„Laukos, protams. Pie radiem, paziņām, pie kuriem braucam ciemos un zinām, kā viss tiek audzēts.”
„Pārtika no laukiem ne vienmēr ir ekoloģiska, daudzi lauksaimnieki izmanto ķīmiju. Tādēļ jāmeklē sertificētas bioloģiskās saimniecības.”
Konkrēti ieteikumi rīdziniekiem:
- Stabu un Barona ielas krustojumā ir Eko veikals, ar dažnedažādām lietām.
- Biotēkas veikali (rieksti, rīsi utt.) gan Vecrīgā, Šķūņu 12/14, gan Cēsu ielā 12. Informācija internetā: www.bioteka.lv/lv/
- Ekopreces Elizabetes ielā 103-7 (ieeja no pagalma).
Informācija internetā: www.ekopreces.lv - Ekovirtuve Rūpniecības ielā 11. Informācija internetā: www.ekovirtuve.lv
- Berga bazārā katru otro un ceturto mēneša sestdienu notiek Eko tirdziņš. Liela dažādība un lētāk nekā veikalos. Informācija no http://www.ekoprodukti.lv/?id=23&n_id=529
- Rīgas centrāltirgū, gaļas paviljonā arī ir Eko veikals.
Par Stabu ielas Eko varu teikt – mazs, jauks veikaliņš ar laipniem pārdevējiem.
Ekoloģisku produktu interneta veikals www.dabasdobe.lv. Produktus piegādā uz norādīto adresi. Pirms tam atsūta e-pastu ar šofera telefonu, lai vajadzības gadījumā var vienoties par citu laiku.
Kārlis Šulcs
P.S. Uztura līdzekļu savietojamība: http://www.aparmita.lv/lv/articles/3.php

vis ir jauki.bet mana vīzija par bioloģisko produktu veikalu ir pavisam cita;.diezgan liels veikals[1 stavs] pilns ar produktiem no dažādām latvijas bioloģiskajam saimniecībam.tur ir vēsāks stūrītis,lai man nav javed 2 kg lociņi uz rīgu,bet varu aizvest 50kg u.t.t .jo tur jau ir tā problēma;,saimniecības kas ražo ir,bet pārdot nevar,jo gandrīz neviens nedzīvo blakus rīgai un nevar braukt,vest produktus 100km attāluma katru otro dienu.vajag plasu veikalu lai var izvelēties no kura garšīgak lētāk u.t.t atkritīs tie kas kas nedomas par savu ražojumu.bet būs izvele..un tad būs arī mazliet letak,jo vares pardot vairak…
Ir kopš vasaras atvērta tāda lapa kā http://www.zemnieks.info Tur ir sludinājumi par zemnieku saimniecībām katrā rajonā un to piedāvājums. Katrs pats arī var ievietot sludinājumu, lai atrastu konkrētu lauku labuma pārdevēju.
Tātad kā iegādāties pārtiku, bez veikalu starpniecības.
Prieks, ka cilvēkus interesē šī tēma! Apskatiet un ņemiet dalību bezķīmiska:) dzīvesveida popularizēšanā.. http://www.dabaTev.lv – Resurss dabīgi domājošiem cilvēkiem!
vai arī ciedru eļļu var nopirkt kādā no minētajām iestādēm?
Ciedru eļļu un vēl dažas citas eļļas var skatīties Centrāltirgū – caurejā starp maizes un dārzeņu paviljonu.
Orģinālo ciedru riekstu eļļu un citu Skanošo ciedru produkcuju var iegēdāties pie manīm.Tel 29273771. senona@inbox.lv
Domāju, ka ekoproduktus var pārdot ne tikai veikalos, bet ja pārdod tirgū, tad jāpieliek kādu īpašu zīmi ”Eko” un tml.
Bet šādi veikali arī ir ļoti labi, tikai problēma jau ir, ka nostāvējušies produkti vairs nav labi.Taču tomēr šo biznesu varētu attīstīt.
tagad eko veikali jau nu ir vairāki. citi tādi, kas spiež uz latvijas preci, kas ne vienmēr eko…citi turas tikai pie eko. man patīk Berģu bode:)
un kosmētika no http://www.organiccosmetic.lv/home.php
Ir atvēries vēl viens EKO pārtikas produkcijas veikals A.Čaka ielā 82/84 http://www.galasmeistari.lv
Zaļā govs, Brīvības iela 69 (pie Stabu ielas)
Zaļais veikaliņš, Baznīcas 9/11 (pie Dzirnavu ielas)
http://www.zalaisveikalins.lv
Bet vai Jēkabpils apvidū ir šādi veikali?
Noteikti varam ieteikt arī šo interneta veikalu:
http://www.bodebode.lv/biologiska-partika
šķiet, ka pēdējā laika labākais eko veikals internetā ir http://www.ekoveikals.lv – reāli labas cenas, nopirkt var pilnīgi visu. Šie laikam arī piegādā pa visu Latviju
Ir ļoti labs un plašs piedāvājums Magonītē, Lāčplēša ielā 31, un gaisotne, kas tur valda-tā ir jāizbauda pašam , to nevar izstāstīt – miers un bauda Rīgas centrā:), http://www.magonite.lv, Tava mīļā drogu bode MAGONITE-tējnīca ar klavierēm:)