Latvijas ekociemati

Piedāvājam Jums informāciju par 2 ekociematu projektiem, kas šobrīd tiek īstenoti Latvijā:

 

88 Comments Add yours

 1. Jazeps saka:

  rožkalniem ir mājas lapa:
  http://www.camphillrozkalni.lv/

  eko ciemati ir brīnišķiga ideja. vajag radināt pašvaldības pie šīs idejas, lai sāk apdomāt, piešķirt zemi nomāšanā cilvēkiem, utml. jāiekustina tā lieta

 2. Aija saka:

  Eko- vai dzimtas- atšķiras, vai ne? Par ko runā Anastasija, Kāds ir viņas piedāvātais tēls? – dzimtas, taču!!!

 3. appoons saka:

  Zemgalē neviens nedomā veidot ekociematu?

 4. arturs saka:

  ko dzird par dziesmaam?

 5. Linda saka:

  Jā, ir divas intervijas, bet cik interviju vai rakstu ir par to, ka Anastasija cilvēkus maina uz labo pusi?

 6. Aigars/ appoonam saka:

  Nu ja Zemgali “aizvelk” līdz Aizkraukle…; skatīt Piekūna teikto.

 7. Piekūns saka:

  jekabz@inbox.lv vairs nav 🙂
  tagad – aivarsz@gmail.com – sīkākai informācijai.

  Aktualizējot informāciju par Seces ekociematu, jāteic, ka tur pastāvīgi dzīvo divi cilvēki, kas šo ciematu arī vada. Aktīva darbība patlaban nenotiek, bet ir visas iespējas uzsākt aktīvu darbību 🙂

 8. Baiba saka:

  padalieties lūdzu ar zināšanām par šiem ciematiem Latvijā. Tā būtu liela žēlsirdība. 🙂
  Jebkāda informācija- sākot ar ideoloģiju, beidzot ar materiālo pusi.
  Meklēju savu vietu…

 9. AiGars saka:

  Sveika Baiba !
  Prieks ka Jūs vēl esat savā vietā -Latvijā. Manuprāt reāli ekociemati pašlaik neizdodas… Un ir censoņi kas pagaidām rušinās savā lauciņā bet informāciju pietur, un ne man tiesības to neievērot.
  Ja katrs paliktu savās senču mājā, būtu jau lieliski.
  {ekosece@inbox.lv}

 10. Aleksejs saka:

  Labāk turiet vietas noslepumā, lai sliktie netraucētu normālus cilvēkus.

 11. Konstantin saka:

  Aleksej, v sekrete takie ve6i derzatj ne polu4itsja, eto i ne nuzno! Ploxie ljudi sami otsejatsja! Dlja etogo estj ispitateljnij srok! da i po mnogim drugim pri4inam!

  Kogda u menja pojavitsja vozmoznostj ja postarajusj u4astvovatj v proekte! mozet daze v Latvii!

  I to 4to ti xo4e6 skritj blago ot drugix vozmo tex kto i6et ego, eto ploxo! Imenno tebe budet i tjazelo! Misli materialjni!

  1. Jūlija saka:

   Konstantin, mozhete podrobnee o poselenijax v Latvii, kak ja ponjala vi znaete 4to-to ob etom.
   Menja uvlekla eta ideja.
   Zaranee blagodarju.

 12. Kaspars saka:

  Man ir neskaidrs izmeiģinājuma laiks. Tad pirmā gadā ko darit, kamēr izmeiģinājuma laiks ? Cilveks kamēr viņu iepazis, ja ko organizēs savai zemei, bet viņš izrādisies nevēlams, tad cilveks visu to zaudēs. Bet ja neko nedaris, tad ar slikti jutisies, neko nedarot. Ja nu tas cilveks ir čakls, labs, bet tik nesaskanēs releģiski uzskati ,piemēram nepatiks ka viņš saentalogs ?

 13. appolons saka:

  Jātaisa Zemgalē ekociemats, a to aiz neko darīt var galus atdot. Un tā pārbāztā dzīve pilsētā sāk pieriebties. Urbanizācija nav laba lieta.
  Zemgale ir diezgan trokšnaina, salīdzinot piemēram ar Latgales mazākskarto teritoriju, bet skatoties tālā nākotnē arī Zemgale vēlāk, vai agrāk būs plaukstoš dārzs. Tāda aprobežotība tagad vai nu Latgalē vai Vidzemē. Bet nu pagaidām tā ir naudas lieta, kam ir tas taisa.

  1. AiGars saka:

   Nesaprotu Ko par naudu taisies taisīt?… Zeme ir brīva, mājas pamestas – uz priekšu! Es ieguvu 4 ha īpašumu izlietojot Ls.800. (astoņi simti). Daļu iedzīves un instrumentus sameklēju drupās… palasi ko Anastasija saka par NAUDU…

 14. ekobaba saka:

  Kur Tu te ierīkosi?Katrs pleķis lielbudžu apindēts

 15. ekobaba saka:

  Kur?Te katrs zemes pleķis liebudžu apindēts un norapšots!

 16. Ai_Gars saka:

  KASPARAM – izmēģinājuma laiks; lai kā tas beigtos būs iegūta pieredze, nekur citur nesaņemama vērtība. Un cig gadus nosēžam veltīgi skolas solā…

  1. Diāna saka:

   Mēs izdomājam,ka Rēzeknes novadā vajag ekociematu!Anastasijas idejas piekritēju ir daudz,bet viņu “kustība”ir pārāk lēna.Visiem interesentiem piedāvājam zemi vai pa hektāram,vai pa zemnieku sētām.Mums pieder ap 15 ha,kā arī te daudzi kaimiņi gribētu pārdot zemi,bet nu cena viņiem būs cita 🙂
   Ainaviska un reljefa vieta meža ielokos-kā saka mans vīrs!Pakalni,meži un aizauguši izcirtumi-sēnes,avenes,meža zemenes pa pilnam.Mēs pirms 5 gadiem atradām savu dzimteni te,un tagad ar prieku un zirgiem,govi,kazām,suņiem,kaķiem,cāļiem,pīlēm cenšamies mīlēt viens otru un dabu.

   1. Ilze saka:

    mēs jau pamazām veidojam savu mitekli
    Rēzeknes novadā

   2. Martins saka:

    Ka ar Tevi Diana sakontakteet?

