kuri spēj pirkt zaļus produktus vai pat morāli atbalstot.
   Varētu vākt “mana balss.lv”, taču laiks rit neatgriezeniski…!

 33. william hill saka:

  Sveiki, es esmu Michael saimniece. Es dzīvoju Liepājā Lativian šeit, es vēlos izmantot šo mediju, lai visiem šiem aizdevumu meklētājiem uzmanīgi, ļoti uzmanīgiem, jo ​​ir veida izkrāpšanu. Mēnešus atpakaļ man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums interneta krāpšanu. Es gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevēju sauc Mr William Hill sniegt man aizdevumu, kas nodrošināti 85000 latu 20 minūtes bez stresa. Ja jūs vēlaties Viljama veida aizdevumu tikai sazināties pa e-pastu, aizpildot šādu informāciju.
  * Pilns nosaukums:
  * Adrese:
  * Valsts:
  * Kredīta summa, kas vajadzīga:
  * Lai aizdevums:
  * Atmaksas termiņš:
  * Dzimšanas datums (dd-mm-dd)
  * Sex:
  * Ģimenes stāvoklis:
  * Ikmēneša ienākumi:
  * Mobile / Cell Phone:
  * E-pasts:
  Williamhill2@blumail.org un sazināties ar viņu pa e-pastu.

  PALDIES

 34. Agnese saka:

  Sveiki, mes ar viiru ari meklejam iespeju dzivot kada eko ciemata.Piedavajumus , ludzu, sutiet uz epastu emocijaacii@inbox.lv

 35. Kristaps saka:

  Sveiki, mes ar draudzeni ari meklejam iespeju dzivot kada eko ciemata. Piedavajumus, ludzu, sutiet uz epastu justidpro@gmail.com
  Ir finanses pietiekošā daudzumā

 36. martins saka:

  Ir iespēja atjaunot guļbūvi netālu no rāznas ezera, netālu no lielā liepukalna. Tur var dzīvot un pakāpeniski atpirkt zemi. Skaista, ainaviska vieta, turpat ceļš. Vienkārši žēl ka tāda leģendāra māja iet postā. Sazināties – tartins.arbidans@gmail.com

 37. Kristine saka:

  Ģimene ar 2 bērniem, vēlamies atteikties no pilsētas komforta un dzīvot ekociemā, lauku sētā, pašiem tādas vietas nav. Labprāt izskatīšu visus piedāvājumus. Rakstiet ulullaa@inbox.lv

 38. AiGars saka:

  Diemžēl – saskaņā ar Latvijas Avīze publicēto mums palicis iespējams viens ekociemats. Jo Amatciemu pats īpašnieks tā nedēvē, Rožkalni ir savs profils ārpus konkurences, nu miniet kas paliek?!

 39. bishopjakes saka:

  Sveiki,
  Esmu Juan Diego, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzlabotu savu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdod līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu:
  (diegosaintloans@outlook.com)

 40. Sveiki, es esmu villaspin anderson kungs, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Redzēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs aizdevuma līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (villaspinanderson@outlook.com)

 41. EVA RUIPEREZ saka:

  Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Vai jūs nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi, mēs dodam individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumus un visu aizdevuma veidu, ar 2% procentiem vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (evaruiperezfinance@gmail.com)

 42. Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu iestāde par jebkuru iemeslu dēļ. Es esmu Ruth kundzi, aizdevējs, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien pie (daviesruthfirm@gmail.com)

 43. Vai jums ir nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu rēķinus vai uzsākt savu biznesu, sazinieties pa: elizabethmorganhelpss@gmail.com

 44. Linda Sancho saka:

  Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jums ir nopietni nepieciešama steidzama kredīta, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi sniegt personas aizdevumiem, uzņēmuma aizņēmumiem un biznesa aizdevumu un visiem kredītu veidiem, ar 2% procentiem vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (lindasancholoan@outlook.com)

 45. Catherine Jones saka:

  Sveiki, es esmu kundze Catherine JONEZ privātu aizdevumu aizdevējs aizdevumiem piešķirti kalpošanas iespēja. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankas un citas finanšu iestādes? Jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs esam līdzekļus cilvēkiem, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un mēs būsim gatavi sniegt aizdevumu. Tad sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (catherinejonezloan@gmail.com).

 46. paulo roberto saka:

  Vai jums nepieciešama aizdevuma? ir bankas noliedza jums aizdevumu, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums finansiāli, viss, kas jums ir jādara tagad, ir e-pastu mums, izmantojot (paulorobertomenesez@gmail.com), lai saņemtu savu tūlītēju kredītu jebkuru summu jebkurā galamērķī. Jūsu laime ir mūsu prioritāte.

