Kāpēc notiek katastrofas

18. augusts, 2007

Kā novērst katastrofu?

– Tātad tu sauci Viņu, lai tevī rastos atbilde kā un ko teikt cilvēkiem, lai novērstu planētas katastrofu?
– Aptuveni tā.
Vai tu neesi dzirdējis sakām, ka smēķēt ir slikti, ka lietot alkoholu ir slikti? Par to runā dažādi avoti, arī jūsu ārsti, bet tu tomēr turpini to darīt. Turpini, lai gan pašsajūta pasliktinās, pat sāpes tevi, tāpat kā daudzus citus, neattur no šiem kaitīgajiem ieradumiem.
Nedrīkst cilvēku vienīgi baidīt ar planetāru katastrofu, nedrīkst vainot patiesības nepieņēmējus. Visiem, kas sniedz šo patiesību, jāmeklē pilnīgākas izskaidrošanas metodes.
(2. grāmata 44.; 45. lpp.)

– Kas konkrēti šobrīd jādara cilvēkiem, lai rastos atbilde?
– Būtu labi, ja noteiktā stundā pamostos daudzi cilvēki. Piemēram, sešos no rīta. Padomātu par ko labu, nav svarīgi, par ko konkrēti. Svarīgi, lai domas būtu gaišas. Var domāt par bērniem, par tiem, kurus mīlam. Padomāt par to, kā panākt, lai visiem būtu labi. Kaut vai piecpadsmit minūtes tā domāt. Jo vairāk cilvēku tā rīkosies, jo ātrāk radīsies atbilde. Joslu laiks uz Zemes ir dažāds, jo tā griežas, bet tēli, ko radīs šo cilvēku gaišās domas, saplūdīs vienotā, spilgtā un piesātinātā apziņas tēlā.
(2. grāmata 47. lpp.)

– Redzi, Vladimir, Dieva būtība nav meklējama Viņa miesiskā izpausmē. Viņš nevar no debesīm visiem saukt kā dzīvot. Bet Viņš vēlas, lai visiem būtu labi, tāpēc sūta pie mums savus dēlus – cilvēkus, kuru saprātā un dvēselē lielākā vai mazākā mērā varējis iekļūt. Viņa dēla tad iet un runā ar citiem cilvēkiem, dažādās valodās runā. Dažkārt ar vārdiem, dažkārt ar gleznu vai mūzikas palīdzību. Gadās, ka viņus uzklausa, gadās, ka dzen projām un nogalina. Kā, piemēram, Jēzu Kristu. Un Dievs atkal sūta savus Dēlus. Bet vienmēr ir tā, ka viņos ieklausās tikai daži cilvēki. Citi neuztver un pārkāpj laimīgas eksistēšanas likumus.
– Skaidrs. Un par to Dievs sodīs cilvēci ar planetāru katastrofu un pastaro tiesu?
– Dievs nevienu nesoda, un katastrofa Viņam nav vajadzīga. Dievs – tā ir mīlestība. No sākta gala viss tā ir izplānots. Radīts. Kad cilvēce nonāk līdz kādai noteiktai robežai savā patiesības būtības neizpratnē, kad tumšās sākotnes, kas izpaužas cilvēkā ir sasniegušas kritisko robežu, tad, lai nenotiktu pilnīga pašiznīcināšanās, notiek planetāra katastrofa, kas paņem daudzu cilvēku dzīvības, iznīcinot postošo, mākslīgi radīto dzīvības nodrošinājuma sistēmu. Katastrofa ir mācību stunda tiem, kas palikuši dzīvi. Kādu laiku cilvēce dzīvo kā drausmīgā ellē. Bet tā pati šo elli ir radījusi. Tieši tie, kas palikuši dzīvi, nokļūst ellē. Pēc tam viņu bērni kādu laiku dzīvo kā pirmsākumos un nokļūst līdz punktam, par kuru var teikt – paradīze. Pēc tam atkal seko novirzes un viss sākas no jauna. Tā turpinās miljardiem gadu pēc Zemes laika rēķiniem.
– Ja jau viss tik nenovēršami atkārtojas miljardiem gadu, tad ko tu gribēji?
– Gribēju uzzināt kādā veidā, ar kā palīdzību vēl bez katastrofas varētu cilvēkus pie prāta. Saproti, es secināju, ka katastrofas notiek ne vien Patiesības neizpratēju dēļ, bet arī tāpēc, ka tās izskaidrošanas metode nav pietiekami efektīva. Es lūdzu viņu atrast efektīvāku metodi. Un atklāt to man vai kādam citam. Nav svarīgi – kam. Galvenais, lai būtu un darbotos.(..)
– Tātad tu sauci Viņu, lai tevī rastos atbilde, kā un ko teikt cilvēkiem, lai novērstu planētas katastrofu?
– Saproti, kaut arī Zeme ir liela, tā ir ļoti, ļoti jūtīga. Arī tu esi liels salīdzinājumā ar odiņu, bet tomēr sajūti tā pieskārienu. Arī Zeme visu jūt. Kad to klāj ar betonu un asfaltu, kad izcērt un dedzina uz tās augošos mežus, kad rakņājās tās dzīlēs un kaisa tajā pulveri, ko saucat par minerālmēsliem. Zemei sāp, bet tā tomēr mīl cilvēkus – tāpat kā māte mīl savus bērnus. Un cenšas savākt savās dzīlēs cilvēku ļaunumu. Vienīgi tad, kad vairs nepietiek spēka to saturēt sevī, ļaunums izlaužas uz āru kā vulkānu izvirdumi vai zemestrīces. Zemei vajadzīga palīdzība. Spēkus tai dod mīļums un saudzīga izturēšanās. Zeme ir liela, bet tā ir visjūtīgākā. Un tā sajūt, ja tai ar glāstu pieskaras kaut viena cilvēka roka. Ai, kā Zeme izjūt un gaida šo pieskārienu!
(2. grāmata 53. lpp.)

Advertisements

Sēkliņa – dziedniece

18. augusts, 2007

Anastasija apgalvoja:
-Katrā ziņā jūsu iesētajā sēkliņā ir ļoti daudz kosmiskās informācijas. Tās apjoms nav salīdzināms ar cilvēka iegūtās informācijas apjomu. Ar šīs informācijas palīdzību sēkliņa precīzi – līdz sekundes simtdaļai – zina laiku, kad tai jāatdzīvojas, jādzen asni, kādas vielas jāuzņem no augsnes, kā jāizmanto kosmisko ķermeņu – Saules, Mēness un zvaigžņu izstarojumi, kādi augļi jānobriedina. Augļi paredzēti cilvēka dzīvotspējas uzturēšanai. Tie var efektīvāk, iedarbīgāk nekā jebkuras citas cilvēka tagad un arī nākotnē radītās zāles cīnīties pret jebkuru cilvēka organisma saslimšanu. Taču par šīm slimībām jāzina jau sēkliņai, lai nobriešanas procesā varētu piesātināt augli ar nepieciešamajām vielām pareizā proporcijā tieši konkrētā cilvēka ārstēšanai, viņa konkrētajai slimībai vai vairākām slimībām, ja tādas ir vai cilvēkam ir nosliece uz tām.
Lai gurķa, tomāta vai jebkura cita ģimenes dārziņa izaudzēta auga sēkliņa ietvertu sevī šādu informāciju, pirms sēšanas attiecīgā sēkliņa vai sēkliņas, tās iepriekš nemērcējot, jāpatur mutē nemazāk kā deviņas minūtes. Pēc tam – pirms pašas sējas – sēkliņa 30 sekundes jāpatur starp kopā saliktām plaukstām. To darot, jāstāv uz zemes ar basām kājām tajā vietā, kur tiks paredzēts sēt. Pēc 30 sekundēm plaukstas paver vaļā un uzpūš sēkliņām elpu, cenšoties izelpot visu gaisu, kas ir plaušās. Vēl 30 sekundes sēkliņas jāpatur pavērtās plaukstās tā, lai uz tām kristu saules stari. Tad jāsēj. Nekādā gadījumā sējumu nedrīkst tūlīt laistīt. To drīkst darīt tikai pēc trim diennaktīm. Sēja jāveic katram attiecīgajam augam labvēlīgā laikā (to cilvēki jau zina pēc Mēness kalendāra). Agra sēja bez laistīšanas ir mazāk bīstama nekā vēla. Šādi iesēto augu dobēs nevajag izravēt pilnīgi visas nezāles, jāatstāj vismaz no katras sugas pa vienai. Šīs nezāles var nepieciešamības gadījumā apgriezt.
Pēc Anastasijas vārdiem, sēkliņa šādā veidā uzņem sevī visu nepieciešamo informāciju par attiecīgo cilvēku un augļu audzēšanas periodā no Kosmosa un Zemes maksimāli uzņem tieši konkrētajam cilvēkam nepieciešamo enerģiju. Visas nezāles nedrīkst izravēt tādēļ, ka arī tām šajā procesā ir savs uzdevums. Vienas pasargā kultūraugus no saslimšanas, citas – sniedz papildu informāciju. Augšanas periodā ar augiem jākontaktējas – vismaz vienu reizi augšanas laikā pilnmēness periodā pie tiem jāpieiet un jāpieskaras.
Anastasija apgalvoja, ka šādā veidā no sēkliņām izaudzētie augļi savu audzētāju spēj izdziedēt no absolūti visām slimībām, spēj jūtami palēnināt organisma novecošanos, palīdz atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, vairākkārt palielina intelektuālās spējas, sniedz dvēseles mieru. Visefektīvākā iedarbība ir tad, ja šos augļus lieto ne vēlāk kā trīs dienas pēc novākšanas.
Augstākminētās darbības veicamas ar dažādu kultūraugu sēklām. Nav nepieciešams tādā veidā, iesēt visus gurķus, tomātus utt. Pilnīgi pietiks ar dažiem ceriem. Šādā veidā izaudzētā raža atšķirsies no pārējās ne tikai garšas ziņā. Ja izdarītu analīzes, būtu redzams, ka atšķirīgs ir arī ķīmiskais sastāvs.
Dēstot stādus, zeme stādāmajā bedrītē katrā ziņā jāuzrušina ar rokām un basu kāju pirkstiem. Uz jautājumu, kāpēc ar kājām, Anastasija paskaidroja, ka kāju svīšanas procesā no cilvēka izdalās vielas (mūsu izpratnē tie droši vien ir toksīni), kas satur informāciju par organisma slimībām. Šo informāciju saņem stādi un noraida augļiem, kuri tādējādi būs spējīgi cīnīties ar kaitēm. Anastasija ieteica laiku pa laikam pastaigāt pa ģimenes dārziņu basām kājām. (71.lpp.)
Pie obligātajiem augiem, bez kuriem grūti iedomājams pilnīgs enerģētiskais mikroklimats dārziņā pieder saulespuķes. Dārziņā jābūt vismaz vienai. Pusotru līdz divu kvadrātmetru platībā noteikti jāiesēj graudaugi; rudzi, kvieši. Absolūti obligāta prasība ir vismaz divus kvadrātmetrus atstāt brīvus dažādām zālītēm. Šo laukumiņu nedrīkst mākslīgi apsēt, tam jāpaliek savvaļā, dabiskam. Ja jūs neesat sava dārziņa teritorijā saglabājuši dabisku zāļu stūrīti, tas ir jāiekopj atnesot no meža velēnas.(..)(74.lpp)
Svarīgi ir gabaliņu sev apkārt esošā dabas piesātināt ar informāciju par sevi. Tikai tad ārstnieciskais efekts, arī tava organisma dzīvotspējas nodrošinājums, būs ievērojami lielāks nekā tikai no augļiem vien iegūtais. Dabā ir milzum daudz augu, ar kuru palīdzību var izārstēt absolūti visas slimības.(..) (74.lpp)
Galvenais ārsts ir tavs organisms. Tam jau no sākta gala ir dota spēja izzināt kādi augi un kad jālieto. Organisms to darīja ar zemapziņas palīdzību. Un nekas cits to nespēj aizstāt, jo organisms ir personīgais ārsts , ko tieši tev ir devis Dievs. Es tev stāstu kā šo stāvokli atjaunot. Pareizi ievirzītas attiecības ar sava dārziņa augiem ārstēs tevi un rūpēsies par tevi, augi patstāvīgi noteiks precīzu diagnozi un radīs speciālas, tieši tev radītas zāles. (75.lpp)


Par mums

18. augusts, 2007

Sveiks, lasītāj!

Šo lapu ir veidojuši daudzi cilvēki no mūsu 1000 domubiedru lielā pulka, kurš ir atrodams portālā draugiem.lv zem sadaļas Ticība un reliģija ar nosaukumu “Anastasijas sapnis”.
Arī Tev ir visas iespējas šo lapu papildināt ar saviem vērtīgajiem rakstiem, ko lasīs vairāki simti domubiedru, kā arī Tu vari izpausties radoši, mainot lapas izskatu un izkārtojumu. Sazinies ar mums un sniedz savu atbalstu Anastasijas idejām Latvijā!

Vēlot iedvesmu un dzīvesprieku,
Tavi domubiedri

Kārlis Šulcs
“Ar Anastasijas idejām iepazinos kopš pirmās latviski tulkotās grāmatas parādīšanās. Izrādās, tās saskan ar manām vērtībām un misiju dzīvē. Jau vairākus gadus dzīvoju ļoti ekoloģisku dzīvi gan materiālā, gan garīgā sfērā. Saku paldies visiem, kuri atbalsta šo projektu, kuri saprot tā būtību un ar savu esību parāda to sev un citiem.”

e-pasts: mansrokraksts @ inbox . lv
http://www.mansrokraksts.lv

Vineta Vīksna
“Tik daudz laba vēlos pateikt, tik vārdos tas nav izsakāms. Sajūtiet šo sapni un Jūs tam noticēsiet… :)”

e-pasts: vinetaviksna @ inbox . lv
skype: vivjenaw

Svetlana Kosova
“Esmu ļoti priecīga ka esmu izlasījusi grāmatas par Anastasiju. Viņas idejas un viņas vectēvu domas par dzīvi man tik skaidri un gaiši visu izskaidroja, ka tagad ir atlicis tikai pašai īstenot šīs idejas savā dzīvē. Ceru ka mēs visi – tagad esošā jaunā paaudze – būsim tā paaudze, kura ar savu dzīves stilu beidzot nomainīs cilvēces pašiznīcināšanos pret radošu sadarbību ar Zemi! Ja katrs no mums “pieliks savas rokas” pie mūsu zemes, Latvijas zeme var kļūt par “Zemes paradīzi” jau tagad!”

skype: lightshiner
Mob.t. 29519648

Varis Vītols

Ģirts Īvāns

Marks Leidmans

un citi…