 17. Madara saka:

  Sveiki,
  Vai būtu kādi atsaucīgi cilvēki, kam ir lauku viensētas ar zemes platību un mežu, kas gribētu ziedot un/vai arī paši izveidot ekociematu, kur cilvēki kopā radītu un labiekārtou zemi, dārzu pēc pelmakultūras metodes, izmantojot Anastasijas ieteiktās sēklu sēšanas principu, apvienot īmenes ar bērniem un būt saskaņā ar dabu, es pati dzīvoju kopā ar cilvēkiem no visas Eiropas pēc līdzīga principa kā Anastasijas ieteiktas, taču neatsaucoties uz viņu, tas gan ir Vācijā, taču esmu latviete un mana vieta ir šeit Latvijā, man nav līdzekļi, lai iegādātos īpašumu, taču varbūt kāds cilvēks sadzirdēs mani un vēlēsies iesaistīties un kopā radīt kaut ko skaistu. Paldies, gaidīšu atbildes un ieteikumus uz ppeach@inbox.lv.

 18. juris saka:

  Ir vieta un idejas, derētu domubiedri un vēl idejas.
  jurisc03@inbox.lv

 19. Matīss saka:

  Es arī meklēju savu vietu, visdrīzāk jau latgalē, šobrīd finansiāli man nav nekādu iespēju, bet plānoju kauko iekrāt un pēc gada sākt rušināties, kādam ir kādi piedāvājumi par vietu? matissbluzma@inbox.lv

 20. Vija saka:

  Jauki! Es arī gribu piepulcēties interesentiem. Šobrīd dzīvojam Rīgā, bet jau meklējam vietiņu laukos. Ar finansēm arī mums ir pagrūti. Bet dedzīga vēlēšanās jau šovasar tikt uz zemes. Varbūt īrēt ar vēlāku izpirkšanu? Un kur pulcējas domubiedri?

 21. jolanta saka:

  день добрый,единомышленники!извините что пишу на русском,на латышском плохо получается.мы с друзьями тоже пытаемся найти свои гектары для родового поместья,но денег не хватает,пытаемся найти оптимальный вариант по цене и по расстоянию от Риги.думаем брать в банке кредит и платить его на две семьи,так легче выплачивать.я думаю ,что надо всем обьединяться, и искать варианты вместе.жду ваших коментариев.

  1. Arturo saka:

   Jolanta, kredītu gan neiesaku ņemt – tas var kļūt par milzīgu slogu un apgrūtinājumu, kas nereti izjauc sākotnējās ieceres. Ja vien ģimenei jau pieder dzīvoklis vai kāds cits īpašums, tad noteikti var atrast risinājumu bez kredīta ņemšanas.

 22. Aleks saka:

  ir zeme Latgalē. Es jau 20 gadu šeit dzivoju. Ir iespeja sakt veidot EKOciematu. Ir daudz idejas…..Vajadzigi stradigi cilveki.

  1. Matiss saka:

   Izklausās labi, kā Tevi var sazināt, varbūt kaukad atbraukt ciemā, apskatīt, kur īsti tas ir?

 23. Aleks saka:

  Jolantai: ja patik Latgale varam meginat sakt. No Rigas 180km pa asfaltu….

 24. Aleks saka:

  Kads klusums……Laikam ziemas miegs…..HELUVINS!!!!!!

  1. Inga saka:

   Kāda tieši ir jūsu e-pasts?

   Ar cieņu Inga

 25. Gints saka:

  Sveiki ! Varbūt te kādu var interesēt veca lauku viensēta ar 4ha zemi . Atrodas Preiļu raj. Upmalas pag . cena 2k ls

  1. Emīls saka:

   Gints, vai vari nedaudz detalizētāku info uz e-pastu atsūtīt? Vismaz linku uz precīzu atrašanās vietu kartē..
   Paldies 😉

   1. Gints saka:

    Sveiks Emīl . Protams ka ekas ir kapitāli jaremonte . Mājai ir jāmaina logi ,grīda bet jumts -skurstens un krāsns ir ok . Ir aka,pirtiņa un dīķis pie tās tās .Atrodas pie paša meža no kura bieži iznāk kada stirna .No visisas zemes platības 1ha atrodas atsevišķi ,bet netalu no mājas ,to takā var pardot un būtu kāda kapeika ko guldiit stādos,kokos utt. http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/farms-estates/preili-and-reg/upmalas-pag/jlibg.html

 26. juris saka:

  Vai ir cilvēki, kas interesējas par ekociematiem, bet (neņemiet ļaunā) nav anastasijas piekritēji?ir saimniecība, kur pamata saimniekoju es ar mammu. Jāsaka, ka saimniecība ir diezgan nolaista, kadēļ darbu ir vēl vairāk.Skrienu, no rīta līdz vakaram, knapi ar pamatlietām tieku galā, bet gribētos uzbūvet koka gāzes generatoru,vai dampi, kas būtu darbināms ar koka gāzi, paspēlēties ar vēja un ūdens enerģiju, esmu iesācis mazu guļbūvīti celt, bet arī tam neatliek vairs laika.Ir kaziņas un aitas, mēsli uz lauka, lai viss labi aug, tiku pie grāmatas par biodinamisko dārzkopību, domājams, ka var saukt par permakultūru, domāju, kā pamazām pāriet no ierastās dārzkopības, bet tā lai uz ziemu pagrabs nav tukšs. Pļavas 10 ha, un vēl meži, dīķis. Tiku pie labas grāmatas par bluķu biškopību, kas ar prasa savu laiku un enerģiju.Gribas darīt labas lietas. Mana apziņa ir plaša un atvērta. Varbūt ir kāds cilvēks, kas būtu gatavs uz šo piebiedroties. Tas varētu būt sākums ekociematam.Domāju to veidot, kā saimi, iekārtojoties vienā māja, lai efektīvi izmantotu resursus un tad pamazām pec vajadzības paplašināties. Varētu vieglāk ar visu tikt galā un īstenot labas idejas. Esmu Vidzemes vidū, kur Gauja vēl diezgan šaura. jurisc03@inbox.lv

 27. Inga saka:

  Es esmu Daugavpilī un meklēju zemīti tepat, blakus pilsētai. Vēlu veiksi tavā darbā.

