Atskats uz domubiedru saietu jumpravā

This slideshow requires JavaScript.

saiets kā jau to varēja gaidīt bija burvīgs! kopā sanācām ~24 cilvēki – domubiedri.
daļa atbrauca ar vilcienu, daļa ar mašīnām. satikāmies pie vilciena stacijas un draudzīgi devāmies uz saimniecību, kura ir 2km attālumā.

kad bijām klāt, sasēdām apkārt ugunskura vietai, (kurš vēlāk tika iekurināts) un sākām iepazīšanos, kura ievilkās dažu stundu garumā, kas arī bija jauki, jo tās apvija dažādas sarunas, tai skaitā par ekobūvniecību.

laiks bija ļoti izdevies! silts un saulains, tādēļ arī nolēmām aizdoties papeldēties lielajā jumpravas dīķī. arī peldēšanos apvija draudzīgas sarunas domubiedru pulkā.

pusdienu pārtraukumā visi devāmies uz spirāldobi salasīt sastāvdaļas priekš lielās salātu bļodas. katrs ņēma kādas sastāvdaļas vien vēlas un kādos daudzumos un to visu likām vienā bļodā. cukur biešu un galda biešu lapas, salātu lapas, cukīni, lociņi, dilles, pētersīļi utt. sanāca lieliski salāti!

šoreiz lieliski izdevās ideja par mainīšanos ar pašaudzētu augu sēklām. vairāki domubiedri bija paņēmuši līdzi pašu vāktas dārzeņu un puķu sēklas, kuras devām pa apli, lai katram tiek kas jauns un interesants, ko iesēt nākošajā sezonā.

tuvojoties otrajai dienas daļai sāka līt un veiksmīgi paglābāmies sausi treilerī, kurā vēl tik daudz cilvēki nekad nebija salīduši, bet salīdām! 🙂 paspēlēju un nodziedāju dažas dziesmas kā arī pabaudījām 528hz un 432hz toņdakšu burvību..

kad lietus rimās, sēdāmies atkal pie ugunskura vietas un artūrs polis dalījās savās zināšanās par pasīvajām mājām kā arī runājām par kupola mājām.

pienākot vakaram lielākā daļa domubiedru devās mājās un uz nākošo dienu palikām 9 cilvēki.

no rīta ieēdām aukstā ūdenī mērcētas auzu pārslas un pamazām ķērāmies pie kupola. zāģējām, urbām, sējām, montējām. sataisījām kupola apakšējo riņķi.
lielu daļu laika paņēma materiālu sazāģēšana un caurumu izurbšana. bet top, lēni un pārliecinoši!

paldies visiem domubiedriem par piedalīšanos un cerams, tiksimies kopā arī nākošajās saieta reizēs!

saietā piedalījās lielākā daļa domubiedru no sanākšanas ikšķilē un bija arī labs bariņš pirms tam vēl nepazīstamu cilvēku ar, kuriem bija liels prieks iepazīties!

par nākošo saietu līdz galam vēl nav izlemts, bet doma kā pamattēmu izvēlēties dārzu, jo kā nekā arī rudens vairs nav aiz kalniem un tuvojas ražas laiks.
padomā doties uz kādu vēl neredzētu vietu – pie kāda domubiedra ar dārzu, tādēļ, ja kādam ir ideja, kur tas varētu būt, droši dodiet ziņu un organizēsimies uz nākošo saietu, kurš varētu notikt septembra sākumā!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s