 47. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu rēķinus vai starta uzņēmējdarbību sazinieties ar mums šodien, nekavējoties pa e-pastu: williamsmarkeasyloancompany@yandex.com

 48. Mrs Maria saka:

  Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi ir apstiprināti 3 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz 2000 $ līdz maksimāli 10000000. $ Mums ir sertificēti un jūsu privātumu ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par savu aizdevumu vai finansējumu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (johnnyloanconsultant@gmail.com) un saņemt jūsu tūlītēju kredīta apstiprinājums šodien.

  Uzņēmuma aizņēmumiem vai Personal aizdevums (slikta kredīta pieņemts)
  Uzņēmumu īpašnieki; Jūs varat saņemt zemu procentu aizdevumu, pat ar sliktu kredītu. Aizņēmumi no 3,000-500,000USD Fast slēgšanas 7-10 Nr soda par priekšapmaksu Visas uzņēmējdarbības veidu uzskatīja jebkurā laikā
  Mums saka, jā, kad bankas pateikt NĒ!
  sūtīt e-pastu:

  Kontakti: Johnny Porter kgs (direktors)
  Pasts: johnnyloanconsultant@gmail.com

 49. targobank saka:

  Vai jūs saskaras finansiālas grūtības? Vai jums nepieciešama aizdevuma? tu esi noraidīts jūsu vietējo banku? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda iemesla dēļ? Jūsu palīdzība ir beidzot šeit, kā Targo Banka piedāvā aizdevumus visiem nodarbinātajiem un darba meklētājiem, personām un uzņēmumiem, mēs piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 2%. Ieinteresētie aizņēmēja ir sazināties ar mums pa e-pastu: (targo_bank@yahoo.com) un saņemt savus kredītus šodien. Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, lai sazināties ar mums tagad (targo_bank@yahoo.com) un baudīt no mūsu finanšu pakalpojumu klāstu.

 50. Mr Richard saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu (līdzekļi)? Ja jā, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot mūsu e-pastu: (richardcosmos5@gmail.com)

 51. eduardo santos saka:

  “Laipni Eduardo Santos kredītu aizdevējiem aizdevumu uzņēmumiem reģistrēto kredītu, kas sniedz aizdevumus, lai palīdzētu dzīvē. Jums ir steidzami nepieciešams kredīts, lai nomaksātu savu parādu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai jūsu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? It dos jums konsolidācijas aizdevumu vai hipotēku? jūs meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. mēs palīdzam cilvēkiem, kuri ir nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, dot kredīts tikai 2% procentu likmi, es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu atbalstu un adresātu, un būs gatavi sniegt aizdevumu. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums šodien (EduardoSantosloan @ gmail.com)

 52. jelena erkman saka:

  Do you think of getting a loan? Are you seriously in need of an urgent loan to start your own business? Are you in debt? This is your opportunity to achieve your desire,we give personal loans, business loans and all types of loan with 2% interest for more information please contact us via e-mail ( erkmanjelenaloancompanygmail.com)

 53. MARIA HOFFMAN saka:

  Vai jūs meklējat aizdevumu? Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevumu risinājumus tieši šeit! Global Finance Limited dot aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu caur hoffmanmaria91@gmail.com

  PIETEIKUMS DATA

  1) Pilns nosaukums:
  2) Valsts:
  3) Adrese:
  4) Valsts:
  5) Sex:
  6) Ģimenes stāvoklis:
  7) Nodarbošanās:
  8) Tālruņa numurs:
  9) Pašreizējais stāvoklis darba vietā:
  10) Ikmēneša ienākumi:
  11) Kredīta summa nepieciešams:
  12) Kredīta ilgums:
  13) mērķis aizdevums:
  14) Reliģija:
  15) Vai esat piemēroja pirms:
  16) Dzimšanas datums:
  Pateicība.

 54. Vai jums ir nepieciešams aizdevumu ??

  Sveiki,

  Mans vārds ir Fred kungs. Es esmu privāto aizdevēju, kas sniedz no aizdevuma privāto un
  korporatīvie privātpersonām. Vai jums ir pagriezts pa
  tik daudzas bankas? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai izveidotu savu
  Bizness? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai paplašinātu no jums
  Bizness? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? mans kredīts
  diapazoni. No personīgās uzņēmējdarbības aizdevumu. mana interese
  likme ir ļoti pieņemamām cenām. 3%, un vismaz 50,000.00 EUR maksimums € 500,000,000,000.00 EUR, mūsu aizdevums process ir ļoti ātri
  arī. Es esmu ļoti gatavs darīt visu savu finanšu
  nepatikšanas pagātnei. Ja Jums ir patiešām gatavi
  saņemt jūsu finanšu problēmas atrisināt, tad meklēt ne
  tālāk un pieteikties aizdevumam šodien E-pasts, izmantojot:
  (Fredlarryloanfirm@gmail.com). Es ar nepacietību gaidu to darot
  bizness ar jums.