  1. Lena saka:

   Es arī esmu Daugavpilī, bet ir zemes gabals netālu no Daugavpils: ar māju, mežu, ezeri un upīti. Nodarbojos ar biškopību. Trūkst laika.Ir daudz ideju…..

   1. Inga saka:

    Netālu no Daugavpils? Cik netālu? 🙂

 28. Lena saka:

  50 km no Daugavpils, 35 no Krāslavas.

  1. Aigars saka:

   Ļena ? Lieliskas Tewv iespējas, apskaužu ! Bet kur LAIKS palika – melanjā caurumā !? Laiks TĀ ir vienīgā vērtība kura mums visiem dota vienādi daudz.
   Veiksmi visā !

 29. Ausma saka:

  Labdien.
  Vai te vēl kāds darbojas!
  Ja būtu kādas 30 ģimenes, kuras vēlas iziet no pilsētas komforta zonas- varētu atgūt zemi no dāņie, Kulīgas nov. un veidot ekociematu.Vajag valdības palīdzību un jāmeklē sponsori.

  1. Kārlis saka:

   Labdien,
   Šobrīd man personīgi tāds pārejas laiks un dzimtu ciemata doma ir pietiekoši iesakņojusies apziņā. Arī veidošu savu Dzimtu ciematu, bet nākotnē, jo kā jau Ausma rakstīja, jāatpērk zemīte.
   Visam savs laiks,
   Lēnāk brauksi tālāk tiksi.

  2. AiGars saka:

   Valdībām (visām pēc kārtas) ir jāiesniedz prasība par HEKTĀRA Dzimtas īpašumu piešķiršanu.
   Sponsori būs tie pilsētnieki kuri spēj pirkt zaļus produktus vai pat morāli atbalstot.
   Varētu vākt “mana balss.lv”, taču laiks rit neatgriezeniski…!

 30. Agnese saka:

  Sveiki, mes ar viiru ari meklejam iespeju dzivot kada eko ciemata.Piedavajumus , ludzu, sutiet uz epastu emocijaacii@inbox.lv

 31. Kristaps saka:

  Sveiki, mes ar draudzeni ari meklejam iespeju dzivot kada eko ciemata. Piedavajumus, ludzu, sutiet uz epastu justidpro@gmail.com
  Ir finanses pietiekošā daudzumā

 32. martins saka:

  Ir iespēja atjaunot guļbūvi netālu no rāznas ezera, netālu no lielā liepukalna. Tur var dzīvot un pakāpeniski atpirkt zemi. Skaista, ainaviska vieta, turpat ceļš. Vienkārši žēl ka tāda leģendāra māja iet postā. Sazināties – tartins.arbidans@gmail.com

 33. Kristine saka:

  Ģimene ar 2 bērniem, vēlamies atteikties no pilsētas komforta un dzīvot ekociemā, lauku sētā, pašiem tādas vietas nav. Labprāt izskatīšu visus piedāvājumus. Rakstiet ulullaa@inbox.lv

  1. AiGars saka:

   manuprāt jums jāraksta tieši uz Seces ekociematu, jo pārējo dabā vairs nav! – saskaņā ar LA publicēto pārskatu.

 34. AiGars saka:

  Diemžēl – saskaņā ar Latvijas Avīze publicēto mums palicis iespējams viens ekociemats. Jo Amatciemu pats īpašnieks tā nedēvē, Rožkalni ir savs profils ārpus konkurences, nu miniet kas paliek?!

 35. ZZ saka:

  Labprāt iepazīšos ar 30-40 gadus vecu sievieti, kurai patiktu dzīvot saskaņā ar dabu un Anastasijas idejām.
  Raksti – skate2006@gmail.com

 36. Living Faith saka:

  Vai jums ir slikts kredīts vai ir nepieciešams aizdevums? Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM

 37. inenesilva saka:

  Mans vārds ir Mrs.Stacy Young. Es dzīvoju šeit ASV, un, kā es runāju ar tevi, es šodien esmu vislaimīgākais cilvēks visā pasaulē, un es teicu savam pašam, ka jebkuram aizdevējam, kurš glābj manu ģimeni no mūsu sliktās situācijas, es pastāstīšu vārds visai pasaulei, un es esmu tik priecīgs, ka mana ģimene atgriežas labā stāvoklī, jo man bija dziļi meklēt aizdevumu 50 000 000 USD USD, lai sāktu savu dzīvi, jo esmu viena māte ar 2 bērniem un visu pasauli likās, ka tas uz mani karājas, līdz es tikos ar šo GOD sūtīja aizdevēja aizdevumu, kas mainīja manu un manas ģimenes dzīvi, dievs, kas baidās no aizdevēja, Viktorija Morgana kundze viņa bija sūtīta, lai glābtu manu ģimeni, un vispirms es domāju, ka tas nebūs lai saņemtu manu aizdevumu USD 50 000 000 USD, un es ieteiktu ikvienam, kam patiešām ir nepieciešams aizdevums, sazināties ar Victoria Morgan ar šo e-pasta adresi: _victoriaworldleader@gmail.com un pastāstiet viņai, ka atsaucos uz viņu uzņēmumu.

 38. peter bell saka:

  Westlake Financial Services ir lielākā privātā sektora finanšu kompānija Amerikas Savienotajās Valstīs, kuras izaugsmes gads ir ilgs vairāk nekā gadu. Mēs turpinām paplašināt mūsu komandas, mūsu daudzveidīgo uzņēmējdarbības modeli, un vēl svarīgāk, mēs sākam cementēt mūsu kā nākamā līdera lomu automobiļu rūpniecībā.

  Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo: –
  * Investors Kredīti
  * Parāda konsolidācijas aizdevums
  * Otra hipotēkas kredīts
  * Biznesa aizdevumi
  * Personas aizdevumi

  Atbildiet mums atpakaļ, lai mēs varētu sniegt jums vairāk informācijas.
  E-PASTS —— [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
  WHATSAPP —— +2348120111731
  Paldies un Dievs tevi svētī.
  Sveicieni,

 39. peter bell saka:

  Liecība par to, kā mana dzīve tika pārveidota, izmantojot Dieva sūtīto aizdevēju .. Sveiki visi, es esmu Remija koksne pēc vārda, rakstot šo liecību, jo es patiešām pateicos par to, ko WESTLAKE FINANŠU PAKALPOJUMI darīja man un manai ģimenei, kad es domāja, ka viņai nebija cerības, ka viņa atnākusi un padarīs manu ģimeni atkal dzīvi, aizdodot mums aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi. Nu esmu meklējis aizdevumu, lai nokārtotu savus parādus pēdējo četru mēnešu laikā, un visi, ko es redzēju tiešsaistē, bija ķekars scammers un ņēma manu grūti nopelnīto naudu, kamēr es beidzot tikās ar Dievu nosūtīja Aizdevēja WESTLAKE FINANŠU PAKALPOJUMI, es nekad domāju, ka ir joprojām patiešām aizdevumu aizdevēji internetā, bet mans visvairāk pārsteigums, es saņēmu savu aizdevumu no sava uzņēmuma bez izšķērdēt daudz laika vai craps spēles, tāpēc, ja jums ir, kas tur meklē jebkādu summu, es ieteiktu jums visiem, lai e-pastu WESTLAKE FINANŠU PAKALPOJUMI pa e-pastu (westlakefinancialservices02@hotmail.com) WHATSAPP: +2348120111731
   un bez interneta izkrāpšanu. paldies un Dievs svētī tevi visiem.

 40. Jean Carlos saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, uzsāktu uzņēmējdarbību vai jebkāda veida aizdevumu, sazinieties ar Jean Carlos kungu ar { Creditplusfinance11@gmail.com }..

 41. ERICA saka:

  Sveiki,
  Tas ir informēt sabiedrību, ka Ny. Privāts aizdevējs Morgan Erica ir atvēris finansiālās iespējas ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam 2% procentu aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)

 42. Vai jums ir nepieciešams īsts aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, uzsāktu uzņēmējdarbību vai jebkāda veida aizdevumu, sazinieties ar Larry Ellison kungu ar { Larryellisonfinance@gmail.com }

 43. romancatholicloan530@gmail.com saka:

  Sveiki
  Tas ir informēt sabiedrību par to, ka mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu palīdzības cilvēkiem, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar jūsu izvēlēto ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu, ar zemu procentu likmi 2% par katru atlīdzību privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir domāts nopietnai domāšanai, un Dievs, kas baidās no cilvēkiem, saņem mūsu sirsnīgus sveicienus no kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

 44. pastorgodtime Alish saka:

  Jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai izkļūtu no miega stāvokļa, kas liek bankām aizkavēt aizdevumu pieteikumus, lai saņemtu kredītus par jūsu projektu īstenošanu; Jūsu mājas īres vai dzīvokļa celtniecība; Iegādājies māju utt. Kredītu ietaupījumi – savstarpējai personai ir ievērojams kapitāls, ko var nodrošināt: EUR … no 10 000 līdz 7 500 000 EUR, visiem, kas atrodas, ir finansiālas vajadzības vai cilvēki, kuri vēlas saņemt aizdevumu nav laika. Attiecībā uz procentu likmēm tie ir no 1,4% līdz 5% atkarībā no nepieciešamās summas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: {pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com} vai nosūtiet mums +1 (267) -29 (395) -29.

 45. esther williams saka:

  Sveiki.
  Vai esat noraidījis aizdevumu ar viltus aizdevuma sabiedrību, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus, vai jums ir nepieciešami nenodrošināti aizdevumi, vai meklējat biznesa aizdevumu? mājokļa aizdevums, auto aizdevums, studentu aizdevums, parādsaistību konsolidācijas aizņēmums, riska kapitāls utt. .. mēs esam atvēruši finanšu iespējas kredītiem uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieņemamu cenu 2% procentu likmi. ja jūs esat ieinteresēts veikt steidzamu aizdevumu? Lūdzu, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (estherwilliamsloan@GMAIL.COM) un šodien saņemiet savu aizdevumu.

 46. Jean Carlos saka:

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, uzsāktu uzņēmējdarbību vai jebkāda veida aizdevumu, sazinieties ar Jean Carlos kungu ar {creditplusfinance11@gmail.com}

 47. Sveiks

  Jums ir vajadzīga nauda, ​​lai atrisinātu finansiālās grūtības, kas jums jāuzņemas
  visbeidzot stagnācija, ko banku radījusi noraidīšana
  Jūsu pieteikums finansējuma pieprasījumiem. Mēs piedāvājam daudz aizdevumu
  Saprātīgi apstākļi, kas atvieglo dzīvi.
  Šajās jomās mēs varam jums palīdzēt:
  * Finansiāli
  * Mājokļu kredīts
  * Ieguldījumu aizdevumi
  * Parādu konsolidācija
  * Kredītlīnija
  * Otrā hipotēka
  * Kredīta iegūšana
  * Privātais aizdevums
  Jūs esat reģistrējies, banka ir aizliegusi un tam nav priekšrocības
  Banks vai labāk, lai būtu projekts un ir nepieciešams finansējums, slikta kredīta
  ieguldīt vai ir nepieciešama nauda, ​​lai nomaksātu rēķinus, īri, līdzekļus, ieguldot tajā
  Uzņēmumi Tāpēc, ja jums ir nepieciešams avanss, nevilcinieties sazināties ar mums
  Plašāka informācija par šo adresi:
  (quickfinancialservice01@gmail.com / quickfinanceservic@outlook.com) Par
  Plašāka informācija ir pieejama.
  > Sveicieni
  Mr Paul

 48. Vai jums ir nepieciešams īsts aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, uzsāktu uzņēmējdarbību vai jebkāda veida aizdevumu, sazinieties ar Larry Ellison kungu ar { larryellisonfinance@gmail.com }

 49. Jeremy saka:

  Labdien, mans vārds ir Jeremijs Karloss, es esmu Meksikas pilsonis. Es gribu liecināt par labu aizdevuma aizdevēju, kurš parādīja mani gaismu pēc tam, kad to ir vilinājis četri dažādi viltus interneta aizdevēji, viņi visi apsola man aizdevumu, lūdzot man maksāt daudz
  maksa, kas neradīja neko un nedeva pozitīvu rezultātu
  rezultātus. Es pazaudēju daudz naudas gandrīz 8000 dolām.
      Vienu dienu, kamēr pārlūkoju internetu, es slikti uz vecās ziņas par kādu citu upuri, tādu kā es, kurš saņēmis aizdevumu no Simon Finn finanšu pakalpojumiem, pēc iepazīšanās ar viņu liecību es nolēmu tikai to izmēģināt pēdējā laikā, es to izmantoju e-pasta veidā un 48 stundu laikā es saņēmu 32 000 dolāru aizdevumu. Es nevarēju ticēt savām acīm, tagad es esmu laimīgs un bagāts atkal, un es pateicos Dievam par šādu aizdevumu
  Šādi uzņēmumi joprojām pastāv pēc šīm izkrāpšanas vietām,
  lūdzu, es ieteiktu ikvienam, kas tur, kam ir nepieciešams aizdevums, lai apmeklētu viņu e-pastu ,,, simonfinnloan.inc@gmail.com, viņi nekad neveiks jums, un jūsu dzīve mainīsies, kā man bija.
  Ātri sazinieties (simonfinnloan.inc@gmail.com) šodien un saņemiet no tiem aizdevumu.
  Esi drošs un svētīgs

 50. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu nekustamo īpašumu un jebkāda veida uzņēmējdarbības finansējumu. Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām ar 2% procentu likmi. Es izsniedzu aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti aizdevuma saņemšanā, ja ir ieinteresēti, sazināties ar šo e-pastu: {larryellisonfinance@gmail.com}

 51. Hubert Pawel saka:

  Vai jums ir nepieciešams jebkura veida aizdevums? ja jā e-pastu tagad (loansharkinginvestment@yahoo.com), lai iegūtu vairāk informācijas

 52. Mrs Christy Walton saka:

  Es izsniedz aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar saprātīgu 2% procentu likmi. E-pasts uz: (christywalton355@gmail.com), ja jūs interesē aizdevuma piedāvājums.

 53. ir nepieciešami aizdevumi? Ja jā E-pasts: (richardcosmos5@gmail.com) saka:

  Vai jums ir nepieciešama finanšu aizdevuma palīdzība? sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas. Nosūtiet mums e-pastu: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums.

 54. Laipni lūdzam Alliance Trust Company.
  Dažreiz mums ir nepieciešama nauda avārijas situācijā un gaidīt, līdz atalgojuma diena vienkārši nav pietiekama.
  Neatkarīgi no tā, vai tas ir automašīnu remonts, mājas remonts vai negaidīts komunālo pakalpojumu rēķins, rēķina apmaksai nav skaidras naudas, kas rada stresu un galvassāpes. Fortunatley ir ātrs, vienkāršs un bezrūpīgs veids, kā iegūt nepieciešamo naudu, pateicoties payday naudas aizdevumam. Vairāk info pls sazinieties ar: collinsmark640@gmail.com

 55. dārgais Kungs

  Lūdzu, neaizmirstiet, kā es saņēmu jūsu kontaktpersonu. Ir skaidrs, ka šis priekšlikums jums būs pārsteigums. Tas ir tāpēc, ka mēs neesam tikušies pirms, bet es esmu iedvesmojis, lai nosūtītu jums šo e-pastu, izmantojot milzīgo līdzekļu pārskaitīšanas iespēju, kas mums būs abpusēji izdevīga.

  Vispirms ļaujiet man sākt ar sevi pareizi iepazīstinot. Es esmu Amoussou Andre, kredīta virsnieks TRUST
  FINANŠU UZŅĒMUMS šeit cotonou.Es uzskatu, ka jums nebūs nodevis mani beidzot ar uzticību es plānoju, ko jūs tagad.

  PRIEKŠLIKUMS

  Ārzemnieks, lībiešu, vēlu Engr.MAHMUD ALI IBRAHIM (snr) Dzelzs tērauda kompānijas priekšsēdētājs ar federālo valdību šeit Beninā līdz viņa nāvei pirms dažiem gadiem Auto Crash un viņš deponēja kopā ar kādu naudu, kuras vērtība bija 14 000 000 ASV dolāru ( Četrpadsmit miljoni ASV dolāru)
  Uzņēmums tagad sagaida tuvāko radinieku kā šīs naudas saņēmēju un TRUST FINANCIAL COMPANY veic vērtīgus centienus, lai sazinātos ar kādu no MAHMUD ALI ģimenes vai radiniekiem, bet bez rezultātiem.

  Tas ir tāpēc, ka tiek uzskatīts, ka nav iespējams atrast nevienu no Late Engr MAHMUD ALI IBRAHIM (snr) tuvākajiem radiniekiem (viņam nebija mums pazīstama sieva vai bērni).
  mūsu priekšsēdētāja un valdes locekļu ietekme ir veikusi pasākumus, lai fonds tiktu pasludināts par “nepieprasītu” un vēlāk izmantots munīcijas importēšanai mūsu valstī.

  Tomēr, lai novērstu šo negatīvo attīstību, daži no maniem uzticamiem kolēģiem un es tagad cenšas jūsu atļauju, lai jūs stāvētu kā tuvākie radinieki vēlu Engr MAHMUD ALI IBRAHIM (snr), lai fonds US $ 14,000,000 tiktu atbrīvots un nodots jūsu kontā kā saņēmējs.

  Visi dokumenti un pierādījumi, kas ļauj iegūt šo fondu, ir rūpīgi izstrādāti. Mēs esam nodrošinājuši no testamenta mandamus kārtas, lai atrastu kādu no mirušajiem saņēmējiem, un vēl vairāk, mēs garantējam, ka šis bizness ir 100% bez riska. Jūsu daļa paliek, kamēr pārējie būs paši un mani kolēģi investīciju nolūkos jebkurā vietā saskaņā ar vienošanos starp mums un jūsu labo sevi.
  Tātad, tiklīdz mēs saņemsim apstiprinājumu par to, ka mēs esam saņēmuši šo mūsu savstarpējo uzņēmējdarbības priekšlikumu, mēs nodrošināsim jums nepieciešamo izmaksu attiecību, lai abām pusēm būtu piemērota. Ja šis priekšlikums ir
  pieņemams, sazinieties ar mani, izmantojot savu privāto e-pastu: amoussouandre181@outlook.com

  Cerot uz jūsu steidzamo atbildi.
  Ar laba vēlējumiem,
  Amoussou Andre

 56. Diana Patrick saka:

  Sveiki visi, tur, es ceru, ka jūs visi esat labi? Mani vārdi ir Diana Patrick kundze, es nāku no Ohaio, pirms dažiem mēnešiem es biju iesūcis sliktā finansiālā situācijā, un man vajadzēja steidzamu aizdevumu, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atgrieztos pie kājām, jo ​​mana pašreizējā finansiālā situācija manā bankā atteicās lai dotu man aizdevumu, tāpēc man netika dota cita iespēja nekā meklēt nenodrošinātu aizdevumu tiešsaistē, manas izpētes procesā es biju krāpšanas upuris, un es zaudēju gandrīz $ 1,500, un man bija vairāk nepatikšanas, un man bija vairāk problēmu līdz ceram iegūt aizdevumu līdz brīdim, kad es atradīšu tiešsaistes ziņu par postu bija kopīga liecība no Erica no Ņūdžersijas štata valstīm, kas apliecina, kā viņš saņēma $ 50000 no Karen Finance Inc. pēc ziņojuma izlasīšanas Es nolēmu sazināties ar Karen Finance Inc. pa e-pastu: (karenronaldfinance@hotmail.com) sazinoties kontaktā, mans nenodrošinātais aizdevuma pieprasījums 600 000 ASV dolāru apmērā tika apstiprināts 72 stundu laikā pēc mana pieprasījuma un mans aizdevums tika izmaksāts manā bankas kontā bez izlaiduma.

  Es vēlos izteikt savu dziļu pateicību un arī konsultēt aizdevuma meklētājus, lai tur būtu ļoti modri, jo tur ir daudzi scammers, kuru vienīgais mērķis ir krāpties ar nevainīgiem aizdevuma meklētājiem, tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem un modriem. kam nepieciešams kredīts Es iesaku Karen Finance Inc, jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (karenronaldfinance@hotmail.com)

  Paldies, ka lasījāt manu liecību, novēlu jums veiksmi.

  Jūsu,
  Diana Patrick.

 57. Melissa Nicholas saka:

  Sveiki visi, tur, es ceru, ka jūs visi esat labi? Mani vārdi ir Melissa Nicholas kundze, es nāku no Kanzasas, pirms dažiem mēnešiem es biju iesūcis sliktā finansiālā situācijā, un man vajadzēja steidzamu aizdevumu, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atgrieztos pie kājām, jo ​​mana pašreizējā finansiālā situācija manā bankā noraidīja lai dotu man aizdevumu, tāpēc man nebija citas iespējas, kā meklēt internetā nenodrošinātu aizdevumu, manas pētniecības procesā es biju krāpšanas upuris, un es zaudēju gandrīz $ 750, un man bija vairāk nepatikšanas, un man bija vairāk problēmu līdz ceram iegūt aizdevumu līdz brīdim, kad es atradīšu tiešsaistes ziņu par šo posteni bija kopīga liecība no Frankas kunga no Čārlstonas valstīm, kas liecina par to, kā viņš ieguva $ 50,000 no Kathy Finance Inc. pēc ziņojuma izlasīšanas Es nolēmu sazināties ar Kathy Finance Inc. e-pasts: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontaktpersona, kas kopīgota ziņojumā, mans nenodrošinātais aizdevuma pieprasījums – 350 000 ASV dolāru – tika apstiprināts 72 stundu laikā pēc mana pieprasījuma un mans kredīts tika izmaksāts manā bankas kontā bez izlaiduma.

  Es vēlos izteikt savu dziļu pateicību un arī konsultēt aizdevuma meklētājus, lai tur būtu ļoti modri, jo tur ir daudzi scammers, kuru vienīgais mērķis ir apkrāpt nevainīgos aizdevuma meklētājus, tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem un modriem. kuriem ir nepieciešams kredīts Es iesaku Kathy Finance Inc, jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

  Paldies, ka lasījāt manu liecību, novēlu jums veiksmi.

  Jūsu,
  Melissa Nicholas.

 58. Vai jūs esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir kādas finanšu problēmas un jums ir nepieciešama nauda sava biznesa uzsākšanai? vai jums ir nepieciešams aizdevums sava parāda nokārtošanai vai rēķinu apmaksai vai ienesīga biznesa uzsākšanai? vai jums ir zems kredītreitings un vai jums ir grūti iegūt kapitālu / aizdevumu no vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem? vai jums ir nepieciešams aizdevums vai nauda personisku iemeslu dēļ? Garrett Wilson piedāvā aizdevumu ar zemu procentu likmi 2% un bez kredīta pārbaudes mēs piedāvājam individuālus aizdevumus, parādu konsolidācijas aizdevumus, riska kapitālu, biznesa aizdevumus, izglītības aizdevumus, mājas aizdevumus vai aizdevumus jebkura iemesla dēļ, mēs piedāvājam jebkādu aizdevuma summu jums tas būtu nepieciešams sava iemesla dēļ. sazinieties ar mums pa e-pastu: garrettwilsonfinancialcentre@aol.com

  INFORMĀCIJA AIZŅĒMĒJAM

  1) Pilnie vārdi:
  2) Valsts:
  3) adrese:
  4) Valsts:
  5) dzimums:
  6) Ģimenes stāvoklis:
  7) Nodarbošanās:
  8) Tālruņa numurs:
  9) Mēneša ienākumi:
  10) Nepieciešamā aizdevuma summa:
  11) Aizdevuma ilgums:
  12) Aizdevuma mērķis:
  sazinieties ar mums pa e-pastu (garrettwilsonfinancialcentre@aol.com)
  Es ceru dzirdēt no jums, lai turpinātu

 59. Melissa Nicholas saka:

  Sveiki, visi, kas tur, es ceru, ka jums, puiši, viss ir kārtībā ??? Mani vārdi ir Melissa Nicholas kundze, es nāku no Kanzasas, pirms dažiem mēnešiem es biju iesūcināta sliktā finansiālā situācijā, un man bija nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atgrieztos pie kājām, jo ​​mana pašreizējā finansiālā stāvokļa dēļ mana banka atteicās lai piešķirtu man aizdevumu, tāpēc man neatlika citas iespējas kā meklēt nenodrošinātu aizdevumu tiešsaistē. Pētījuma laikā es biju krāpšanas upuris un pazaudēju gandrīz USD 750, un es biju vairāk nepatikšanas, un es gandrīz devu cerības saņemt aizdevumu līdz brīdim, kad atradu tiešsaistes ziņu, bija amats no Kārlstonas štata Franka kunga kopīgi sniegtām liecībām, kas liecina par to, kā viņš no Kathy Finance Inc. ieguva 50 000 ASV dolāru no Kathy Finance Inc. Izlasot ziņojumu, es nolēmu sazināties ar Kathy Finance Inc. e-pasts: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontaktpersona, kas tika kopīgota ziņojumā, mans nenodrošinātais aizdevuma pieprasījums 350 000 USD apmērā tika apstiprināts 72 stundu laikā pēc mana pieprasījuma un mans aizdevums tika samaksāts uz manu bankas kontu bez izlaiduma.

