Jau ar šodienu interneta radiostacija “EIPI Radio” sāk piedāvāt pastāvīgo programmu

Šonedēļ radiostacija “EIPI Radio” pakāpeniski klausītājiem sāks piedāvāt pastāvīgo  raidījumu programmu, kopskaitā katru nedēļu piedāvājot 15 dažādus raidījumus, no kuriem gandrīz 1/3 daļa būs dzirdama vairākas reizes nedēļā vai katru dienu.

Tie būs raidījumi par  kultūru, aktualitātēm un procesiem sabiedrībā, ētiku,pašattīstību,filozofiju, ievērojamu programmas daļu atvēlot arī diskusijām un raidījumiem par mūziku (indie, folk/acoustic, world/roots, classical, jazz, ambient/chillout/relax, experimental, new age u.c.).

Kā zināms, EIPI Radio savu darbību ar īpašu atklāšanas raidījumu 24 stundu garumā uzsāka jau 3.februārī un aizvadīto 2 nedēļu laikā klausītājiem piedāvāja dažādas speciālpārraides, kas ikdienā radiostacijas programmā dzirdamas nebūs.

EIPI Radio tiešraidi 24 stundas diennaktī iespējams klausīties dodoties uz radiostacijas mājas lapu internetā http://eipiradio.eipi.org , kur pieejama arī radiostacijas programma, raidījumu apraksti u.c. noderīga informācija.

Materiālu sagatavoja: EIPI Radio

Kontakti: eipiradio@eipi.org

                eduards.ozolins@eipi.org

Advertisements

One Response to Jau ar šodienu interneta radiostacija “EIPI Radio” sāk piedāvāt pastāvīgo programmu

  1. Labdien!
    Šīs mājas lapas veidotāji, novērtējot EIPI Radio ideju, piedāvājās izvietot informāciju par radio šajā lapā. Un, tā kā idejiski radiostacija daļēji sasaucas ar Anastasijas uzstādījumiem, es nesaskatu šeit neko sliktu. Un tā nav reklāma, radiostacija ir pilnībā nekomerciāla.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: