Meklējam Latvijā esošas dzimtas mājvietas, lai aicinātu uz forumu 22. septembrī

Vladimira Megrē grāmatās liela nozīme ir piešķirta dzimtas mājvietu veidošanai. Zināms, ka daudzas ģimenes arī ķērās pie to praktiskas ierīkošanas – šodien mēs meklējam tās, lai aicinātu uz gaidāmo Dzimtas mājvietu forumu 2018 un smeltos iedvesmu un zināšanas no iegūtās pieredzes.

“…galvenais, Vladimir, ir tas, ka arī šodien katrs var celt māju. Sevī Dievu just un dzīvot paradīzē. Tikai viens mirklis šķir uz Zemes dzīvojošos cilvēkus no paradīzes. Apjausma ir katrā cilvēkā. Ja postulāti netraucē apjausmai, tad…” Anastasija

Kas ir dzimtas mājvieta?

Tieši tā – lai saprastu, kurus saimniekus aicināt uz dzimtas mājvietu forumu, būtu nepieciešama kaut aptuvena apjausma par to, ko tad nozīmē šis jēdziens. Vladimira Megrē grāmatu lasītājiem noteikti ir jau kāds priekšstats, kuru var uzburt no šeit minētajiem citātiem – skati nodaļu “Jau šodien katrs var celt māju”.
Bet forumā ir gaidīti arī tie saimnieki, kuri nav lasījuši grāmatas, bet kuri dzīvo un rīkojas pēc līdzīgas ideoloģijas. Diskusijas par kritērijiem, kas definētu dzimtas mājvietu, ir bijušas gana spraigas un noteikti turpināsies arī pašā forumā. Mēs piedāvājam iepazīties ar Dzimtas mājvietu skolas versiju.

Dzimtas mājvietu forums 22. septembrī

Dzimtas mājvietu forums, visticamāk, notiks 22. septembrī. Vieta vēl nav zināma, bet mērķis – gūt atbildi uz jautājumu “Kā veidot veiksmīgas dzimtas mājvietas Latvijā?”. Attiecīgi mēs vēlēsimies arī noskaidrot – kādi ir kritēriji dzimtas mājvietai Latvijā un kā jaunai ģimenei Latvijā tikt pie savas dzimtas mājvietas? Papildus tam, dalīsimies pieredzēs, sapazīsim domubiedrus un dibināsim kontaktus, lai sekmētu dzimtas mājvietu kustības uzplaukumu.

Lūdzam, Tev pieteikt savu vai arī ieteikt sev zināmu dzimtas mājvietu, sazinoties ar mums!

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s