  Es gribu izteikt dziļu pateicību un arī ieteikt tur esošajiem aizdevumu meklētājiem būt ļoti modriem, jo ​​tur ir daudz krāpnieku, kuru vienīgais mērķis ir izkrāpt nevainīgus aizdevuma meklētājus, tāpēc jums, puišiem, jābūt uzmanīgiem un modriem .. tiem kam nepieciešams aizdevums Es iesaku Kathy Finance Inc, jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

  Paldies, ka lasījāt manu liecību, es vēlu veiksmi.

  Jūsu,
  Melisa Nikolaja.

 60. GARRETT WILSON saka:

  GARRETT WILSON FINANŠU CENTRS ir labi izveidots finanšu uzņēmums, kas ir apņēmies sniegt mūsu klientiem un piegādātājiem vienkāršus un konkurētspējīgus finanšu risinājumu veidus visiem biznesa lietotājiem. Neatkarīgs finanšu nams un brokeru uzņēmums, kas specializējas pārdevēju finansēšanas shēmās. mums kā uzņēmumam ir liela tirgus pieredze, galvenokārt piedāvājot nomas risinājumus uzņēmumiem, kas vēlas finansēt visa veida aprīkojumu. Mūsu dinamiskā pieeja tirgū ir likusi mums ievērojami attīstīt savu produktu un pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu komerciālajiem klientiem ar visām finanšu prasībām samazināt jūsu maksājumus, lai atvieglotu jūsu ikmēneša izdevumus. mēs izsniedzam aizdevumu ar pieejamu procentu likmi 2%. Vai jums ir zems kredītreitings, un jums būs grūti saņemt aizdevumus no vietējām bankām un citām finanšu institūcijām? Jūsu finanšu problēmas risinājums ir GARRETT WILSON FINANŠU CENTRS. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti vienkārši un saudzīgi. VAI Jums ir nepieciešams 100% GARANTIJU FINANSĒJUMS? GARRETT WILSON FINANŠU CENTRS (garrettwilsonfinancialcentre@aol.com) mērķis ir sniegt izcilus profesionālus finanšu pakalpojumus, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums: (garrettwilsonfinancialcentre@aol.com)
  Ar cieņu
  GARRETT WILSON

 61. Melissa Nicholas saka:

  Sveiki, visi, kas tur, es ceru, ka jums, puiši, viss ir kārtībā ??? Mani vārdi ir Diāna Patrika kundze, es nācu no Ohaio, pirms dažiem mēnešiem mani iesūca sliktā finansiālā situācija, un man bija nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atgrieztos pie manis pašreizējās finansiālās situācijas dēļ mana banka atteicās lai man piešķirtu aizdevumu, tāpēc man neatlika citas iespējas kā meklēt nenodrošinātu aizdevumu tiešsaistē. Pētījuma laikā es biju krāpšanas upuris un pazaudēju gandrīz USD 1500, un es biju vairāk nepatikšanas, un es gandrīz devu cerības saņemt aizdevumu līdz brīdim, kad atradu tiešsaistes ziņu, bija postījums, ko sniedza Ērika kungs no Ņūdžersijas štatiem un kas apliecina, kā viņš pēc Damjen Finance Inc. nolasīšanas no $ 50,000 no Damian Finance Inc. nolēma sazināties ar Damian Finance Inc. pa e-pastu: (damianryanfinance@hotmail.com), kas ir kopīgota ziņojumā, mans nenodrošinātais aizdevuma pieprasījums USD 600 000 apmērā tika apstiprināts 48 stundu laikā pēc mana pieprasījuma un mans aizdevums tika samaksāts uz manu bankas kontu bez izlaiduma.

  Es gribu izteikt dziļu pateicību un arī ieteikt tur esošajiem aizdevumu meklētājiem būt ļoti modriem, jo ​​tur ir daudz krāpnieku, kuru vienīgais mērķis ir izkrāpt nevainīgus aizdevuma meklētājus, tāpēc jums, puišiem, jābūt uzmanīgiem un modriem .. tiem kam nepieciešams aizdevums Es iesaku Damian Finance Inc, jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (damianryanfinance@hotmail.com)

  Paldies, ka lasījāt manu liecību, es vēlu veiksmi.

  Jūsu,
  Diāna Patrika.

 62. ivan saka:

  vai jums ir nepieciešams aizdevums, rakstiet mums tagad: ifullova34@gmail.com
  Paldies
  ivan

 63. Daniels hospital saka:

  Laipni lūdzam JESSICA AIZDEVUMA FIRMĀ!
  Mēs vēlamies palīdzēt jums realizēt savu projektu un savu biznesu.

  Kopš 1998. gada mēs esam piešķīruši aizdevumus no 1000 līdz 500 000 eiro godīgiem pilsoņiem Eiropā vai Amerikā un visā pasaulē

  Kāda ir nepieciešamā aizdevuma summa?

  E-pasts: jessica.possibleloanfirm@gmail.com

  Whatsapp: +4915214570317

  Ar laba vēlējumiem

  JESSICA AIZDEVUMA FIRMA (kredītkompānija)

 64. Southern Finance saka:

  TESTIMONIJA, KĀ SAŅEMU MANU AIZDEVUMU NO DIENVIDU FINANSĒM

  Tas ir Southern Finance no ASV, es esmu privāts naudas aizdevējs. Kā aizdevuma piedāvājumu es izsniedzu aizdevumus ar procentu likmi 3% gadā un USD 1 000 līdz USD 5000 000 000,00 apmērā. Ir pieejams 100% projektu finansējums ar nodrošinātiem un nenodrošinātiem aizdevumiem. Mēs garantējam finanšu pakalpojumu sniegšanu mūsu daudzajiem klientiem visā pasaulē. Izmantojot mūsu elastīgās kreditēšanas paketes, aizdevumus var noformēt un līdzekļus pārskaitīt aizņēmējam iespējami īsā laikā. Mēs darbojamies ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un piedāvājam visa veida aizdevumus ieinteresētiem klientiem, firmām, uzņēmumiem un visa veida biznesa organizācijām, privātpersonām un nekustamā īpašuma investoriem. Vienkārši aizpildiet zemāk esošo veidlapu un sazinieties ar mums, jo mēs gaidām jūsu ātru un tūlītēju atbildi. VIA E-PASTS 😦 southernfinance54@aol.com)

  Uzmanību !!!

  VAI JUMS IR BALTS KREDĪTS?
  VAI VAJADZIET NAUDU, LAI APMAKSĀTU Rēķinus?
  VAI JĀSAKS SĀKT JAUNU BIZNESU?
  VAI JŪS IR BEIGU PROJEKTS, KAD RADĪJATIES NENOTIKT FINANSĒT?
  VAI VAJADZĒT NAUDU IEGULDĪT DAŽĀS SPECIALIZĒŠANAS JOMĀ, KURA JŪS NEGALĪS?

  Mēs piedāvājam šādus aizdevumus zemāk,
  Privātie aizdevumi [droši un nenodrošināti]
  Biznesa aizdevumi [droši un nenodrošināti]
  Kombinētie aizdevumi
  Studentu aizdevumi Konsolidācijas aizdevumi un daudzi citi

  Vārds
  valsts
  Nepieciešamā aizdevuma summa
  Aizdevuma termiņš
  Aizdevuma mērķis
  Telefona numurs
  Mēneša ienākumi
  Statuss

  E-pasts (southernfinance54@aol.com)
  Ar laba vēlējumiem,

  DIENVIDU FINANSES

 65. Bernards Hermans saka:

  UZMANĪBU UZMANĪBU UZMANĪBU !!!

  Mēs piedāvājam jums labu iespēju ņemt aizdevumu.
  – Elastīgs atmaksas grafiks
  – Aizdevuma summa: 5 000,00 euro un vairāk
  -Procentu likme 1,5%
  -Apstiprināšana notiek ātri
  – Nav nodrošinājuma pārbaudes
  Pieteikties tagad!

  Nosūtiet zemāk esošo informāciju korespondencei:

  Vārds:
  Adrese:
  Tālr .:

  Sveicieni
  Bernards Hermans
  EMAIL: betdahdgsar@gmail.com

 66. Bernard Herman saka:

  UZMANĪBU UZMANĪBU UZMANĪBU !!!

  Mēs piedāvājam jums labu iespēju ņemt aizdevumu.
  – Elastīgs atmaksas grafiks
  – Aizdevuma summa: 5 000,00 euro un vairāk
  -Procentu likme 1,5%
  -Apstiprināšana notiek ātri
  – Nav nodrošinājuma pārbaudes
  Pieteikties tagad!

  Nosūtiet zemāk esošo informāciju korespondencei:

  Vārds:
  Adrese:
  Tālr .:

  Sveicieni
  Bernards Hermans
  EMAIL: betdahdgsar@gmail.com

 67. lorme saka:

  Vai jūs meklējat aizdevumu, lai atsāktu darbību vai īstenotu projektu, vai jums ir nepieciešama nauda citu iemeslu dēļ?
  Jums nav jāuztraucas, pat ja esat iestrēdzis valstī un jums nav piekļuves finansēm, es jums piedāvāju godīgu privātu aizdevumu. Man ir finansēšanas kapitāls 90 000 000 eiro. Es drīz svinēšu savus pirmos miljardus gadu.
  Es piedāvāju aizdevumu 2% gadā un atmaksājamu ne ilgāk kā uz 30 gadiem.
  lūdzu, sazinieties ar šo e-pastu: lormebruno@yahoo.com

 68. lawson saka:

  Vai jums ir finansiālas grūtības?

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums visiem mērķiem? Vai jums ir finansiālas grūtības? Vai jums ir nepieciešams finanšu risinājums? Bridge Finance piedāvā mīlestību ar izdevīgu procentu likmi. Mūsu aizdevumi ir vienkārši, lēti un ātri. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu nepieciešamo aizdevumu. Jebkuru aizdevumu, kura procentu likme ir tikai 2%, mēs varam pielīdzināt budžetam. Ja jūs interesē, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu (lawsonsmithloan24@gmail.com)

  E-pasts: Lawsonsmithloan24@gmail.com

 69. Katarína Ján saka:

  Sveiki visi, mani ir izkrāpuši tik daudzi uzņēmumi, kuri ir apgalvojuši, ka ir reāli aizdevēji, bet visi mani centieni ir bijuši veltīgi, es esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, kuriem apgalvo, ka viņi nav tādi, kādi viņi ir. Kamēr mans draugs nav iepazīstinājis mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru sazinājos, un veiksmīgi ieguvu aizdevumu no viņiem tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, nebaidoties, sazināties ar viņiem pa e-pastu: lapofunding960@gmail.com
  WhatsApp +447883183014

 70. HUMMELS saka:

  Labdien, Vai jums ir nepieciešams ārkārtas aizdevums, lai apmierinātu savas finansiālās vajadzības? Mēs piedāvājam aizdevumus no 2 000,00 līdz 100 000 000,00, mēs esam uzticami, spēcīgi, ātri un dinamiski, bez kredīta pārbaudes un piedāvājam 100% garantiju ārvalstu aizdevumiem šī pārveduma laikā. Mēs arī izsniedzām aizdevumu visā valūtā ar 2% procentiem visiem aizdevumiem un bez avansa maksājumiem …. Ja jūs interesē, sazinieties ar mums, izmantojot šo e -pastu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jūs interesē, izmantojot: {jameskelvine28@gmail.com}, un jūs būsit pilnībā apmierināts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s