EIPI Radio ceļā pie klausītājiem

eipi-radio-logo.jpg2008.gada 3. februārī plkst.12.00 ar 24 stundu garu radio atklāšanas svētku pārraidi, kas būs nebijis notikums ne tikai Latvijā, bet unikāls radiošovs arī visā latviski raidošo radiostaciju vēsturē, tiks atklāta jauna interneta radiostacija EIPI Radio. Radio piedāvās plaša spektra tematiskos autorraidījumus par kultūras, ētikas, filozofijas, zaļā dzīvesveida, dvēseliskajiem, attīstības, pilnveides u.c. jautājumiem, kā arī virkni raidījumu par un ap mūziku, liekot uzsvaru uz indie, chillout, world, folk, experimental un alternative mūzikas virzieniem.

EIPI Radio Programmu direktors, raidījumu producents, DJ- Eduards Ozoliņš:

“Mēs esam, lai kļūtu par profesionālāko latviski raidošo radio staciju, apvienojot lieliskus tematiskos raidījumus ar pozitīvāko un labāko mūziku uz planētas. Mūsu galvenais uzdevums- piedāvāt alternatīvu. Raidīsim to, par ko citi vēl šaubās. Tai pat laikā vēlos uzsvērt to, ka mēs esam atvērti visa veida sadarbības piedāvājumiem un tiem interesentiem, kas vēlas darboties radio sfērā, taču nevēlas iet ierasto, komercijas vai pašdarbības ceļu. Ikviens, kam ir vēlme darboties, ir aicināts mums pievienoties!”

“Mēģināt izveidot radiostaciju inteliģentiem, domājošiem cilvēkiem un mūzikas melomāniem būs viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem”.

EIPI Radio būs tā dēvētā “listener-supported” (klausītāju finansiāli atbalstīta) radiostacija un tajā neskanēs komercreklāmas.

Mēs būsim dzirdami 24 stundas diennaktī un  pieejami ikvienam interneta lietotājam visapkārt planētai Zeme. Iespēja nākotnē raidīt arī analogi netiek pieļauta.

Lai arī radio pamatvaloda būs latviešu (tiek pieļauts, ka nākotnē varētu tikt atvērtas arī  vairākas radiostacijas internacionālai auditorijai), jau šobrīd ir sāktas pārrunas ar vairākiem Lielbritānijas “citas” mūzikas DJ, kas apsver iespēju veidot autorraidījumus arī latviešu auditorijai.

Cita starpā, jau šobrīd darboties sākusi arī EIPI Radio “gaidīšanas” mājas  lapa internetā- http://eipiradio.eipi.org, kurā tiks veikta simboliska laika atskaite līdz pat 2008.gada 3.februārim.

EIPI Radio juridiski atradīsies jaundibinātās Biedrības “Attīstība un Pilnveide” paspārnē, kas šobrīd aktīvi strādā arī pie citiem līdzīgas tematikas projektiem.

Materiālu sagatavoja EIPI Radio

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: