Anastasijas centra ideja

Labdien, vēlējos jums pastāstīt par ideju un sapni, kas būtu dievišķs ieguldījums nākotnei. Būtu jauki, ja mēs visi kopā veidotu Anastasijas centru Latvijā.  Centru, kur varētu dalīties savā pieredzē, arī rīkot apmācības piem. permakultūras, kokgriešanas, naturālās būvniecības, homeopātijas, svaigēšanas u.c.

Šis centrs būtu arī  kopīgi veidota mīlestības telpa. Cilvēki, kamēr viņiem vēl nav savas mīlestības telpas ,ja viņi gribētu, varētu šajā centrā dzīvot un veidot kopējo mīlestības telpu , lai visiem, kas atnāk būtu jaukas gaišas sajūtas, un mīlestība šajā kopīgi veidotajā dārzā viņus iedvesmotu un dziedinātu.Uz lekcijām, kas tiktu organizētas šajā centrā, varētu nākt ikviens, kam interesētu. Ir tik daudz cilvēku, kuri netic skaistajam un nebeidzamai laimei, tic tikai tam, ko sajūt no cilvēkiem vai notikumiem (un redzot  tehnokrātisko pasauli viņi no tās mācās un spriež par dzīvi), un ja viņi uz šādu centru ar dārziņu atnāks, tad viņi sajutīs to skaistumu un mīlestību.Un varbūt tas iedvesmos noticēt, ka uz zemes var radīt paradīzi.
Kopā mēs varam šo ideju pilnveidot un realizēt. Katram no mums ir zināšanas un pieredze kādā jomā, kura ļoti noderētu, lai realizētu šo centra izveidošanu un turpmāko pastāvēšanu. Tā ir mūsu valsts nākotne.Cik daudzi arī jauki cilvēki pārdod kilometriem, hektāriem savas zemes uzņēmumiem, kas to vēlāk aizceļ, jo nav sajūtas par tās patieso vērtību. Zināšnas šajā centrā liktu aizdomāties un lauzt stereotipus daudziem. Latvija ir tik maza un ir tik skumīgi redzēt, kā acu priekšā tā kļūst arvien aizceltāka, izcirstāka, izraktāka… Parādās arvien vairāk ceļu, kuru dēļ bojā iet dzīvnieki, nejau tikai tamdēļ, ka tiek nobraukti, bet nepietiekamās teritorijas dēļ, viņiem ir nepietiekams uzturs un vairums no viņiem ir novājināti, kurus tā iemesla dēļ vienkārši izšauj. Latvijā jau arī plāno nākotnē ieviest autobāni, kas vēl vairāk manuprāt iztraucētu to mieru un klusumu, kas mums vēl nav zudis pilnībā. Bet mēs vēl varam, ko darīt, lai saglabātu to, kas mums vēl ir un atjaunotu to kas pabojāts.
Šis centrs būtu kopīgās mājas visiem cilvēkiem, kuriem sirdī mīt sapnis par zemes izdziedināšanu un cilvēku atgriešanos pie mīlestības pilnās patiesības.Tur kopā varētu pavadīt daudz jauku mirkļu. Kopā spriest, saprast, radīt mūziku, sapņot, realizēt.
Daudzi jau sen sapņo par Anastasijas centra taisīšanu.Tas šobrīd arī man ir tikai sapnis, bet es zinu, ka mūsu visu idejas un sapņi kopā radītu ideālu mīlestības oāzi. Tāpēc mēs kopīgiem spēkiem varētu to visu kārtīgi izdomāt, pārdomāt un realizēt.
Arī tie, kuri grib kritizēt, var palīdzēt pilnveidot šo pašu ideju vai arī ieteikt savu variantu. 🙂

Kontaktinformācija: anna.brasmane@gmail.com

3 Comments Add yours

 1. Gundega saka:

  Anna, es mīlu Tevi! 🙂
  Kaut šis sapnis īstenotos.
  Ja es jebkā varu palīdzēt, saki.

 2. Matīss saka:

  Dahvaj! Es piedalos, Daram!

 3. INGUNA saka:

  VēLOS, LAI šIS SKAISTAIS SAPNIS KļūST PAR īSTENīBU!!!
  Vai ir jau kaut kas reāls padomā!??? Vieta vai kas cits…???

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s