Latvijas Dzimtas Mājvietu biedrības sapulce 20.07.2011

20. jūlija pēcpusdienā jau piekto trešdienu pēc kārtas Vērmaņdārzā pie apaļās strūklakas pulcējās Anastasijas domubiedri uz kārtējo Latvijas Dzimtas Mājvietu biedrības darba grupas sapulci.

Tās gaitā Ginta ierosināja integrēt Dzimtas mājvietu ciemata „Ausma” projektu biedrībā, padarot to par vienu no biedrības darbības virzieniem un piesaistot vairāk cilvēku, kas paralēli varētu strādāt pie dažādiem šī tipveida projekta aspektiem.
Savukārt Juris ierosināja papildus Dzimtas mājvietu ciemata tipveida projekta izstrādei izmantot jau esošu reālu zemes platību, uz kuras bāzes modelēt dažādus ciemata ēku, būvju, infrastruktūras un citus elementus.

Pēc sapulces izskaņas tās dalībnieki kopā devās uz Uzņēmuma reģistra Rīgas reģiona nodaļu, lai iesniegtu dokumentus biedrības nosaukuma maiņas un statūtu grozījumu reģistrēšanai Biedrību un nodibinājumu reģistrā, taču tā kā uz biedrības statūtiem pietrūka viena paraksta, jo viena no biedrības dibinātājām tobrīd atradās ārpus Latvijas, tad izmaiņu oficiālā reģistrēšana tika atlikta uz 1 nedēļu.

Ja vēl kāds Anastasijas domubiedrs gribētu piedalīties darba grupas sapulcēs, taču šajā laikā (trešdienās plkst. 17:00) nekādīgi nevar tikt, tad lūdzu atsūtiet savu ierosinājumu par jaunu tikšanās laiku, kas jums būtu pieņemams.

3 Comments Add yours

 1. 2011. gada 28. jūlija Latvijas Dzimtas Mājvietu biedrības darba grupas sapulce nolēma:
  – attīstīt tālāk vienu no apspriestajiem biedrības logotipa alternatīvajiem variantiem, kurā uz sūnu zaļa apļa attēlota Saule ar ozollapu tās centrā, izstrādājot biedrības logotipa gala versiju kādā no grafiskajām programmām;
  – biedrības mājas lapai reģistrēt jaunu domēnu Tīkla risinājumu daļā (NIC), kā arī meklēt iespējas biedrības mājas lapas vajadzībām izmantot arī Dāvja un Marka piedāvātos domēna vārdus, no kuriem varētu notikt pāradresācija uz biedrības pamatadresi.

  Sestajā darba grupas sapulcē piedalījās 8 cilvēki. Nākošā darba grupas tikšanās notiks nākamceturtdien, 4. augustā plkst. 18:00 Vērmaņdārzā (pie strūklakas). Visi ir laipni aicināti tajā piedalīties!

 2. 2011. gada 4. augusta Latvijas Dzimtas Mājvietu biedrības sapulces laikā tika analizēti Artūra izstrādātā logo zīmējumi, pētītas ozollapas logo darba versijas skices, kā arī apspriesti biedrības tālākās darbības virzieni.
  Septītajā darba grupas sapulcē piedalījās 4 cilvēki. Nākošā darba grupas tikšanās notiks nākamceturtdien, 11. augustā plkst. 18:00 Vērmaņdārzā (pie strūklakas). Tās darba kārtībā iekļauti jautājumi par biedrības mājas lapas izstrādes plānošanu, biedrības logo galīgās versijas apstiprināšanu un Gintas Dzimtas mājvietu projekta prezentācija.

 3. 2011. gada 11. augusta Latvijas Dzimtas Mājvietu biedrības sapulce nolēma:
  – uzdot Aigaram novērst trūkumus, kas minēti Uzņēmumu reģistra 10. augusta lēmumā Nr.10-10/96481 „Par izmaiņu ierakstīšanas biedrību un nodibinājumu reģistrā atlikšanu”, papildinot atsevišķus biedrības statūtu punktus, lai varētu jau tuvākajā laikā Uzņēmumu reģistrā atkārtoti iesniegt nepieciešamos dokumentus biedrības statūtu grozījumu reģistrēšanai biedrību un nodibinājumu reģistrā.

  Astotajā darba grupas sapulcē piedalījās 5 cilvēki. Nākošā darba grupas tikšanās notiks nākamceturtdien, 18. augustā plkst. 18:00 Vērmaņdārzā (pie strūklakas). Tās darba kārtībā iekļauti jautājumi par biedrības statūtu papildināšanu un Gintas Dzimtas mājvietu projekta prezentācija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s