  Fred Larry mr
  CEO.

 55. johnny wilson saka:

  SVEIKI,

  Jūs esat nepieciešama steidzami aizdevumu, ja jā, es gribētu, lai jūs sazināties ar mums pa e-pastu johnnywilsonloanoffice@gmail.com.
  aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu zemāk un atgriezties.

  Kredīta pieteikuma forma

  vārds____________
  Uzvārds_____________
  Sex__________________
  Marital____________
  summa needed_________
  Duration______________
  mērķis loan__________
  Mēneša ienākumi__________
  Country________________
  Valsts / province___________
  Phone________________
  Pasta indekss______________

  aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapā iepriekš ar savu pareizu informāciju, lai mēs varētu sākt uzticamu darījumu.

 56. fred saka:

  Jūs esat meklē aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai atmaksāties jūsu
  rēķini, ka iemesls, kāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu tiem, kurus nepieciešams aizdevums ar
  2 % procenti Tātad tiktu atpakaļ pie mums ar šādiem
  Aizņēmējs vai pieteikuma veidlapu:
  Nosaukumi:
  Summu, kas nepieciešama:
  Aizdevuma termiņš:
  Dzimums:
  Vecums:
  Valsts:
  Valstis:
  Tālruņa numurs:
  Aizdevuma mērķis:
  E-pasts:
  Lietoti pirms:
  Vai jūs saprotat angļu valodā:
  Kur jūs uzzinājāt par mums:
  Es ar nepacietību gaidu jūsu update par šo jautājumu…
  Paldies par jūsu laiku un sapratni!
  Lai saņemtu atpakaļ mūsu [e-pasts] fredjoseph335@gmail.com

 57. Marek Haval saka:

  Vai jums ir nepieciešams aizdevumu 2% aizdevuma piedāvājumu rakstiet mums tagad: marekhaval@gmail.com

 58. labdien Ikvienam, es esmu Jean Speer pēc vārda un es dzīvoju ASV, es gribētu runāt par labestību Dievu manā dzīvē, pēc tik daudziem mēnešiem cenšoties saņemt aizdevumu internetā, un tika scammed tik i kļuva izmisīgi iegūt aizdevumu no legit aizdevējs tiešsaistē, tad es redzēju komentāru no draugu sauc John William un viņš runāja par šo legit aizdevumu uzņēmumam, kur viņš dabūja viņa aizdevumu ātri un viegli, bez stresa, lai viņš mani iepazīstināja sieviete sauc kundze Veronica Suarex kas kontrolē firma sauc vispārēja nodrošināšana FONDI, tāpēc es lūdza aizdevuma summu (89,000.00) ar zemu procentu likmi 3%, tādēļ aizdevums tika apstiprināts un nogulda manā bankas kontā, kas bija kā man bija iespēja saņemt savu aizdevums saglabāt savu sadalīti uzņēmumu darbību, kā arī, lai nomaksātu savus rēķinus, tāpēc es esmu konsultē ikvienu no jums, kas ir ieinteresēts iegūt aizdevumu ātri un viegli, lūdzu sazinieties ar viņiem pa e-pastu: {supremefinance.link@gmail.com}, lai saņemtu jebkādu veida aizdevumu, jums ir nepieciešams šodien. Paldies…

 59. ZZ saka:

  Labprāt iepazīšos ar 30-40 gadus vecu sievieti, kurai patiktu dzīvot saskaņā ar dabu un Anastasijas idejām.
  Raksti – skate2006@gmail.com

 60. Robby saka:

  Nav kredīta pārbaude, Fast apstiprināšana

  Finanses apstiprināts un Transferrred IN 2-5 dienām

  Vai jums ir nepieciešams finanšu palīdzība? Zemu procentu likmi 3%? ja jā, saņemt atpakaļ, aizpildot kredīta pieteikuma veidlapu:

  Ja Jums ir interese, Atbildēt šodien lai saņemtu sīkāku informāciju.

  Pretendents Personal Details.

  Pilnais vārds:
  Dzimums:
  Ģimenes stāvoklis:
  Adrese:
  ZIP / Pilsēta:
  Valsts:
  Dzimšanas datums :
  E-pasts:
  Nepieciešamā summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Alga / gada ienākumi:
  Nodarbošanās:
  Aizdevuma mērķis:
  Tālrunis:
  Fakss:

  Mr Robby Hilson / MD /

  Kontakti e-pasts: robbyhilsoncooperative@gmail.com

  ————————————————– ————–
  Moto: Finanšu stabilitāte ir mūsu bažas pasaulei.

 61. excel. saka:

  Piesakies viegli personiskās vai biznesa aizdevumu ar 3% procentu, saņemt atpakaļ, lai iegūtu vairāk informācijas, ja interesē. pa e-pastu: (excelservices.managementonline@gmail.com)

  aizdevums piedāvājums

 62. bishopjakes saka:

  Sveiki,
  Es esmu bīskaps T.D Jakes, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Needs kredītu parāda konsolidāciju, ar ātrumu 2% būvniecības, nekustamā īpašuma aizdevumu, refinansēt, personas, uzņēmējdarbības mērķiem vai ārkārtas naudu? Vai Jūs esat uzņēmējs vai sievietes, kas domā paplašināt jūsu biznesa piedāvājuma aizdevumus visu veidu. ja ir interese sazinieties ar mums šodien, izmantojot (bishopjakesloancompany@gmail.com)

 63. Vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai finansētu savu uzņēmējdarbību vai personīgai mērķim? Kontaktinformācija acctjohnmorrison@gmail.com pieteikties.

 64. henry mark saka:

  Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jūs nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu jūsu vēlmes, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumus un korporatīvo aizdevumu un visiem kredītiem ar procentu likmi 2% veidus, lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (Hmark8648@gmail.com)

 65. Es esmu kundze samlia packam.

  Es gribu pateikt lielu paldies Sergejs Shikunov Finance kas man palīdzēt, lai nodrošinātu aizdevumu, lai notīrītu visu savu parādu. ar šo man ir jābūt jāpārliecina, ka nav mater skaits krāpnieks uz neto, joprojām ir legit un apstiprina aizdevumu aizdevējs par net.

  lūdzu, ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, lūdzu, lūdzu, apmeklējiet tos pa e-pastu: sergeyshikunov@yahoo.com

  Tas ir tas, ko es apsolu darīt, ja man aizdevumu no viņiem, tāpēc es esmu tikai izpildīt savu solījumu. Es gribu, lai vairāk klientu, uz tiem.

 66. sky group saka:

  Vai jūs mēģināt sākt uzņēmējdarbību, nokārtot savu parādu, paplašināt savu esošo, ir nepieciešama nauda, lai izveidotu, ir nepieciešama nauda, lai iegādātos preces. Vai esat bijis, kam problēmas mēģina nodrošināt labu kredīta mehānismu, sazinieties ar mums tagad finansēšanai šodien un pārtraukt visiem jūsu finanšu barjeras. Mēs ātri, uzticama un kompetenta. Par nekavējoties atbildes e-pastu: skygroup.financial09@gmail.com

 67. dylan saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, mēs piedāvājam aizdevumu
  sākot no $ 5,000.00 līdz $ 10,000,000.00 Max, mēs esam uzticami, efektīvi,
  Ātrs un dinamisks, Nr kredīta pārbaude, un 100% garantēta Mēs piedāvājam aizjūras
  aizdevumus visiem noteikumiem šeit. mēs arī sniedz out kredītu eiro, mārciņas un dolāri.
  Procentu likme, kas piemērojama visiem aizdevumiem ir 2%, ja jūs interesē saņemtu atpakaļ pie mums
  Via (dylancredit@gmail.com) ar zemāk informāciju:

  Tavs pilnais vārds:
  Valsts:
  pilsēta:
  Adrese:
  Summa Needed:
  ilgums:
  Age:
  Sex:
  Nodarbošanās:
  telefona numurs:

 68. Laba diena, Mans vārds ir Juris es esmu pilsonis lativa es gribu liecināt par labu aizdevumu aizdevējs, kurš parādīja gaismas, lai mani pēc scammed ar 4 dažādas interneta starptautisko aizdevēju, viņi visi sola sniegt man aizdevumu pēc tam, kad man samaksāt daudz maksas, kas dod neko un sasniedza ne pozitīvu rezultātu. Es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu, un tas bija pavisam 8,000euro. Kādu dienu, kā es pārlūkoju internetā meklē forsterated kad es nāca pāri liecību vīrieti, kurš bija arī scammed un beidzot got saistīta ar legit aizdevumu uzņēmumam sauc Mr Sergejs shikunov Loan firma (sergeyshikunov@yahoo.com), kur viņš beidzot ieguva savu aizdevumu , tāpēc es nolēmu sazināties ar pašu aizdevumu uzņēmumam, un tad teica, viņiem mans stāsts par to, kā man ir scammed ar 4 dažādu aizdevēju, kuri neko nedarīja, bet uz kursa man vairāk sāpes. Es izskaidrot uzņēmumam pa pastu, un visi viņi man teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemt savu aizdevumu savu uzņēmumu, un arī man ir izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. i piepildīta kredīta pieteikuma forma un turpināja ar visu, kas tika pieprasīts no manis, un man tika dota aizdevuma summu 600,000.00 eiro ar šo lielo uzņēmumu (Sergey kungs shikunov Loan Firm} Sergejs shikunov kungs pārvalda un šeit es esmu šodien apmierināts ar savu ģimeni jo M. Sergejs shikunov aizdevums Firma man ir devis aizdevumu, lai es sniedza zvērests manu self, ka es saglabās apliecina internetā par to, kā es got manu kredītu. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami? laipni un ātri sazināties ar M. Sergejs shikunov Loan Firm tagad jūsu aizdevumu pa e-pastu: (sergeyshikunov@yahoo.com) es uzskatu, citi cilvēki arī sniedzot liecības par šo pašu godīgs aizdevējam

 69. magret james saka:

  LAIPNI LŪGTI MAGRET JAMES FINANCE aizdevumu pakalpojumus ………. Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jauku mazajām un vidējo biznesu? Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm ?. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte, mūsu vadošais mērķis ir palīdzēt jums pakalpojumu jūs pelnījuši, mūsu programma ir ātrākais veids, kā iegūt to, kas jums ir nepieciešams vienā mirklī. Samaziniet savus maksājumus, lai atvieglotu spriedzi jūsu ikmēneša izdevumus. Iegūt elastīgumu, ar kuru jūs varat izmantot jebkādiem mērķiem – no brīvdienas, izglītībai, lai unikāliem pirkumiem Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Biznesa plānošana, tirdzniecības un attīstības finanses, Properties un nekustamajiem īpašumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, uzņēmuma aizņēmumiem, Privātie aizdevumi, mājas refinansēšanas aizdevumi ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt attiecībā uz privātpersonām, uzņēmumiem. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus, PIETEIKTIES šodien pieejamiem aizdevumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

 70. Mēs piedāvājam personas aizdevumiem visā pasaulē. Mēs cenšamies radīt kvalitatīvus pakalpojumus un augstu klientu apmierinātību, bet ir iespējamas finanšu pakalpojumi. Mēs esam lepni par mūsu apņemšanos mūsu klientiem; Mēs varam sniegt jums personas aizdevumu, auto aizdevumus, uzņēmumu kredītiem / investīcijām, īstermiņa aizdevumiem. Jūs varat sazināties ar mums par pieejamu aizdevumu tagad 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums pa e-pastu:
  mrsfelicia_church99@yahoo.com

  Mrs. Felicia

 71. Michael Benjamin saka:

  JUMS VAJAG STEIDZAMU KREDĪTU, AIZDEVUMU UZ JAUNU RINDU UZŅĒMĒJDARBĪBAS UZSĀKŠANAI VAI MAKSĀT PARĀDUS, SAZINIETIES AR MUMS TAGAD. Es esmu Mr Michael Benjamin aizdevumu pakalpojumu aizdevējam, JAAFAR KREDITĒŠANAS uzņēmums, mums ir legit, reģistrēti un garantēto aizdevumu uzņēmumam un mums dot aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem, valdības iestādēs, baznīcās un biznesa organizācijas un visādi cilvēki. Jums ir nepieciešama aizdevumu jebkādiem mērķiem? Jūs esat finanšu problēmas? Vai jums ir nepieciešams finanšu risinājumu? Jaafar kreditēšanas pakalpojumi ir risinājums, lai visas savas finansiālās problēmas, mūsu aizdevumi ir viegli un ātri. Sazinieties ar mums šodien, lai šis aizdevums, ko jūs vēlaties, mēs varam noorganizēt jebkura aizdevuma, lai atbilstu jūsu budžets ir tikai 3 % procentu likmi. Ja ir interese, sazinieties ar mums pa email:michaelbenjamin873@yahoo.com

 72. Vai jums ir nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu rēķinus vai citām lietām, sazinieties pa: mrsjenifferwilliams.uk@gmail.com Lai iegūtu papildinformāciju

 73. magret james saka:

  Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam veic gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauku back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.

 74. garcia saka:

  Sveiki Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai samaksāt jūsu rēķinus vai, lai sāktu savu biznesu, ja jā, sazinieties ar mums pa garciavictorloaninvestment@gmail.com

 75. Vai jūs vēlaties aizņemties naudu? Ja jā, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (excelservices.managementonline@gmail.com) saka:

  Mēs piedāvājam dažādus aizdevumus privātpersonām (personīgo aizdevumu) un sadarbojamies ar institūcijām ar procentu likmi 3% gadā. Tas palīdzēs jums izpildīt savas finansiālās saistības, jo īpaši saistībā ar notiekošo pasaules finanšu krīzi. Jūs varat aizņemties no 1000 līdz 500,000,000 (mārciņas, eiro vai dolāri). Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (excelservices.managementonline gmail.com). Apsveicam.

  Kredīta piedāvājums ir steidzams.

 76. Jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Kontaktpersona: (dakany.endre@gmail.com) Plašāku informāciju par aizdevumu. saka:

  Jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Kontaktpersona: (dakany.endre gmail.com) Plašāku informāciju par aizdevumu.

  Steidzams aizdevuma piedāvājums.

 77. LIBERTY FINANCE saka:

  Es esmu privātā aizdevuma uzņēmuma LIBERTY LOANS LTD direktors un izsniedzu drošus un nenodrošinātus aizdevumus. Mēs izsniedzam minimālo kredīta diapazonu (5000 ASV dolāru) līdz maksimālajam apmēram (20 000 000,00 USD) ar aizdevuma procentu likmi (3%) un atmaksas termiņu (1-30 gadi). Darījumus var veiksmīgi uzsākt un pabeigt (24) stundu laikā Operācija. Ja jūs esat ieinteresēti, lai būtu daļa no šī lieliskā piedāvājuma un palīdzības, nevilcinieties sazināties pa e-pastu: dgodwon@gmail.com

 78. KREDĪTS! KREDĪTS! KREDĪTS! Sergejs Šikunovs piedāvā šādus tālāk norādītos aizdevumu veidus: (sergeyshikunov@yahoo.com), lai iegūtu vairāk informācijas.
  * Parādu konsolidācijas aizdevums līdz 5 miljoniem dolāru
  * Biznesa aizdevums līdz 5 miljoniem dolāru
  * Personas kredīts līdz 1000 000usd
  * Home Loan līdz 5000 000usd
  * Automašīnu finansēšana Līdz 750usd
  * Komerciālie aizdevumi līdz 5,000,000dz
  * Ieguldījumi Kredīti līdz 5,000,000usd
  Mēs izsniedzam kredītus ar zemu 3% procentu likmi un aizdevuma termiņu no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevuma e-pastu (sergeyshikunov@yahoo.com). Ja jūs interesē, var palīdzēt Sergejs Šikunovs.

 79. Riddley Daniel saka:

  Esmu bijis nelabprāt, iegādājoties šo tukšo ATM karti, es dzirdēju par tiešsaistē, jo viss šķiet pārāk labi lai būtu patiesība, bet es biju pārliecināts & šokēts, kad mans draugs pie mana darba vieta dabūju karti no spoku hakeri.. & mēs abi to apstiprināja patiešām darbi, nekavējoties man deva to go. Jebkad kopš tā laika esmu bijis atņem 5000 dolāru dienā no kartes.. & nauda ir bijusi mana konta. Tik priecīgs iedeva pamēģināt pie pēdējā & šī karte ir mainījies manā dzīvē finansiāli bez tapt pieķertam, tās reālā & patiesi darbi gan tās nelikumīgi bet lika man bagāts! Ja jums nepieciešams šo karti no reālā hackers, tad šeit ir savu e-pastu: paulatmoffice@gmail.com

 80. anastasija.wordpress saka:

  Vai jums ir steidzami nepieciešams aizdevums biznesam vai, lai uzlabotu savas iespējas, šeit ir jūsu iespēja, ka mūsu banka izsniedz aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi, saņemtu savu aizdevumu (7) darba dienu laikā … Lai saņemtu pieteikumu par aizdevumu, sazinieties ar mums šodien

 81. Collins Mark saka:

  Kāda ir jūsu situācija? Vai nepieciešams 100% finansējums? Vai esat noguris no meklēšanas un hipotēkām, vai jūs esat pastāvīgi noraidījis bankas un citas finanšu iestādes, mēs izsniedzam aizdevumus uzņēmumiem, uzņēmumiem, nozarēm, personīgai utt. Ikvienam, kas ir ieinteresēts, neatkarīgi no viņu valsts, lai iegūtu vairāk info, lūdzu, sazinieties ar: collinsmark420@hotmail.com

 82. Mr. Micheal saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atrisinatu savas finansialas vajadzibas, mes piedavajam aizdevumu no 5000 ASV dolaru lidz 10 000 000 USD Maksim, mes esam droši, efektivi, atri un dinamiski, bez kredita parbaudem mes garantejam 100% Mes piedavajam aiznemeju aizdevumus saskana ar visiem nosacijumi šeit. . mes izsniedzam ari kreditus eiro, sterlinu marcinas un dolaros.
  Procentu likme visiem 2% aizdevumiem, ja jus interese, atgriezieties Via (mikekk597@gmail.com)
  ar šadu informaciju:

  Tavs pilnais vards:
  Valsts:
  Pilseta:
  adrese:
  Obligata kredita summa:
  Ilgums:
  Vecums:
  sekss:
  Nodarbošanas:
  Telefona numurs:

  atgriezties uz Via (mikekk597@gmail.com)

  Paldies

 83. Mrs faith elena saka:

  Sveicinu jūs ..

  Vai jūs meklējat steidzamu aizdevumu 3% apmērā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas E-pasts: mrsfaithelena.fund@gmail.com

  Tavs pilnais vārds:
  Kredīta summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Vecums:
  Dzimums:
  Telefona numurs:
  Tava valsts:
  Mēneša ienākumi:

 84. kelvin key saka:

  Vai jums ir nepieciešams garantēts un pieņemams kredīts, lai sāktu uzņēmējdarbību, samaksāt rēķinus vai kas jums ir? Ja tas attiecas uz mums, šodien saņemsit ātru apstiprinājumu. Nav kredīta pārbaudes, bez nodrošinājuma. Vienkāršas darbības, ātrs finansējums un zemas procentu likmes. Sazinieties ar mums šodien, izmantojot
  citizenstrust007@aol.com

 85. Vai jums ir nepieciešams aizdevums? ja jā, e-pasts: (dakany.endre@gmail.com ), lai saņemtu sīkāku informāciju. saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums (fondi)? Ja jā, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot mūsu e-pastu: (dakany.endre(a)gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums.

 86. clamson saka:

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir grūti iegūt aizdevumu no bankas ap jums? Vai jūs meklējat steidzamu aizdevumu, lai nomaksātu savu rēķinu? vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Vai jūs meklējat īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumus uzņēmējdarbības uzsākšanai? mēs piedāvājam dažāda veida kredītu pakalpojumus. saņemt ātru aizdevumu un atrisināt savas steidzamās finansiālās problēmas tagad ar tik zemu procentu likmi kā 2%. Lai iegūtu vairāk informācijas un pieteikumu, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: clamsiinloan@gmail.com

 87. Mrs faith elena saka:

  Sveiciens jums
  Es esmu kundze Faith Elena, akreditēta naudas aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu ikvienam indivīdam. Vai jums ir nepieciešams aizdevums vai finansējums jebkura iemesla dēļ, piemēram: individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai, izglītības aizdevums, parādu konsolidācija, jebkura veida aizdevums ar 3% likmi? sazinieties ar mums, izmantojot: Mrsfaithelena.fund@gmail.com, kā arī aizpildiet tālāk sniegto aizdevuma pieteikuma veidlapu, lai varētu nosūtīt jums aizdevuma noteikumus un nosacījumus un ir labi atzīmēts, ka jūsu aizdevuma saņemšana no mūsu uzņēmuma ir 100% garantēta.

  INFORMĀCIJA PAR AIZDEVUMU ATLĪDZĪBU.
  Jūsu pilnais vārds: ……………
  Aizdevuma summa pieprasīta: ……….
  Aizdevuma ilgums: ………….
  Kredīta mērķis: ……….
  Pieteikuma iesniedzēja adrese: ………..
  Nodarbošanās: ……….
  Atrašanās vieta: ……..
  Valsts: …………..
  Valsts: ……………..
  Dzimums: …………
  Vecums: ………….
  Mobilais ………….
  Mēneša ienākumi:……..

  Paldies, ka mēs sagaidīsim jūsu steidzamo atbildi.

 88. Lottery Offer saka:

  Vai jums ir nepieciešams brīvdienas aizdevums? vai jūs esat mēģinājis saņemt bankas aizdevumus bez panākumiem? vai jums steidzami ir vajadzīga nauda, lai izkļūtu no parādiem? Jums ir nepieciešama nauda, lai paplašinātu vai ieviestu savu biznesu? Saņemiet aizdevumu no vienas no vadošajām kredītkaršu kompānijām, sazinieties ar mums pa e-pastu; (balkaleonardo@gmail.com)

 89. Mrs faith elena saka:

  Sveiciens jums
  Es esmu kundze Faith Elena, akreditēta naudas aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu katram indivīdam. Vai jums ir nepieciešams aizdevums vai finansējums jebkura iemesla dēļ, piemēram: individuālais aizdevums, uzņēmējdarbības aizdevums, aizdevums, aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai, izglītības aizdevums, parādu konsolidācija, jebkura veida aizdevums ar 3% likmi? sazinieties ar mums, izmantojot: Mrsfaithelena.fund@gmail.com, kā arī aizpildiet tālāk sniegto aizdevuma pieteikuma veidlapu, lai varētu nosūtīt jums aizdevuma noteikumus un nosacījumus un ir labi atzīmēts, ka jūsu aizdevuma saņemšana no mūsu uzņēmuma ir 100% garantēta.

  INFORMĀCIJA PAR AIZDEVUMU ATLĪDZĪBU.
  Jūsu pilnais vārds: ……………
  Aizdevuma summa pieprasīta: ……….
  Aizdevuma ilgums: ………….
  Kredīta mērķis: ……….
  Pieteikuma iesniedzēja adrese: ………..
  Nodarbošanās: ……….
  Atrašanās vieta: ……..
  Valsts: …………..
  Valsts: ……………..
  Dzimums: …………
  Vecums: ………….
  Mobilais ………….
  Mēneša ienākumi:……..

  Paldies, ka mēs sagaidīsim jūsu steidzamo atbildi.

 90. MR Roman saka:

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: logo_credit@hotmail.com

 91. Herbert Eley saka:

  Mēs esam reģistrēti finanšu uzņēmumi, mēs aizņemam naudu jebkurai ieinteresētai personai vai uzņēmumam par pieņemamu procentu likmi. Mēs aizņemam naudu no $ 2000 līdz $ 10,000,000. Lai pieteiktos, sazinieties ar mums pa e-pastu, norādot nepieciešamo informāciju, lai mēs varētu sākt ar jūsu pieprasījuma apstrādi. E-pasts: loanexpresslltd@gmail.com

 92. Susan Donaldes saka:

  Sveiki visiem,

  Mans vārds ir Susan Donaldes kundze, un tagad mani un manu ģimeni ir vērts dzīvot ērti tagad un katru dienu manā dzīvē, es apsēdos un smaida un paldies Dievam par mums glābšanu, jo esmu trīs bērnu māte un es, mans vīrs Agrāk viņš saskārās ar briesmīgu nelaimes gadījumu, kas viņam nodarīja nopietnu muguras smadzeņu bojājumu, kas lika viņam nespēj stāvēt, staigāt vai strādāt, un viņa ārsti apgalvo, ka viņam ir jāveic smalka operācija, lai viņš varētu atkal staigāt un mēs nevarējām atļauties rēķinus par viņa operāciju, un viņa medikamenti mums izmaksā tik daudz nedēļas, un es esmu bijis vienīgais atbildīgais par ģimenes saglabāšanu kopš tā laika, un dzīve jūtama tik grūti, un līdz tam mums nav līdzekļu mūsu nomas maksai mēs gribējām, lai mūsu namdaris tiktu izliktas no mūsu mājas, un mēs jutāmies tik briesmīgi, kā mēs tik tikko uzkritām, līdz vienai ļoti uzticīgai dienai es pārlūkoju Yahoo atbildes, un es nāca pāri aizdevuma aizdevējam Mr Dan Peter, kurš sniedz aizdevumus par pieņemamu cenu likme un man ir dzirdēja par tik daudziem izkrāpšanu internetā, bet šajā manā izmisuma situācijā man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, un, pārsteidzoši, tas viss bija kā sapnis, es saņēmu aizdevumu USD 82 000 USD, un mēs maksājām īres maksu un neesam get izlikts no mūsu mājas un mans vīrs bija viņa operācija un paldies Dievam šodien viņš ir labi un var staigāt un strādā, un slogs ir tik daudz par mani un mēs varam barot labi, un mana ģimene ir laimīga šodien, un es teicu, lai man ka es dzirdu skaļi pret Dievu brīnumu pasauli ar šo Dievu, baidoties no aizdevēja, kungs Dan Peter, un es ieteikšu ikvienam īstu un nopietnu aizdevuma nepieciešamību, lai sazinātos ar šo Dievu, baidoties aizdevējam, izmantojot peterloan5052@gmail.com

 93. mr john saka:

  Sveiki, vai jums steidzami nepieciešams aizdevums, lai veiktu uzņēmējdarbību, vai norēķināties par jūsu rēķiniem, rakstiet mums šodien: johnwilliamstrustfirm@gmail.com

 94. Living Faith saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tāpēc tagad izmantojiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM (whatsapp: (+151)86286514)

 95. Muhammed Emir Harun saka:

  We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

  1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

  2. Currency : USD/EURO

  3. Age of Issue: Fresh Cut

  4. Term: One year and One day

  5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

  6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

  7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

  8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

  9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

  10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

  11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier

  Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

  Name: Muhammed Emir Harun

  Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

  Skype: info.financewizardltd@gmail.com

 96. Derek saka:

  Vai jums ir slikts kredīts vai ir nepieciešams aizdevums? Sazinieties ar mums pa e-pastu: derekn685@gmail.com vai whatsapp: +15185465906

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: